Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

9 Şubat akşamı

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Re: 9 Şubat akşamı

Mesaj gönderen uzak »

Performansı iyiydi tabii. Ben tavrındaki naifliğe dikkat çekmek istedim sadece.

"Az sonra Feridun Düzağaç'tan Alev Alev" e ne diyorsunuz peki? Klasik Kral Tv uygulaması.. :)
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

İzleyemedim ya... :(
Saat 19.30 da elektirikler gitti yeni geldi... :(
Tüh ya...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

başta bana garip geldi ama güzeldi program...feridun düzağaç ın performansı başarılıydı ve o parçaları fd den dinlemek güzeldi...
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Bu akşam müzisyenler de iyiydi ama Feridun Düzağaç kendi ekibiyle bir bütün olmuş. Bunu iyice anladım bu akşam. Eksiklikleri hissediliyordu bence..
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

ben de çok bekledm feridun abinin kendi orkestrasını ama yoktu.ama buna rağmen gayet başarılıydı.hem de o güzel türküleri onun sesinden dinlemek aşırı mutluluk vericiydi.ve o her zamanki mütevazi tavırlarıyla fethetti gönülleri.çok güzeldi bence
bora
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bora »

feridun düzagac'i ne olursa olsun üstelik canli yayinda izlemek benim icin büyük bir zevk. ama keske program biraz daha uzun olsaydi ve keske feridun düzagac ile daha fazla konusulsaydi. mesela bazen sorulan ufak bir sorudan cok güzel bir muhabbet cikacak gibi oluyorken sarkiya falan gecildi. tabii ki feridun düzagac oraya sarki söylemeye de geldi ama ne bilim ben onun 'konusmasina' acim gibi heralde. mesela, gerci gecen sene cikmisti ama, makinaya cikip okan bayülgen ile programin son konugu olarak, herkes stüdyodan cikarildiktan sonra, güzel bir diyalog olabilir aralarinda. bence okan bayülgen'in yapmaya calistigi konsept cok güzel bisey. yani herkesi stüdyodan cikarip tek bir konuk ile basbasa kalmak. ve dedigim gibi de bence feridun düzagac bu konuk profiline en cok uyan bi kac isimden biri.
bilmiyorum anlatabildim mi ama bence feridun düzagac sarkici veya sarki sözü yazarliginin disinda da cok önemli bir karakter.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Orkestrayı arasakta yabancı bir orkestrayla yine de çok güsel söyledi, saz'a eşlik edebilmesi ve Neşat Ertaş'ın parçası bence çok güzeldi, yüreğine sağlık diyorum, güzel bir program oldu bende de fotoğraflar var Gülşah ile boyutları ayarlayabilirsem eklerim :wink:
fdmburcu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen fdmburcu »

Çok güzeldi.Anlatamam nasıl mutlu olduğumu anlatamam...
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

feridun düzağaç ı aylar sonra bir canlı yayında izleyebilmek harikaydı gerçekten... ama program çok iyi bir program değildi bence tamam usta müzisyenlerden kurulu sadece müzik amaçlı bir program olabilir ama ahmet koç bu işi pek de iyi kıvıramıyor gibi geldi bana. feridun düzağaç a sorulan sorularda bunu hissettim açıkcası ... bayan dinleyicilerle aranız nasıl tarzı bir soru soruldu yalnış hatırlamıyorsam ve feridun düzağaç ın sokaktaki insana sorulması ve sokaktaki insanında daha şarkılarının adını söylemekte zorluk çekerken feridun düzağaç hakkında yorum yapması bana pek inandırıcı ve hoş gelmedi... neyse bunlarada kral tv nin konsepti dedik katlandık... bütün bu olumsuzlukların dışında feridun düzağaç tan türküler dinlemek çok hoştu... boşuna şarkısına yaptığı yorum mükemmel di ... diğer türküler deki yorumları da iyiydi bence ... feridun düzağaç her zaman ki gibiydi yani... ve son birşey stüdyodaki izleyicinin de feridun düzağaç ı pek memnun ettiğini sanmıyorum :( bunlar benim nacizane fikirlerimdi...
mtmtkcesma88
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mtmtkcesma88 »

aslında güzeldi feridun'u izlemek türkülerde bi ayrı güzel oldu ondan ama sanki biraz yorgun gibiydi seside..ama çok güzeldi
sadece bi kaç noktaya gıcık oldum feridun'un alevalev ve fd şarkılarından başka şarkı bilmeyen seyircilere bi de sunucuya tutturdu 'kızlar daha çok beğeniyor senin şarkılarını'diyip durdu....işte onu tam olarak anlamayan seyircilerle doluydu ahhh ben gidebilseydim :wink:
angel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen angel »

Feridun Düzağaç'ı canlı yayında izlemek çoook ama çook güzeldi yalnız bu program doğrusu pek de açmadı beni,evet türkülere lafım yok ama bişiler eksikti işte!FD için her programa katlanırım :)
murataltun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen murataltun »

arkadaşlar bu yayının tekrarı olacakmı,izleyemedim çok isterdimizlemek ya..lütfen duyan varsa soylesinnn
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

ya evet tekrarı verilir inşallah.. ben de izleyemedim çünkü bilmiyordum. türkü söylemiş merak ediyorum nasıldı acaba.. bir de tahmin ediyorum ki bu aralar makinaya konuk olacak.. okan seviyor onu feridun abim diye bahsediyor hep.. :roll:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

umarım makinaya gelir çünkü geçen seneden bir kırgınlıkları var diye biliyorum ufak da olsa. belki bu vesileyle okan bayülgen de daha fazla feridun düzağaç performansı izlememizi sağlar. çok da güzel olur. süper olur, mükemmel olur hatta. :lol:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Tekrarını bilemem ama görüntüleri var arkadaşlar bir şekilde yollamaya çalışacağım.