Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

15nisan saklıkent konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
jéida

Mesaj gönderen jéida »

yıllardan beri bir feridun düzağaç takipçisiyim.. meb şura konserinden beri saklıkent konserini bekliyodum çünkü daha DELİ olacağıı düşünüyodum.. konserden çok kısa bi süre önce haberim oldu.. kendimi nası suçlu hissettiğimi anlatamam.. ama bu konuda organizatörleri burdan kınıyorum yeterince insana duyuramadıkları için .. tüm hislerimin anlatıcısı feridun düzağaç çok üzgünüm böyle bir durumla karşılaştığın için sana en sevdiğin işi yaptıramadığımız için... lütfen bizi senden mahrum bırakma .. :cry:
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

ben ankara macerami fd konserleri basligi altina yazmisim yanlis olmus sanirim. ben istanbuldan geldim konser icin. arkadaslarimi da surukledim pesimden. 30 biletten 4'u bana aitmis ozaman :)

kapidaki gorevli cok uzuldugumu gorunce istanbulda konser olursa beni ara sana davetiye ayarlayacagim dedi, telefonunu verdi.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

başak ben de yanlış adresten alıyorum mesajını

BASAK:

arkadaslar bana kahkaha ile gulebilirsiniz -cunku herkes oyle yapiyor-

cuma aksami istanbuldan trene bindim ve 9,5 saat suren tren yolculugu sonucu sabah ankaraya vardim. konser aksam oldugundan butun gun anitkabir, otdu, bahceli cadde vs vs ankarayi gezip dururken kafamda aksamdan kalma çuf çuf sesi hala yankilaniyordu... aksam 9'a 20 kala saklikentin kapisina gittim ve aci gercek yuzume bir tokat gibi carpti... fd'nin yorumuyla körtalihim ankarada da olsam bulup beni sobeledi...

kapidaki gorevlileri bile istanbuldan geldigime inandiramadim.
ozunde cok yoruldum; otesinde incindim...
guchlu29
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen guchlu29 »

konserin iptal olduğunu öğrendiğim zaman çok büyük hayalkırıklğına uğradım akabinde aklıma hemen şehirdışından gelecek olan arkadaşlar geldi.bence organize eden firmanın bütün suç.30 kişi çok komik bir rakam çünkü ankara için.tanıtım daha ii olsaydı böyle bişi yaşamayacaktık ve şehirdışından gelen arkadaşlarımızda mağdur olmayacaktı.. :(
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

arkadaşlar saklıkentte 18 yaş sınırı var. bence bu büyük etken. ama bence bi sanatçı karşısında ne kadar dinleyici olursa olsun çıkıp şarkılarını söylemeli!!!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

inanamadım yazdıklarınızı görünce...ama bence kesinlikle yeterince tanıtım yapılmadı gibi bi gerekçe olamaz.çünkü her zaman ne yapılıyorsa yine aynısı yapıldı.ama meb o kadar kalabalıkken saklıkentin böle olması garip!! ki bence saklıkent daha keyifli olurdu,,neyse inşallah şenliklere gelir..
dusleRessamı

Mesaj gönderen dusleRessamı »

yaa nası bi iş bu nasıl yani 30 bilet organizasyon başarılı değildi kesin Ankara`lılarn hberi olmamştır yoksa Ankara`da sadece 30 kişimi var feridunu seven zaten birisi İstanbul`dan melissa kaldı 29 inanamıyorum!!! :( :(
feridunist
Üye
Üye

Mesaj gönderen feridunist »

ya arkadaşlar yapmayın yaa
2 tane ben aldım
kapının önünde arkadaşı beklerken en az 40 kişi geldi gitti 10 dakkika içersinde
hepsininde bnm gibi kapıda haberi oldu iptalden
ne 30 bileti olur mu öle şey???
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

okyanus_derin yazdı:arkadaşlar saklıkentte 18 yaş sınırı var. bence bu büyük etken. ama bence bi sanatçı karşısında ne kadar dinleyici olursa olsun çıkıp şarkılarını söylemeli!!!
bu olaylar malesef ki sanatçının inisiyatifinde değil. organizatör firma kendisinin ne kadar kazanacağına bakar :) kazanmayacak, üstelik de zarar edecekse -ki 30 biletle olacak olan açıkça budur- konseri doğal olarak iptal ederler...
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

istanbuldan konsere gelen benim arkadaslar. bu 30 bilet isine ben pek inanmadim. 4 bilet bende vardi. kapida "ben istanbuldan konseriçin geldim" diye aglarken 10-15 kisi geldi gitti.
gorevlininde elinde kocanla para vardi, biletleri alip paralari iade ediyordu. az satilmistir ama 30 degildir.
bahceli 7 falan diyesim geliyor ama ankarayi tam bilmedigim icin yanlis olabilir. gunduz o caddeye gittik 2 tane afisi asiliydi. butun gun ankarayi dolastim baska bir tanitim gormedim.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

sadece afiş asılır zaten ankara için konuşayım,sadece yapılan reklam budur ama koskoca yüksel caddesinde üstüste asılmış 2tane vardı,keza diğer işlek caddelerde yoktu,ben diğer saklıkent konserlerini bilirim,özellikle hedef kitlesi olduğu için midir bilmem kurtuluş'taki ankara üniversitesi'nin siyasal bilg. ve hukuk fakültesinden tutun koleje kadar bütün yol afişelere bezenirdi ama bu sefer olmadı!tanıtımda eksiklik mutlaka var + diğer etkenleri belirtmiştim!bunun dışında 30bilet bilgisini de onur arkadaşıma veren yine saklıkentin kapısındaki görevliler yani bizde hata yok!

ve okyanus_derin biz duyduğumuzda haberi inşallah feridun çıkar falan diye düşünmüştük ama gülşahın da dediği gibi onun elinde olan birşey değil;saklıkentin sitesinde de kocaman organizatör firma tarafından iptal edildi yazıyor!çünkü saklıkent gibi bir mekana göre o kadar küçük bir sayı ki;adamlar ticari kaygılarına göre hareket etmek durumundalar!
Selene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Selene »

Tanıtım yanlız afişle mi olur arkadaşlar? Hem Feridun Düzağaç sevenleri mesela biz yanlız afişlere bakarak mı konserlerinden haberdar oluyoruz? Bence başka nedenlerden iptal olmuştur. Böyle şeylere çok tanıdık olduk. Hem Feridun Düzağaç hem başka sanatçıların başına geldi. Ankaralılar için üzüldüm. İstanbul'da yakında bir programı olur inşallah.
jéida

Mesaj gönderen jéida »

bir önceki feridun düzağaç konserinde hoşdere caddesinde bile afişler vardı .. hatta onları çalardım ben ama yok bu sefer benim suçum değil valla!! hatta aklıma geldi imza gününde posteri imzalatırken demiştim ''ben çalıyorum bunları kusura bakmayın '' o da eliyle bi peaaahh yapıp çal çal demişti :lol: ama ama bu sefer benim hiçbir suçum yok ayrıca sanırım biletix ten satış yoktu çünkü ben her gün bakıyodum rastlamadım.. bu işte var bi bit yeniği ama ne yapalım artık olan feridun düzağaç a oluyo arkadaşlar bizden çok ben onun adına üzüldüm ..(bi de önceden duyup da birbirlerine iletmeyen hain ark.lar yüzünden de yayılmamış olmaihtimali var .şahsen ben 1-2 tane ye sahibim :x)

bu arada ankarada hangi şenliğe geleceğini bilenler varsa iletirlerse çok sevinirim!!! ben hacettepeye bekliyorum şahsen artık şart vallaa ...
asuwa

Mesaj gönderen asuwa »

Arkadaşlar bu konsere az bilet satılma olayında aslına bakarsanız herkesin suçu var FD'nin bile...

En son konser 4 Mart'ta Ankara'da oldu. Düşünürseniz arada 1 ay var ve çok kısa bir süre. 4 Mart'ta gidenler 1 ay sonra 15-20 milyon bilet parası verip konsere gitmeyebilirler. Çünkü Saklıkent üniversite öğrencilerine hitap eder ve bir üniversite öğrencisinin 1 ay içinde 50 milyon lira konsere verecek parası olmaz. Biletler neden bu kadar yüksek derseniz sebebi de FD'nin konser ücretinin yüksek olmasıdır. Hak edip etmemesi ayrı bir olaydır ama artık Türkiye'de konser için istenen ücretler fahiş bir boyuta doğru gidiyor. Olay 30 bilet olayı değil 300 bilet satılmış olsa da organizatörler bu konserde zarara girer. O konserde satılması gereken bilet 1000 civarında bunu da 1 ay arayla hiç kimse tutturamaz o nedenle herkes suçlu benim kanımca. Reklam az olmuş olabilir. Ama asıl neden reklam değildir...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

scalon yazdı:
okyanus_derin yazdı:arkadaşlar saklıkentte 18 yaş sınırı var. bence bu büyük etken. ama bence bi sanatçı karşısında ne kadar dinleyici olursa olsun çıkıp şarkılarını söylemeli!!!
bu olaylar malesef ki sanatçının inisiyatifinde değil. organizatör firma kendisinin ne kadar kazanacağına bakar :) kazanmayacak, üstelik de zarar edecekse -ki 30 biletle olacak olan açıkça budur- konseri doğal olarak iptal ederler...
tamam arkadaşlar kızmayın, bilmiyodum sadece kendimi kötü hissettim şimdi. neyse sağolun.