Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: 26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bütün teraziler utangaçtırlar normaldir. Neyse arkadaş bir dahakine gider. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nidilat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nidilat »

ponnik yazdı:yanımıza gelebilseydin keşke bizi fark ettin mi nidilat
sizi fark edemedim arkadaşlar.. muhtemelen ortada biyerde olacağınızı tahmin etmiştim ama.. cesaret işte :oops:
meriyen
Üye
Üye

Mesaj gönderen meriyen »

slm arkadaşlar nasıl bi guruptunuz ben farketmedim sizi gerçi birbirinizi tanıdığınız için kolay olmuştur ama konseri dinlerken burda kesin çok lavinya net ciler çoktur dedim 12 ye kadar beklemek çok sıkıcıydı ama değdi ama en güzel konser sıralı ve oturmalı olan balansın ışıkcısı ve dj benim arkadaşım verdiği ufak bilgiye göre feridunun balansta yaza kadar birkaç konseri daha olucakmış aramızda:D ben konseri yarıda bırakmak zorunda kaldım hiç istemeyerek geç çıkıcağını hesaplamadığım için arkadaşıma birde almaya gel demiştim ve çıkmak zorunda kaldım :( neyse olucakmış gene konseri balansın tüm konserleri 12 de başlarmış bu hep böyleymiş öğrenmiş olduk bundan sonra ona göre plan yaparız herkese sevgiler
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

O güzel geceye ait birkaç fotoyu ekledim galeriye. Bakabilirsiniz arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

serkan abi resimleri gördüm. sanırım 4 tanesi dışında diğerleri karanlık

bu arada Lavinya olarak çekmemişsiniz bu sefer :(
~
ansızın gelecek gibisin..
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Bende baktım biraz karanlık evet ama gecenin enerjisi net bir şekilde anlaşılıyor..Ne güzel :)
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Grup fotoları da var Sinancım. Ama ben de değil. Ben o geceye kendimi o kadar kaptırmıştım ki; bir ara gruptan uzaklaştığımızı bile fark etmedim. Yeldacım sağolsun uyandırdı bizi. Konserden önce U2 konser görüntüleri çok iyiydi. Bir an kendimi U2 konserinde gibi hissettim. Sonra Depeche Mode'den iki parça çaldılar. Alphaville'in Big In Japan adlı parçasını çaldılar. Bu parçaları bu kadar yüksek sesle dinlemek beni kendimden geçirdi. Bağırmaktan sesimin yarısını da orada bıraktım. FD için söylenecek bir şey yok. Mükemmeldi her zaman ki gibi. Unut Beni'de o kadar bağırmışım ki boğazım ağrıyor. Lavinya farkı bu konserde açıkça anlaşıldı. Her şeye rağmen içimde bir şeytan Rockhouse mekan olarak, ses olarak ve her şeyiyle kalite olarak Balans'tan çok daha iyiydi, diyor.
Karanlık fotolar normal arkadaşlar. Mekan karanlık zaten. O mesafeden flaş da fayda etmiyor. Sahne ışığının çoğaldığı anlarda iyi kareler yakaldım sanırım.
murataltun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen murataltun »

çok doğru soyledin balans ii değil gerçektende ses kalitesi ve vs.......leri umarım fazla konseri olmaz burada yenimelek olsa keşke süper olurdu ya..
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

