Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

15nisan saklıkent konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

asuwa yazdı:O konserde satılması gereken bilet 1000 civarında bunu da 1 ay arayla hiç kimse tutturamaz o nedenle herkes suçlu benim kanımca. Reklam az olmuş olabilir. Ama asıl neden reklam değildir...
1000 mi??ne yaptın??
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

ya böle bişey olmaz ya meb deki konsere gelenlerın coğu da orta yaslı ınsanlardı anlamıyorum saklıkente nıye kımse gitmedi yani yaşla alakası yok bence...çok üzüldüm ya acaba bidaha ne zaman gelir
:cry:
ambulanssesi5
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ambulanssesi5 »

selam arkadaşlar..aslında eski bi üyeyim ama uğramıyordum.okuyup kabuğuma çekiliyordum ama bu başlığı okuyunca dayanamadım..bu yıl üniversiteyle ankara'ya geldim.mebşura'da ki konsere gittim ve son şarkıda asabiyim ben derken gel bide saklıkent'te asabi ol dedim içimden.konseri çarşamba günü öğrendim ama o gün 15:30 da biletim vardı ve memlekete gitmek zorundaydım bileti ertelemedim.keşke gitmeseydim keşke yansaydı bilet ben kalsaydım diyorum ankara'lı olarak herkesten çok özür diliyorum.bu arada yeterli tanıtım yapıldı ve orada ki her konserde içkilide olsa yaş sınırı da olsa mekan tıklım tıklım dolar.bence konsere talebin az olma sebebi mebşura'da ki konserle arada çok kısa bir süre olması.insanların çoğu zaten yeni izledik ne gerek var diye düşünmüş olabilir.çünkü benimde bi çok sanatçı ve grup hakkında böyle düşüncelerim oluyor.mesala duman'da.ben sebep olarak bunu görüyorum ve yeniden merhaba diyorum herkese..
dragonrose
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)
İsim: Irmak

Re: 15nisan saklıkent konseri

Mesaj gönderen dragonrose »

metal festten bahsediyoruz di mi :cry: :cry: :evil:
BINDIM
Üye
Üye
İsim: Mustafa

Re: 15nisan saklıkent konseri