Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ankara

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
blackpearl

Re: ANKARA

Mesaj gönderen blackpearl »

Ankara cık ciddi bi şehir ben o kadar ciddiyeti ve resmiyeti taşıyamam..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

Ankara ahhh ahhhhh...küçükken babannemin sağ olduğu zamanlarda sıklıkça giderdim ama neredeyse 10 senedir gitmedim memleketime...annemler falan hep giderde bana nasip olmadı özlüyo insan toprak çekiyo :D
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

valla ne diyeyim bi kere kışı çok soğuk ve şu ana donuyorum :roll: güzel şehir gerçekten

ankaraaaaaaa ankaraaaaaaa güzel ankara seni görmek ister her bahtı karaaa :lol: :lol: :lol:
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

soğuk soğuk soğuk
herkesde büyük bir ciddiyet , stres, kafayı yemişlik
'con con' , özenti bi gençlik
aralarda sıkışmış zavallı çocuklar..
seviyorum bazen ankarayı ama şu anda nefret ediyorumm :evil:
oofff uzgun:
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Mesaj gönderen rigormortis »

Yazılanları okudum, evet ankara soğuk bi şehir hatta gri görünüşlü bi şehir... Ama herşey göründüğü gibi değil, ankara da öyle...Siz ankarayı anlarsanız ankara da sizi anlar, yalnız bırakmaz sizi. Bi an nerdeyim diye düşündüğüzde kale cevap verir: güvenilir yerdesin. Ya da kızılay' ın sokakları konuşur sizinle, o sokaklar ki ayrım yapmaz her çeşit insanı bağrına basar.

Şimdi ankara'da değilim. Bu kadar özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama özlenecek bir şehirmiş.Hele cebeci den kızılaya kadar yürümesi... üstüne bi de sonbaharsa...

Ankara'nın denize uzak olduğu kadar uzak olmasan da bana; ankara denize ben sana hasret... Ve artık ben hiç ummadığım kadar ankara'ya da hasret...
birben
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nurdan

Mesaj gönderen birben »

ahh! ankara ne denir ki!rüyalarımın üni.sinin olduğu şehir, anılarımı bıraktığım şehir,kasvetine şaşırdığım ama ağaçlarına hayran kaldığım şehir... soğuk falan olabilir ama her şehrin birkaç eksisi yok mu... ankaralılardan ilgi bekliyorum :roll: bu konuda bilgiye ihtiyacım var. öss ye hazırlanıyorum ve ankaraya gitmek istiyorum :wink: teşekkürler şimdiden...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

yanımda biryerlerde deniz olmalı..Yaşayamam yoksa..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

birben'e cevap:
arkadasım hangı bolumu ıstedıgıne baglı bıraz,ona gore o bolum ıcın ankaradakı universiteler uygun mu degıl mı soyleyebılırız???
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

lisedeyken hayallerimi süsleyen kentti ANKARA...
taa ki İSTANBUL'u görene kadar...
yine de ankara en sevdiğim yerler arasında
,gittiğim zaman içim bi tuhaf olur,şirin huzurlu bi şehir bence...
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

ciddiyetin, düzenin, şehri... galiba benim şehrim ankara olsa gerek...
witcher

Mesaj gönderen witcher »

adı ankara lakabı memur şehridir... her türlü mevzuatın bürokrasi labirentlerinden geçtiği söylenmektedir
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Mesaj gönderen rigormortis »

evet labirentleri vardır ankaranın, hem de içinden çıkılması çok güç olan labirenleri tıpkı hayat gibi...
ama imkansız değil.....belki bir gün...
SevGi

Mesaj gönderen SevGi »

Has ve has Ankara'lı olarak-ki Ankara dersem inanmazlar,Angara demem gerekir- bence gayet güzel bir şehir.En azından kalabalıkta bile kapkaççı korkusuyla adımlarını atmıyorsun.Bence yaşanılabilir bir yer burası,kar,soğuk olmadan kış;sıcak olmadan da yaz olmaz :)
Ama şurası da bir gerçek ki tam bir İstanbul aşığıyım...
snamshelp

Mesaj gönderen snamshelp »

Ankarada doğup büyüsemde, 15 sene boyunca iyisiyle kötüsüyle birçok şeyi orda yaşamış olsamda, belkide hayatımda yaşayıp göremeyeceğim en güzel yıllarımı bile orda bıraksamda,,, yine de asla hatırlamak istemediğim bir yer olarak kalacak..
burda daha mutlu değilim ama yine de Ankara'ya asla geri dönmek istemem.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bir zamanlar aşkımı doya doya yaşamak için tek yolum oraya yerleşmekti, olmadı.. içimde kanayan bir yaradır hep ankara.. iyileşeceğini de sanmıyorum.. sevmiyorum seni ankara!!!