Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: 26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Mesaj gönderen sehrikalp »

Bu arada untmadan: Son iki konserdir, "İçimden Şehirler Geçiyor" u söylediğin çok teşekkür ediyorum FD'cim. Bu konserde de söyleyerek darmadağın ettin yine beni. "Aşkolsun sana çocuk, aşkolsun."
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

Galiba biraz geç oldu ama o gece hepinizden daha ayrı bir heycanım vardı. Ben ilk defa fd konserine gelebildim. hayatımda yaşadığım en güzel geceydi.
Lavinya ailesini bu denli kalabalık görmek ayrıca heycan vericiydi. Aranızda olmak çok güzeldi.
İnşallah bundan sonra hep yanınızda omak dileğiyle...
Ayrıca ona teşekkür etmem lazım olmasaydı ben aranızda olamazdım...İyiki varsın...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yeldacım süper anlatmışsın diline sağlık...

Teşekkürler SONBAHAR...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

ne demek.her şey kadar güzeldı ki..bır de bırşeye değinmeden edemeyeceğim.yanı belkı serkan abımın(sehrıkalp) hoşuna gitmez ama ben yıne de söyleyeceğim.serkan abı ve esını görrmelıydınız.o kadar tatlılar ki... bır ara baktım sarılmış söyluyorlar sarkıları...çok sevımlılerdı.ben de evlenırsem öyle olmak isterım.kızdın mı serkan abı? özel bişey sonuçta kızablirsin :oops:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Sehrikalp sana cok teşekkür ederim konserin fotolarını eklemişsin galeriye baka baka konserin acısını çıkarıyorum... :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Ben yeni geLebiLdim evime.. :)

Konser bugüne kadar izLediğim en güzeL Feridun Düzağaç konserLerinden birisiydi.. Konser aLanındaki sıkışıkLıkLarı faLan yazmıyorum ki diğer arkadaşLar yazmışLar.. oLsun.. O kadar oLur.. :wink: İçerik oLarak daha önceden gittiğimiz Feridun Düzağaç konserLerinden çok farkLıydı.. MeseLa ben bugüne kadar sadık bir dinLeyici oLarak kaç konserine gittim hatırLamıyorum ama hiç "sor" u duymamşıştım.. MeseLa "DüşLerime KaL"... "GöLge".. "Unut Beni"... Unut Beni'yi en son 3 Şubat Yeni MeLek konserinde dinLemiştim.. Hemen her konserinde yapıLan istek parçaLara verdiği cevabı tekrarLadı yine.. "İstekLerinizLe beni şaşırtın artık" dedi.. Ve bizim önümüzde oLan bir arkadaş "DüşLerime KaL".. diye bağırdı.. Ve çok güzeL gibi bir hareket yapıp hemen çaLdıLar.. Geçekten çok güzeLdi.. Bir de SevgiLi Feridun Abimiz o akşam havasında mıydı neydi anLayamadım ben.. :wink: Nerden akLına geLdi o şarkıLar biLmiyorum.. İyi ki geLmiş.. TeşekkürLer.. Konser arasında ÇaLan şarkıLar da (konser başLamadan öncekiLer) çok güzeLdi.. Açıkçası biz "sehrikalp" abimLe Depeche Mode şarkıLarında mest oLduk.. :wink: Her şey güzeLdi.. ArkadaşLarımızLa oLmak çok güzeLdi.. Feridun çok güzeLdi.. TekrarLanması diLeğiyLe...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

kemanci yazdı:ne demek.her şey kadar güzeldı ki..bır de bırşeye değinmeden edemeyeceğim.yanı belkı serkan abımın(sehrıkalp) hoşuna gitmez ama ben yıne de söyleyeceğim.serkan abı ve esını görrmelıydınız.o kadar tatlılar ki... bır ara baktım sarılmış söyluyorlar sarkıları...çok sevımlılerdı.ben de evlenırsem öyle olmak isterım.kızdın mı serkan abı? özel bişey sonuçta kızablirsin :oops:
Rica ederim Yeldacım. Neden kızayım? Eşime aşığım ben. Ve herşeyi onunla paylaşmak öyle güzel ki. Aman eşinizi seçerken dikkatli olun, sizlere abi tavsiyesi: Sadece sevmek asla yetmez. Ne kadar çok şeyi paylaşıyorsanız o kadar güçlü bir ilişki kurabiliyorsunuz.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Her ne kadar sizlerle olamasam da canlı olarak konsere telefonla katılıpta yanınızda olmayı düşlemekte pek bir güzelmiş...Çok teşekkürler canım dostum Emrah, sayende gitmiş kadar oldum ertesi günkü finallerime iyi bir doping oldu yurt sayemde Feridun'a doydu :wink: bir daha ki İstanbul konserinde bende sizlerleyim inşallah...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

