Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ASKI ANLAT BANA

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

asık olma asksızda kalma

ask bır sudur sonu gelmez ask bır yasm tarzıdır ama herkes yasayamaz ask derın bır kuyudur ıcıne dusersen kaybolursun
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kanıdan kanma aşka inanma
serseri

Mesaj gönderen serseri »

bencede aşka inanman bırakın da aşkı aşk olarak yaşanlar aşkın tadını çıkarsınlar:( kirlenmeyen tek şey aşktı onuda kirlettilerçıkara ilişkisine çevirdiler :cry: :cry:
DaNCeR_PuMa

valla haklısın kardes artı paran yoksa sen hıc bırsey degılsın bu dunyada

ama bır laf daha vardır parayla saadet olmaz

BU SOZ HAKKINDA NELER SOYLEMEK ISTERSINIZ ..SIZCE DOGRUMU ?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kim demişsse yalan abi valla paran olsun varya öyle bir mutlu olursun ki parayla saadet olmaz sözü eski devire ait abi eskiden miş o o sözün yerini şimdi paran yoksa saadetinde yok aldı be adamım.. :!:
DaNCeR_PuMa

vala haklısın kardesım paranın ıcıne tukureyım bu parayı kım ıcat ettıyse neyse kardesım kıza cıkalım mı dıyosun sordugu soru su bana arban var mı: eeeeeeee yoooooooookkkkkkkkkkk o zaman olmaz byyyyyyyyyy

var mı abı boyle bısey
:?: :?: :?:
wisewell

Mesaj gönderen wisewell »

kızı erkeği yok bu davanın. erkeklerde bazı hatunlarla sırf parası var diye arkadaşlık etmiyor mu...sonuçta alan aldığından veren verdiğinden memnun mu...onların yaşadıkları ayrı..bunlarda aşkı kirletmiyor çünkü yaşadıkları aşk değil...aşk kirlenmez...aşkı aşık olanlar bilir ve yaşar...onun tadıda hiçbirşeyde yoktur...ilerde yaşlandığımızda hatırlanacak olan ne kadar çok paran olduğu olmayacak..o kalp atışlarımız olacak...
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

of offfffffffffffffffffff.Ne sen sor ne ben söliyim :cry:
DaNCeR_PuMa

varya cok haklısın erkeklerde aynı tabııııııı

onların derdı sadece para bazılarıda kendınden 15-20yas buyullerle arkadaslık edıyor ve bana sevıyorum dıyor ama yurtdısındayasıyor var mı boyle adalet var mı boyle sevgı

yok kardesım gercek sevgıyı anlamak ve bulmak bu dunyada cok zorlastı :roll: :roll:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya abi şimdi o buda sorun değil bir kız arkadaşın var sen kızı deli gibi seviyorsun kızla sosyal bir şey yapmak istiyorsun elini cebine atıyorsun para yok kıza ne diyeceğini şaşırıyorsun hani o mükemmel karizma varya çizilmesin diyede kıza türlü yalanlar söylüyorsun abi paran varsa kız arkadaşını alırsın her yere gidersin eğlenirsin paranda yoksa kimse kusura bakmasın sevdiğin kızı bile zor bulursun çünkü bir kızla arkadaşlık yapacağım kızı alıp götürecweğim param yok vs vs böle düşünceler abi ben yaşadım benzer bir olay ya çook kötü o bakımdan ne ollursa olsun para ŞART...!
Misafir

mucuks

Mesaj gönderen Misafir »

kız arkadaşımla buluştum bir gün kız tutturdu beraber resim çektirelim diye hiç bende resmin yok ne olurr falan filan ben kıza tamam dedim gidiyorduk elimi cebime attım iki çay parası birde geriye dönüş parası eee resim parası yok ne diyeceğimi şaşırdım ya sonra kız arkadaşımı da alıp geri dönmüştüm kız bir çok defa başıma kakmıştı o olayı :( ama ne yaparsın ama hayat işte arkadaşlar herkeste para olsaydı o zaman paranın ne değeri kalırdı ki para kazanmak için neden mücadele adilirdiki değilmı?
DaNCeR_PuMa

kardesım cok hakklısın paran yoksa hıcbırseysın

ben rehberım hergece bardayım kız ayarlamak gerekıyor ne yapacaksın parn varsa ayarlarsın yoksa avucunu yalarsın yanı para ve egıtım sart
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hepsi Aynı kapı para,para ve para
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

arkadaşlar tikkylere takılmak zorundamısınız :) ? yaw şindi şöle birşey var tamam gönül zenginliği de önemli bir şey lakin su ile beslenecek değillerya sonuçta onlarda aileleride zengin tiplerle arkadaşlık etmesini isterler keyifleri için . ha sırf para için bu işi sanat haline getirmiş kişiler var onlara da takılmassınız . olur biter. neyse aslında inat mevsuzu canım sıkıldığı bir gün :) bu olaya el atcam havalı tipleri bi şekilde alt etmek hoşuma gidiyor burunlarını sürttüklerim sürteceklerimin garantisidir. :wink: birde ayrıca böyle nasıl desem zoraki karizma tipler var yolda yürüyüşü bile zoraki kendisi bile değil. ben(biz) bunları huylandırmak can sıkıntımızı gidermek vs sebeplerden dolayı çok ilginç yöntemlerimiz var :) özel mesajla atabilirim isteyene. buraya yazmak istemiyorum. :D
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Karadüş söylediklerine katılıyorum :wink: :)