Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ayrılık ardından

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...heyecan bitmese de aşk bitiyor bazen...yoruluyor insan,çabaladıkça batıyor sanki bir bataklıktaymış gibi...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

belkı de zamanında bulunsa soruların cevapları...anlatılsa ne varsa o zaman bıtmez heyecan ,ask... yorulma olmaz belkı de nefessız bataklıklar da...
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

zamanı yok bu soruların veya cevapların. bunların tümü çok zamansız.
ve sen şu an hala zamanımız var derken o çoktan sildi seni karatahtadan.
sadece tebeşir izi kaldı geriye.
kendine bir bak
senden ne kaldı geriye?
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Bir kız varmış...çok sevmiş...seninmiş...inanmış,güvenmiş,sevinmiş...dursun zaman demiş,yaşamak oyun değilmiş...anlamış;bazı şeyler için iyi olmak yetmezmiş...WAZGEÇİLMEYECEK KADAR SEVİLMEK İÇİN,aşk için,KAVUŞMAK İÇİN iyi olmak yetmezmiş...artık ÜMİTSİZmiş,UMUTSUZmuş,mutsuzmuş...seni suçluyormuş,kendisi de suçluymuş...vurulmuş!Kim vurmuş?Kader mi,uğruna herşeyi göze aldığı SEN Mİ?!Bilemiyormuş.Son nefeslerinde seni beklemiş,gelseydin belki iyileşirmiş,ama sen asla gelmemiş!Ölürken sana bir not bırakmış;
'Herkesi sana benzetiyorum son zamanlarda
Bir delik arıyorum saklanacak,kaçıyorum
Onlardan mı,senden mi,kahrolası sevgimden mi?
Bilmiyorum!
Kalbime açtığın yaralar kabuk bağlasa da,
izleri gözümün önünde hala!
Kim bilir belki kavuşuruz öbür dünyada!'
Anla artık,belki de huzur bulmuş.Senin gibi,sessizliğinden başka paylaşacak birşeyi kalmamış!Kendi vurulmuş,ölmüş ama sevgisi hala yaşıyormuş,neye yarar?!Düşlere kalan bir aşk,masum da olsa,GERÇEĞE DÖNÜŞMÜYORSA NEYE YARAR?!Bir son war anla,bana inat,sana inat,herşeye inat!!!Yeni bana merhaba.Yeni ben,hem masum hem de gerçeğe dönüşebilecek bir aşkı bekliyor,kimdir,nerden,nezaman gelir bilmiyor,bekliyor.

Aşkı hissetmek YETMEZ,sevdiğine sevgini göstermeyi bilmelisin.
Seni seviyorum demek YETMEZ,Sevgini YAŞAMAYI ve YAŞATMAYI,SEVGİNE SAHİP ÇIKMAYI bilmelisin.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

kuzen çok zormuş ayrılmak halbuki biz söz verdik biz hiç ayrılmıycaktık ama oldu oldu şimdi acı çekiorm ama bu onun umrunda bile değil!! :cry:
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

sana en başında söyledim dimi,, hoş sakalımız da var ama kullanmayı bilmiyrum herhalde...erkekler böyle işte kızım ben kendimden biliyrum, anlaşılması zor yaratıklarız...kızlarında aşağı kalır yanı yok ya...EYVALLAH
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İnsanlar kendilerini anlayamıyorlar günümüzde...
Birbirimizi anlamak zor olsa gerek değil mi haksız mıyım?
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

sana katılıyorum bozcaada
bir an geliyor ki ben " ben"i bilmiyorum.İşte o an "sen"i nerden tanıyım öyle değil mi
darkdaggerw

Mesaj gönderen darkdaggerw »

Ayrılık için söylenmiş en güzel şarkı tükeneceğiz bence...hayat devam ederken yeni aşklarda eski sevdaların tükemesi insanın kanına dokunuo ağızdan aynı hecelerin çıktığı o kişi sokakta gördüğünüz bi yabancıdan başkası olmuo zaman herşeyin ilacı olduğu gibi herşeyin sonuda olabilo o yüzden çıktığın kapıya dönüp bakmıcaksın.....
darkdaggerw

son bişi daha eklicem her şeyi tüketyrz dostlukları mesaj yazarken sesli harfleri sevdaları sonunda yalnızlık kalıyr onunla başbaşa yaşıyrz hayatı en kötüsüde büyük bir yığının içinde yalnızlık dönüp aynaya baktığında paylaşılamayan sen doyumsuzluğun ve tatminsizliğin yüzünden.hep daha iyisi var mı arayışından popilerliğinn yalnızlığını yaşıyorsun.......sevdaların sonu bu işte en azından benim ki bu??????
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

darkdaggerw yazdı:son bişi daha eklicem her şeyi tüketyrz dostlukları mesaj yazarken sesli harfleri sevdaları sonunda yalnızlık kalıyr onunla başbaşa yaşıyrz hayatı en kötüsüde büyük bir yığının içinde yalnızlık dönüp aynaya baktığında paylaşılamayan sen doyumsuzluğun ve tatminsizliğin yüzünden.hep daha iyisi var mı arayışından popilerliğinn yalnızlığını yaşıyorsun.......sevdaların sonu bu işte en azından benim ki bu??????
TEBRİKLER SANA YAZILANLAR İÇİNDE ENDOĞRUSU BU BENCE..HAKLISIN HEP EN İYİSİNİ İSTEDİK İSTİYORUZDA BİLİYORUZ ASLINDA GERÇEKLERİ AMA İŞTE İNSANOĞLU YİNEDE İSTİYOR İŞTE NEYAPALIM....
darkdaggerw

aynı fikirde olman güzel ama acı olan şu ki herkes aynı fikirde .ve hepimiz bu yazıyı yazdıktan hemen sonra gerçekleri tüketip yalanlarda yaşamaya devam ediyrz.paylaşılamamk herkes tarafından beğenlmek kısacası egomuz ; mütavazi sevdaların katili oluo . 2gün önce sevdiğin insana yaldızlı çerçevesi yok die arkamızı dönebiliyrz sonunda farkına varyrz yaldızlı çerçevelerde arıyrz sevdayı ve sonunda inancımızı kaybediyrz aşka dair.BUNDA AŞKIN NE SUÇU VAR? YA TERK ETTİĞİMİZ SEVGİLİNİN?
........................CEVABIMIZDA HAZIR SEVGİMİZ BİTTİ.....................
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

ayrılık ardından ağlamanın yararı yok...erkeklerden çok kadınlar üzülüyo nedense mesela bunalıma girdimde noldu ruhu duydu sanki.. :evil: :evil: :cry:
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

darkdaggerw yazdı:aynı fikirde olman güzel ama acı olan şu ki herkes aynı fikirde .ve hepimiz bu yazıyı yazdıktan hemen sonra gerçekleri tüketip yalanlarda yaşamaya devam ediyrz.paylaşılamamk herkes tarafından beğenlmek kısacası egomuz ; mütavazi sevdaların katili oluo . 2gün önce sevdiğin insana yaldızlı çerçevesi yok die arkamızı dönebiliyrz sonunda farkına varyrz yaldızlı çerçevelerde arıyrz sevdayı ve sonunda inancımızı kaybediyrz aşka dair.BUNDA AŞKIN NE SUÇU VAR? YA TERK ETTİĞİMİZ SEVGİLİNİN?
........................CEVABIMIZDA HAZIR SEVGİMİZ BİTTİ.....................
hayır sevgi bitmemiştir...ama dedikya kendimizi kandırıyoruz diye...belkide arkadaşlarımız beğenmemiştir sevgiliyi küçük görmişlerdir...nedense onlarıda ilgilendirir kime aşık olacağın...söyledik ve söylüyoruz ya herzamaninsan oğlu işte.....diycek başka söz varmı???????
mc mert

Mesaj gönderen mc mert »

senın bu dusuncene katılıyorum ama elını tuttuktan sonra bıtmıs orasını anlayamadım bıraz :roll: sonraa bıde gercekten sewgı buuu kardes gercekten sewgı buu senın anlattıgın we sen o kızı unutmaa unutmaa yada ıste sen kızsan unutma o cocugu gercekten sewgı buuu sewgılerım lee mert...