Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Astroloji

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...

Burcum

Koç
31
7%
Boğa
31
7%
İkizler
44
10%
Yengeç
38
9%
Aslan
35
8%
Başak
35
8%
Terazi
37
9%
Akrep
30
7%
Yay
29
7%
Oğlak
36
8%
Kova
28
7%
Balık
50
12%

Toplam oy: 424

fenoktagenokta

Mesaj gönderen fenoktagenokta »

arkadaslar yaklasık 4 senedir bu astroloji işini araştırdım.gerçekten de kuran ı kerimde de bu yıldız işi var. ancak söliyim insanın kötü huylarını frenlemesi kendi elinde. mesela ben ikizlerim.ve değişkenlik gibi bi problemim var. ve nedense hep terazilerle anlaşırım başkasıyla anlaşamam diyorum. ve öylede oluyo. yine de başka arkadaşları da denicem. neyse bu sayfayı hazırlayana teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

ben akrep burcuyum ve şimdiye kadarda herhangi bir sapıklık yapmadım :lol: Akrep burcunun en belirgin özelliği siniri imiş. Bir anda parlayıp biraz sonra sakinleşirlermiş (sakinleşirmişiz mi demeliydim acaba ) Bir de bu sinir meselesinde; gözlerden herşey anlaşılırmış. Çevremdekiler bana hep aynı şeyi söylüyorlar "ya gözlerin çok güzel ama kızdığın zaman ı-ı-ı" O yüzden sinirlendiğimi hemen anlayıp konuyu değiştirirler.
Çok yazdım ama yükselen burcunun çok etkili olduğunu unutmamalı ve değerlendirmelerimizi ona göre yapmalıyız.
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

Arkadaşlar ben burçlar hakkında bir çok kitap okudum.
Zıt kutuplar birbirini çeker olayı varya aynı şey burçlardada varmış.mesela ben akrep burcuyum boğa burcuna çekim duyuyorum.Aynı şekilde yengeçler oğlak burcu insanlara,balıklar başaklara,teraziler koçlara,ikizler kovalara,yaylar aslanlara çekim duyuyor.ilk görüşte aşk gibi şeylerde bu anlattığım olaydan... :lol: :lol: :lol:
insatiablelover1

BENCE,,,
akrep burcu insanları sanıldıkları kadar kötü insanlar deildirler.çok sinirli olsalarda suratlarında sanki hiç bişey olmamış gibi bir ifade taşırlar.kinleri çok pistir kendilerine yapılan iyiliğide unutmazlar kötülüğüde...napalım akreplerin doğası böle unutmak isteselerde unutamazlar. :cry: onlar aşka çok önem verirler bir kere aşık oldularmı sonuna kadar giderler.sadıktırlar.aldatılmaya tahammülü yoktur. affetmiş gibi gözüksede öle değil işte.Bu durumda yaralı akrep intikam almak için uygun zamanı kolluyor demektir.Bu karşı taraf için çoooook kötü bü durum maalesef..intikam alana kadar bu böyledir zayıf tarafınızı arar bulur ve sonraaa....büyük darbe....kendisine yapılan küçük farketmeden yaptığınız hataları affeder (akrebin intikam duygusu kadar adalet duydusuda bi o kadar yoğundur) ruhsal olarak kırılgan ve duygusal insanlardır. yanlız kalmayı severler.bu onları dinlendirir.içinde fırtınalar kopsada o bunu kimseye söylemez (ama okuduğum bi yazıya göre balıklar aldıkları ruhsal mesajlar sayesinde akrepleri anlayabiliyorlarmış ) sadece birazz..akrepler ağzı sıkı insanlardır kendilerine güvenilmelerini isterler.eğer bir akrep burcuna sırrınızı söylerseniz. o bidaha ölene kadar sırrınızı saklar.kendine gelince ser verir sır vermez.çok nadir güvendiği arkadaşlarına söylediği küçük şeyler vardır.şimdilik bu kadar.... :lol: :lol: :lol:
insatiablelover1

arkadaşlar uyudunuzmu bişiy yazın yawwww....ya ben balık burcunu çok merak ediyomm.. :o
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

balıkları yazmıştık :)
koşarak uzaklaşmak gerek. :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
insatiablelover1

aaa gerçektenmi ben balıkları çok severim ama nedense anlaşamıyorum.. :wink:
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

ŞİDDETLE KARŞI ÇIKIYORUM.YOKMU BALIK BURCUNU KORUYACAK BABA YİĞİT...HERNEYSE BEN VARIM VE TEK BAŞIMA ''BALIKTAN UZAK DURUN''DİYEN ŞAHSİYETİ GÜZEL İNSANA KARŞI ÇIKIYORUM.
BALIK İNSANININ YÜREGİ ÇOK BÜYÜKTÜR SEVGİSİNE HERZAMAN SAHİP ÇIKABİLECEK GÜCE SAHİPTİR.ONUN DEĞERİNİ ANLAYAMIYAN İNSANLAR SONSUZA KADAR DA ANLAMICAKTIR.........ÖPÜLDÜNÜZ.......
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

sözümün üstünde duruyorum ebru. Balık burcu kızlarından özellike koşarak uzaklaşmak gerek.
1. Genelde en azından gördüğümce büyüleyici bir güzelliğe sahiptirler.
2. sert bir duruşu vardır bu daha da ir çekicilik katmıştır.
3. el sıkışı gevşektir.
4. bir gözü baygın baygın bakarken diğer gözü hafif alaycı da olabilir.
5. pulları yönünde okşamaya kalkarsanız ellerinizin arasından kayar.
6. çok duygusal ve romantik biri olmalarına karşın neden hiç belli etmessiniz ki?
7. duyduğum ve hissetiğimce gizli gizli ağlar yalnız kalmak istyerlermiş :roll:
8. balık kızlarını yaralayabilecek tek şey diyebilirim bu sevdiğinin kötü sert çıkış ve tavırları olabilir. :shock:
9. o da bütün kadınlar gibi sevilmek ister.
10. oda boğulacaktır. barışçı ve bekleme yanlısıdır; ama bazen grafil avlanır, sonra da kokmaya yüz tutar.
Sözümün üstünde duruyorum mu :( gene sigramı tersten yakmışım demiş birisi.
.Terazinin Hüznü.
aysen_g
Üye
Üye

astroloji

Mesaj gönderen aysen_g »

balik burcunun bi ozelligini unutmussunuz burclar arasinda 6.hissi en kuvvetli olandir.akrep inde6.hissi vardir ama balik kadar degil.uzerinize afiyet saglik balik burcuyum yukselenim de akrep:)))
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bune mütevazilik be aysen :shock:
.Terazinin Hüznü.
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

Ayşen'e katılıyorum bir balık burcu üyesi olarak. Keşke o kadar kuvvetli olmasa bile diyorum bazen, üzücü olaylar karşısında tabi...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Bir akrep burcu olarak 6. his konusunda benimde düşüncelerim aynı. Balıkları bilemem.
Yeni tanıştığım bir insan bana kendini ne kadar iyi tanıtsa da eğer ondan hoşlanmadıysam ileride bir gün mutlaka kötülüğünü görürüz. Sonrada yaa ne kadar haklıymışsın derler. Arkadaşlarım çıkma aşamasında oldukları kişileri ilk önce benimle tanıştırırlar. belki gülebilirsiniz ama bu gerçek.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

mutluyum,gururluyum,BAŞAkIM :lol:
En son melissa__ tarafından Cuma, Ekim 28, 2005 19:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nehir

Mesaj gönderen nehir »

SELAM BEN BOĞA BURCUYUM HAKAN YALNIZ DEĞİLSİN