of sınır oldum 4. kez yazıyorum bu mesajı..neyse bır daha yazalım bakalım..saat 3.30 da gelebıldım evıme. :? ama herşey o kadar güzeldi ki,değer bence.saat 9.30 gibi cagıyle balansın kapısına gittik.ordakı artık korumamıdır neyse höyt kapı daha açılmadı dedi.bır korktum kı dedım eve mı donsek ne :D neyse gittik mama yedık.10 gibi gerı geldık.tam merdıvenlerden çıkıyordum kı,bır de baktım bızım grup komple aşağıda :scalon ,bıgmerlın,yaskaman,spectra,ponnık,sehrıkalp ve esı, bahar ve bozcaada..çıktık yukarı.10 da başlayacak denen konser 12 de başladı :? yıne kımı zmaan techno kımı zaman rock ve çoğunlukla kylıe mınogue ve U2 sarkıları çaldılar.kocaman bır ekran vardı.ordan izletıyorlardı kylıe yı.bır ara k.mınogue sahnede bır hareket yaptı ve bozcaaada alkışlamaya başladı ben de dedım eyvah mıllet kendınden geçtı daha konser başlamadan.meğersem ortayaşlıçiftten halıl abı sahneye fırlamış,onu alkışlıyormuş emrah :D sonra o iki saat boyunca yaska spectra ponnık ve cağayat bırlıkteydık.o kadar güzeldı kı...hiç tanımadığın insanlarla elele kol kola sarkılar söylemek..BEN!!! en yakınıma bıle güvenmem,nasıl olabılıyorda bır kere bıle konuşmadığım ınsanlarla o kadar yakınlaşabılıyorum? bılmıyorum..fd kardeşliği bu olsa gerek...hele yaska..sen nerden çıktın? neden daha önce yoktun? ben yaskanın bu kadar tatlı buı kadar içten bu kadar sıcacık olduğunu bılmıyordum.hele alev alev ve yaska..hanı der ya anneler:kzıım sakın tanımadıklarına güvenme konuşma dıye.ben yaptım anne! ve o kadar mutluyum ki..kısa bır an için de olsa tanımadığın insanlarla aynı duyguları paylaştığını bılmek,tek yurek olabılmek o kadar güzelmiş ki..kol kola gırıp kafa salllamk zıplayıp hoplamak..(tabı arada kazalar da oluyor mesela şu an sağ kaşımın üstü mor- yaskanın kafası değdi(!) de) :D bıraz da konserı anlatayım.o kadar yuksek sesle kylıe sonrası harıka geldı doğrusu konser.yanı bişey dediğim yok da madem illede çalacaksınız şu konser öncesı sarkılarını barı normal bır seste çalın.kulaklarım hala çınlıyor. :evil: neyse bır ara POYRAZIM SOĞUK dıye bır bağrdık ki yaskamla...içimden benım de poyrazıom soğuk bee dıye bağırmak geldı. :cry: neyse konserde bır ara fd zıplamayan bızden değildir dedı sanırım mazeretım vardaydı.tum salon ve sahne hele de bız=) herkes zıp zıp zıpladı.ben yaşlı olduğum için pek yetişemedım hızlarına ama bır ara zıplarken ben de zıplıyor olmama ragmen yaskanın ayağını kafamın yanında gördüm. :lol: artık nasıl zıpladıysa. :D ayrıca fd dınleyenlerıne on üzerınde on verdı.herkes o kadar güzel katıldı kı sarkılara..harıkaydı yani.daha konserın başındayken istek parça gelınce hemen sıkılmayın dedı,ilerleyen saatlerde alacağız istek parçaları dedı.saatler ilerledı :D biz de gölge dıye bağırmaya başlayınca hüzünlü günlerı hatırlamanın bır alemı var mı dedı bız de eveeeeeett dıyınce en hasta ruhlu dınleyıcı benım dınleyıcım gurru duyuyorum sızınle dedı. :lol: ve gölgeyı söyledi!!!! hele bu şarkıda resmen hep beraber söyledık.elım ponnıkte kolum yaskada diğer kolum cağı de yanımda da spectra..süperdi..sözü artık kesıyorum gözlerım kapanmaya başladı.monotonla rutınlık arasında çok çılgınlıklar (!) yaşayan hayatıma mınıcık fırçalarınızla kocaman renkler kattınız..çok teşekkür ederım..iyiki gitmişim o konsere iyi ki tanışmışım sizinle.iyi ki yaskanın esprılerını duymuşum,kopmuşum.( hoş, anlamam için tum algılarımı açmam gerektı,çünkü hepsı ayrı bır zeka ürünüydü)hele, tellerı buldun mu kız? odun çok zaten deyişini hiç unutmayacağım. sen nerden çıktın demesını de tabı..o kadar çok sevdım ki hepinizi ..harıkaydınız...çok teşekkür ederım...ve şu an sankı hala sağ omzum sıcak hala kolumda bır kol var.gülüşünüz hala kulaklarımda..hayran bıraktınız kendınıze ve konsere.bu arkadaslığın hep surmesi dileğiyle.. bu arada bu mesaj konser gecesı yazıldı.ama yollayamadım bır türlü.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

:shock: dur okuyayım :lol:
~
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

hadi bismillah diyelim ve okumaya başlayalımm... :D
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

dalga geçmeyın yaa..kelımelere sığdırmaya çalıştım sadece :lol: hoş sığmadı sığamaz da..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

yo ne dalga geçmesi. keşke biz de orda olabilseydik. isteyip de gelemeyen herkes..

eminim bi çok kişi gelmeyi çok istemiştir

umarım daha kalabalık daha güzel konserlerde buluşuruz. seven, gelmek isteyen herkesin gelebildiği konserlerde..
~
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

evet aylar sonra yine gidememiş olmak çok üzücü :(
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

kihkih yelda bitirdin beni. kafede okudum yazını ve kahkahalar attım. hahaha
bu kadar mı güzel anlatılır. eksik olma :wink: