Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

herkes hayatının bilinçsiz evresi olan ergenlik ( 14 - 18 yaş dönemi ) döneminde ay olmuştur olmadım diyen yalan söyler
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

onu sevdiğimi söylerken olumlu veya olumsuz bi cevap için zaten herşeyi göze almışımdır o yüzden gelicek her cevaba hazırlıklıyımdır keyfi bilir yinede nasıl olsa kaybedicek bişeyim yoktur!!!!!
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

kendimi kitaplara ve resime verirdim ama çoooooookk üzülürdüm içime kapanırdım :(
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

kendimi kitaplara ve resime verirdim ama çoooooookk üzülürdüm içime kapanırdım Sadece
Ve hep kendin zarar görürdün hayatını akışına bırakmak gerek derim.Elbet

birgün seni senden çok seven biri çıkar.Unutma.. :wink:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

inşallah çıkar o umutlarla yaşıyoruzz :yok:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

İnşallah çıkar ..
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye

Mesaj gönderen nalan »

inşallah çıkar arkadaşlar ama biliyormusunuz "ümit kötülüklerin en kötüsüdür çünkü işkenceyi uzatır.." bide bu yönden düşünün bakim ne dersiniz ümit kötü bişey midir gerçekten :?: :!:
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye

Mesaj gönderen nalan »

aslında olayları akışına bırakmaz lazım yani "carpe diem " anı yaşamalıyız :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

akışına bırakınca sanki bi yerde tutulacak gibi hisseder insan bazen nalan..

gözlerini bir an kapatsan bir daha görmeyeceğini o derinliği, bir daha yaşayamayacağını o hisleri...
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

nşallah çıkar arkadaşlar ama biliyormusunuz "ümit kötülüklerin en kötüsüdür çünkü işkenceyi uzatır.." bide bu yönden düşünün bakim ne dersiniz ümit kötü bişey midir gerçekten Question Exclamation
Ümit nekadar işkenceyi uzatırsa ondan fazla çok mutlu olacaksın demektir. Bildiğim

kadarıyla..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

abi tam anlamıyla katılıyorum sana.
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

aşık insan karşılık bulamıyorsa tutunabileceği sadece ümitleri vardır onlarsız yapamaz ki..istemesede bi bakıştan dünya kadar hayal çıkarır ümitleriyle besler bu hayallerini,düşlerinde yaşar sevdasını....aşk kimi zaman zaten başlı başına bi işkence
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye

Mesaj gönderen nalan »

arkadaşlar bakın şöyle düşünün bir adam var mesela ve birine aşık ve karşılıksız bir bakışından bir gülüşünden kendince binlerce anlam çıkarıyor ve ümitleniyor bu konumda bir insan için bu ümit zamanla işkenceye dönüşmez mi yani bir gün baktı arkadaş çook mutlu oldu göklerde uçuyor , bir gün bakmadı görmezden geldi bu sefer de dünyası başına yıkıldı böyle bir ümit neye yarar ki işkenceden başka sadece kendini kandırır o yüzden fazla kapılmamak lazım akışına bırakmalı olayları :?
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

ama akışına bırakınca da yeterince aşık olmamdan şüphe ederim ben...yani aşıkken nasıl olayların birbirini izlemesine seyirci kalabilirim ki elimde olmadan çabalamaya ümit etmeye devam ederim ümit etmeyi bırakınca aşk sona ermiş demektir..o zaman gözüm aydın işte geçmiş ola :D
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Re: AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Mesaj gönderen valerie »

ÖNCEDEN OLSA BÖYLE BİR SORUNUM OLMAZDI! AMA ARTIK VAR. İSTEMİYOSA ZORLAMAM! ZATEN ŞU DURUMDA KENDİ HAYATIM GİBİ ONUNKİNİDE SEVDİĞİMİ SÖYLEYEREK KARATAMAM.... :cry: