Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ASKI ANLAT BANA

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Anlatılanlara bakılırsa gerçek aşk göremedim geneli plotonik aşk (aşkımızı saklamayalım şöyle bir haykırın seni seviyorum diye) kırın zincirleri artık................
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaw platoniği bi kez yaşadım devrem :) oda 7 sene önce 18 yaşında oldu ne bi dsaha isterim ne de olmasını. şimdi politikam değişti yada yaşamım değişti şimdi bir kıza bakmadan önce düşünebiliyorum. O beni yüceltsin istiyorum. Çok da zor olmuyor hani. Sevdiğimi söylemek istediğim an da zaten söylüyorum. Buralara yazmaya gerek kalmadan. Gerçek aşk diye bir olay bende her zamandır şöyleki konuştuğum arkadaşımla 2 gunde konuşsam aynıdır. 2 sene de fark etmez yaşanınca saniyede de yaşanır.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ÇOK SEVDİĞİM Bİ DOSTUM BANA AŞK İÇİN''AŞK ONU İLK GÖRDÜĞÜN ZAMAN DEĞERLİ BİR HİNT KUMAŞI BULDUĞUNU SANMANLA BİR HIYAR OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GÇEN SÜREÇTİR ''DEMİŞTİ DOĞRUSU KATILIYORUM AMA NE YAPABİLİRİM?AŞKTAN HÜZÜNDEN GAYRI BİŞEY BULAMADIM.AH HÜZÜN....AH YOLLAR.....ONUN İÇERİĞİNİ AÇIKLAMAYA GELİNCE:bizim zihnimiz kelimelerimizin yettiği yere kadardır aşksa içinde kelime barındırmaz.ona her ego kendi manasını yükler ve onden kendi hislerini alır.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

AŞK ANLATILMASI ZORDUR BİRİ SEVER DİYERİ SEVMEZ AMA AŞKIN ENGÜZELİ KALPTEN YÜREKTEN OLANDIR YALANSIZ YANLIŞSIZ DOGRU VE DÜRÜS OLANDIR BENCE PLATONİK AŞK ZAMAN KAYBIDIR AŞK DEDİYİN KENDİNİ HER ZAMAN HER YERDE OLANDIR ACI VE TATLISIYLA BENCE AŞK BUDUR
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Aşkı Artık anlatmaya gücümüz kaldımı ki ? Aşk acılarının husranların,üzüntülerin ,kederlerin bir bütünü. Aşk Dipsiz bir kuyu gibi herkesi kendine çekiyor. Karanlık ıssız bir yolladaymışız gibi ama sonu olmayan bir yol aslıda yolun sonu var. yolun sonuna ulaşanlar ellerinde bir tek değerli şeyle " Bir Avuç Göz Yaşı ile " Hayatlarına devam ediyorlar. Bir Aşkın Ardında dökülen göz yaşları ile...

Peki aşk Çok güzel Bir duygu Bütünlüğü İse Neden her Gününü ayrımı Acı ile geçiririz... neden her zaman göz yaşı dökmek zorundayız.

Aşk : Boş Bir Duygu Belki duygu bile değil kendimizi Bir boşlukta hissetme sadece bir yanılgı
matios

Mesaj gönderen matios »

İnsan aşk'ı nasıl anlatırki!

Aşk bir karmaşadır,aşk sevdiğiniz insandan birsaniye dahi olsa uzak kalamamaktır,aşk hızla giden bir otomobilin aniden bir duvara vurmasıdır,aşk ya paraşütle uçaktan atlamaya yada bangi jumpin yapmaya,aşk su altında olağanca uzun süre nefesini tutmak gibidir,aşk bir kuşun kanadında umutlarının uçması gibidir.aşk başına düşen bir saksı gibidir,aşk buzdolu bir küvete atlamak gibidir.
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

arkadaslar askı anlatayım mı ben bunu daha yenı yasadım ve cok mutluyum ..gercekrten ..sevdıgın kızla olmak onunla zaman gecırmek ve ona sevdıgını soylemek gozlerının ıcıne bakma onunla konusmak yanı seın o onun da sen olması ....ıste ben buna ask dıyorum ...herkesın yasaması gerektıgını dusunuyorm ......
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Tabiki önce sevgi ama bu birazda birbirinizi daha iyi tanıyınca ortaya çıkacaklara sen bile inanamayacaksın ( güzellik değil kişilik en önemli sadece bunu arayın birkişide ).....................
onid

Mesaj gönderen onid »

slm...
askı tarif etmek ve de herkesin tariflerinde bi uygunluk aramak imkansızdır.çünkü herkes askı kendi çerçevesinde yasar,ask kişiye özgüdür,subjektiftir evrensel değil.
ama benin için ask...yürümeye üşenirken kosmaya doyamamaktır...
ha bide sevgi ile sevgili ile ask karıstırılmakta...ask siyaset name iken okul duvarlarına asılan farman keskinliğinde .. sevgi sadece denemedir,karalama kağıtlarında kalan...
sevdiğin kişi sayısı çoktur bu hayatta,ama asık olduklarının sayısı.. :?: :?:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

mrhb serseri.aşk güzeldir bizi mutlu ettiğinde ama kötüdür bizi hüzne boğduğunda.aşka karşı genel duruş bu açıkçası benim görüşümde bu.sahi benim genelde canım acıdı.aşk bir sigarayı hatırlatır olmuştu kalbimde sönen.ama şu soruyu sormamız gerekir:neden birliktelikler hüsranla biter bu nun sebebi ne?bu soruya adm akıllı bi cvp getirirsek aşkı doyadoya yaşayacağımızı düşünüyorum benim buna hazır bi cevabım yok! onedenle aşk hala bana biraz hüzüh estiriyor... inşallah t üm insanlar gerçek aşkı bulurlar ve hiç üzülmezler.ve yine inşanllah insanlar kendi yalanlarına ve iradelerine inanmayı öğrenirler.saygılar...''gözlerine ne oldu dur dedikçe akmakta
kendine gel dedikçe kalbin coşup yanmakta''kaside-i burdeden.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

aşk bir işkence başka birşey deyil

tuzağına düşürdüğü kişiyi en güzel işkencesini çektiriyor
bizde çekmeye mahkumuz .
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

mrhb tarikbolat aynı şeyleri aşkla mutluykende diyormuydun.?o bir işkence.....o bir işkence.....yanlış tahmin etmiyorsam ayrılığının tecellisi bu öfke.aşk bir işkence.....normal karşılamak lazım yargını.sana haksızsın diyemem.ama ben kendime şunu itiraf ediyorum:aşk mutluysam iyi mutsuzsam kötü.ona hepimiz kendi anlamlarımızı yüklüyoruz.saygılar.
mokti81

Mesaj gönderen mokti81 »

aşk anlatılmaz yaşanılır sadece
mokti81

ssss

Mesaj gönderen mokti81 »

aşk:ölmek demek,ve yaşamak gerek y
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

hep derdim ki ya çok kez oldum ben yada hiç...bazıları çok benziyordu birbirine,bazıları çok farklıydı..yaşamla birlikte aşkların dokusuda değişiyor herhalde..hala neyin aşk olduğunu bilmiyorum.herkes o kadar farklı anlamlarda kullanıyorki.. bende şu tarz belirtiler görülüyor:yemeden içmeden kesilme yada aşırı yeme davranışı,başka sansın olmadığını sanma,yanından ayrıldığı anda huzursuzluk,kimseyi onun kadar sevemeyeceğini sanma...ama şuanda bunların aşk olmadığını düşünmeye başladım.aşk,bedende,ruhta ve beyinde yani bütünde yaşanıyor ve hiçbirşeye benzemiyor.çaresizlikten bir insana yapışma şeklindeki duygunun adı aşk olmamalı,olamaz