Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: 26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Mesaj gönderen sehrikalp »

arzufd yazdı:merhabalar.. ben yeni katıldım aranız beni de bağrınıza basın:)) balanstaydım ben de. en önde..öncelikle şehrikalp ve eşine bayıldığımı dile getirmeliyim.. kalabalığı delerek yanımıza geldiler ve ayaküstü güzel muhabbet ettik.. ayrıca çiçek buketinizden aldığımız 2 çiçek de biri feriduna biri merte olmak üzere ulaştı.. bu arada mert bagetleri verdi bana çok mutluyum:))) sağolsun canım ya:) diğer arkadşları tanımıyordum zaten ama bir dahaki konserde aranızdayım ona göre.. muhteşem bir konserdi. her şeyiyle. zayıflamış bitanem yaa..muhteşem görünoyrdu gerçi. bi insan bu kadar tatlı, bu kadar mütevazi, zeki.. nası olabilir yaa ama oluyormuş:)sesim kısılsa da, acı çeksem de...:) bu arada ben de fotoları ekliyeyim bi ara. en önden süper pozlar yakaldım:)

edit:sinan
lütfen biraz daha özenli yazınız

FD'ye çiçek getirme nezaketini gösteren ve sizin önlerde sohbet ettikleriniz sanırım ortayaşlıçift'ti. Biz biraz daha arkadaydık. Bir dahaki konserde tanışmak üzere
sulegul
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Su

Mesaj gönderen sulegul »

" Rockhouse mekan olarak, ses olarak ve her şeyiyle kalite olarak Balans'tan çok daha iyiydi, diyor. " şehrikalp ...Kesinlikle aynı fikirdeyim, katılıyorum. Konserde arkalardaydım. Sizlerin yanına gelemedim :? arkadaşlar vardı yanımda, sadece bigmerline merhaba diyebildim...
Gelen geçenlerden öyle bunaldım ki anlatamam, ayrıca ses düzeni de çok kötüydü, enstrümanlar net duyulmuyordu arkadan :(
Ama her şeye rağmen FD'nin de etkisiyle katılım süperdi, şarkıların seçimi süperdi, herkes bir ağızdan söyledi :D
Yaz gelse de Açıkhava konseri olsa, doya doya dinlesek duman altı olmadan, ezilmeden diyorum :hmm:
Ortayaşlıçifte çok çok geçmiş olsun, okuyunca çok üzüldüm :cry: İnanın bu olanlar yüzünden Balans'a bir daha gitmek gelmiyor içimden.
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

offf yaa offff :cry: yine gelemedim yine gelemedim :(
sarven
Üye
Üye
İsim: Sarven

Mesaj gönderen sarven »

Gelemeyen arkadaşlar üzülmesin 17 Mart cumartesi Feridun Düzağaç tekrar Balansta.
Bu arada Hakan Bey'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.O gece Balansa'ta yanımdan geçtiniz bilseydim tatsızlık olduğunu dışarı çıkmanızı engellerdim.Sanırım öteki arkadaş Feridun Düzağaç dinleme kapasitesine erişememiş hala.
26 Ocakta gelemeyenler ve tekrar gelmek isteyenler haydi kendinizi ayarlayın tekrar Balansta buluşalım.
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

HERKESE TOPTAN TEŞEKKÜRLERİMİZLE BU KONUYU KAPATALIM DİYORUZ.BİZ ORAYA BİR DAHA GİTMEYİZ. BAŞKA YERLERDEKİ KONSERLERDE GÖRÜŞMEK UMUDUYLA.GİDECEKLEREDE ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER DİYORUZ.
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Tüh yaa.Neler kaçırmışız.Gelemememin sebebleri o kadar çok ki;

1- Öss çalışmaları
2- Yaşımın küçüklüğü
3- İstanbul' un çok uzak olması... :(

Bir gün benimde bu güzel dakikalarda sizinle olmam dileğiyle...