bozcaadali yazdı:Her ne kadar sizlerle olamasam da canlı olarak konsere telefonla katılıpta yanınızda olmayı düşlemekte pek bir güzelmiş...Çok teşekkürler canım dostum Emrah, sayende gitmiş kadar oldum ertesi günkü finallerime iyi bir doping oldu yurt sayemde Feridun'a doydu :wink: bir daha ki İstanbul konserinde bende sizlerleyim inşallah...
Ne demek özlemcim,sen varoL dostum.
İnşallah birlikte izleriz...
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Lavinya.net vasıtasıyla tüm F.D.cilerden o akşam için haklılığımıza rağmen F.D'ye çiçeği verir vermez yanımdaki kendini bilmez _yanımda eşim olmasına rağmen ve kendisinin de yanında kız arkadaşı varken en ağır küfürlü hakareti yapan kişi karşısında kendimi sakinleştirmeye çalıştım ama başaramadım.Aynı davranışta bulunarak karşılık verdim ve dışarıya çağırdım.Ve sonuçta Rockhouse'dan sonra gün sayarak geldiğimiz Balans'tan keyfi bir şekilde tekrar içeriye alınmadım.Sonra eşim montumu getirdi onuda içeriye bırakmadılar.Biz Balansı ve kapıdaki görevliyi oda bizi mahkemeye verdi.sabah 9'da karakoldan çıktık.

Bu haksızlığa rağmen genede kendi adımıza rahatsızlık hisseden tüm F.D.'cilerden özür dileriz.

Saygıyla,sevgiyle kalın,F E R İ D U N 'la kalın...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence siz o kendini bilmezleri boşverin. lavinya.net ailesi sizin yanınızdadır.
o çiçeği verdiğinizde Feridun Bey'in yüzündeki mutluluğu hepimiz gibi siz de görmüşsünüzdür. Bu herşeye değerdi o an. Dilerim haksızlığa uğramazsınız.
Sevgi ve saygılarımla..
yasin.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Hakan abi feridun abiye cicek verdiğini galeride gördüm...Feridun abinin o gülümsemesini...Yani işte arada bir kendini bilmezler cıkıp geceyi olumsuz etkileyebiliyor... Hakan abi sıkmayın siz canınızı. :wink:

edit: yaska
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

konser genel anlamda güzel geçmiş. izninizle konuyu sabitlikten normal başlığa çeviriyorum..

Emraha yoğun çabalarından, ve katılan veya katılamayan, tüm üye veya üye olmayan herkese teşekkürler..

nice lavinya.net ailesi olarak katılacağımız konserlere..
~
ansızın gelecek gibisin..
arzufd
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen arzufd »

merhabalar.. ben yeni katıldım aranız beni de bağrınıza basın:)) balanstaydım ben de. en önde..öncelikle ORTAYAŞLIÇİFT ve eşine bayıldığımı dile getirmeliyim.. kalabalığı delerek yanımıza geldiler ve ayaküstü güzel muhabbet ettik.. ayrıca çiçek buketinizden aldığımız 2 çiçek de biri feriduna biri merte olmak üzere ulaştı.. bu arada mert bagetleri verdi bana çok mutluyum:))) sağolsun canım ya:) diğer arkadşları tanımıyordum zaten ama bir dahaki konserde aranızdayım ona göre.. muhteşem bir konserdi. her şeyiyle. zayıflamış bitanem yaa..muhteşem görünoyrdu gerçi. bi insan bu kadar tatlı, bu kadar mütevazi, zeki.. nası olabilir yaa ama oluyormuş:)sesim kısılsa da, acı çeksem de...:) bu arada ben de fotoları ekliyeyim bi ara. en önden süper pozlar yakaldım:)

edit:sinan
lütfen biraz daha özenli yazınız
En son arzufd tarafından Salı, Ocak 30, 2007 16:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

ortayaşlıçift'in yaşadığı tatsız olayı okuduğumda şok oldum. Oysa ben buradan o kadar güzel bir şey söyleyecektim ki sizlere. Konserde ben önlerdeki uygun boşluklara geçmek için izin isteyince herkes seve seve yer açtı bana. Ben de yanımdaki arkadaşıma buna ne kadar memnun olduğumu, bütün Feridun Düzağaç dinleyicilerinin de en az Feridun Düzağaç kadar kibar olduğunu söyledim hatta. Bu olay çok üzücü olmuş. Ama inanıyorum ki orada o kendini bilmez küfürbazın yanında gerçekten çok güzel insanlar da vardı.