Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

fd_dincer yazdı:ben bunu 5 yıl önce duydum ama 5 yıldır onu sewiyorum ama mutlu değilim yapmam gereken belli ama unutamıyorum..ban ne olursunuz ona son söz söylemem gereken bişey yazın..herkesden rica ederim.. :(
nerde olduğunu bile bilmiomusun? bu nsl aşk. bence aşk için biraz çaba gerekir tabi zorla sewdiremessin kendini ama pes etmemek gerek ben bunu denedim sonuç pozitif oldu bence imkanları biras zorlamalıyız...

birde sonucunda bu kadar çok sewdiiniz kişiyle birlikte olmak war bunun mutluluğu apayrı birşey...
krkklp
Üye
Üye

Mesaj gönderen krkklp »

ADINI UNUTUYOR GÖNÜL--UNUTTUM VE SOLDUM demiş şair
unutup solarım
mai
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mai »

ya ben aslında söylemedim ama o biliyordu!usulca bir köşeden seyrettim 2 yıl boyunca!şimdi karşılaştığımdaysa o kadar da üzülmüyorum artık!kalbime gömdüm ve öldü!!
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

boreas yazdı:hayatinizda birisini sevdiginiz zaman bir hayat da secmis oluyorsunuz.
'O' nu sectim ben. veya 'O'nun tarafindan secildim ben. 'O' var veya yok ya da 'O' yok veya var. ne fark eder. 'O'nla da olsam 'O'nsuz da olsam en azindan bir 'O'm var iste. 'O'nu özlerken, 'O'nu düsünürken, 'O'na aglarken belki de mutluyum ben.
'O'nu ilk gördügüm taaa o gün bile anlamistim hayatimda ayri apayri bir yeri olacagini. yil 1996'diydi. bugün 17nisan2006.bilmem ki..
etrafimda, sagimda, solumda belki de hayatimda bir daha hic karsima cikmayacak o kizlarin arasinda bile ben hala onun "ya bi ararsa" ya da "tüh be yine aramadi"lariyla yasiyorsam veya her telefon caldiginda "acaba 'O'mu" diye uzaniyorsam telefona... elim onu aramak icin telefona her uzandiginda kalbim yerinden cikacak gibi atiyorsa...
bilmem bunlari buraya yazmaya gerek var miydi. beli yoktu belki vardi.

yalnız değilsin dostum :)
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Aşk sorgulanmaz yaşanır.
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

paşa gönlü bilir. sevmeyi bilyorsa unutmayıda öğrenir kalbim. :wink:
buralarsoguk88
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: eben

Mesaj gönderen buralarsoguk88 »

sevgi bence paylaşımdır. ben beni sevmeyen birini zaten sevmem.bana hiçbir şekilde tepki vermeyen birine karşı hissettiğim duygular fiziksel beğeniden öteye gidemez.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ilk başlarda çok zor olacaktır ama israr etmek yersizdir.Sadece onun arkadaşlığı ve dostluğuyla yetinmesini bilmek gerek.Hayet bize biz farkında olmadan bin bir türlü oyun oynuo zaten. Önemli olan bunun farkına varmak.
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

bende çok oldu bu durum hep karşılıksı ama sonra onlar geldi ama tren çoktan kalkmıştı.o aşkı azaman yaşamkak vardı şimdi değil...

scalon tarafından düzeltildi.

moderator'ün notu:
arkadaşım, yazmayayım dedim ama olacak gibi değil yani. kelimelerin son harflerinden 8-10 tane yazmak bizim o kelimeleri algılamamızda bi fark yaratmıyor. bir tane yazarsan daha iyi olur. bundan sonra da aynı şekilde mesaj yollarsan sileceğim bilgin olsun.

ok tamam bir daha hatırlatma anladım artık
En son 007ela tarafından Cuma, Mayıs 26, 2006 15:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Bİ ARKADAŞIM ÇOK SEVİYOR HEMDE YILLARDAN BERİ AMA KARŞILIĞI YOK SON GÜNLERDE BUNU KONUŞUYORUZ,ZORLA MI DİYORUZ VE CEVAP ÇOK AÇIK EVET ZORLA KARDEŞİM :lol:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ADI VAR KENDİ YOKLARDAN BIKTIk... ADI VAR KENDİ YOKSA BENDE YOKUM
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ben de şuan bu durumdayım
birine AŞIĞIM ama o beni sewmiyoo :cry: :cry: :cry: :cry:
yapabileceğim hiç bişey kalmadı kendimce her şeyi dnedim başaramadım umarım benim gibi kimse yokturr
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaşın daha çok genç be dostum. :)

5-6 yıl sonra dedi diyeceksin güleceksin hatırlayınca. Yorma kafanı akışına bırak.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ahh ahh inşallah
neler çektiğimi bi ben bilirim :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

lavinyaa yazdı:ahh ahh inşallah
neler çektiğimi bi ben bilirim :D
hep öyle olur zaten. :roll: . sen dediğimi yabana atma gene de.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.