Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bana hüzün yapmaa..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
gizmocan

herkes

Mesaj gönderen gizmocan »

HERKES YALAN SÖYLÜYORSA...EN DURUSTUMUZ BEN YALANCIYIM DIYENLERMI???
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Tartışılır...
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

herkesin yalan söylediğinden en ufak bi şüphem olmadığı için, evet en dürüstümüz yalan söylediğini kabul edendir..
tabi bu dürüstlük nasıl bi dürüstlük olur orası da tartışılır yani :roll:
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

bazen bu hayat denilen şeyin gerçekleri insanlara yetmiyor ya da çok fazla geliyor...
işte o zaman en iyi dost yalanlar oluyor...
bir dostunu veya kendini mutlu etmek için söylenen yalan binlerce incitici doğrudan çok daha güzel...
bazen yalanlar daha gerçek...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

yaşanmışlıkların ardına gizlenmiş acı gerçekler tatlı yalanlarla örtbas edilmeye çalışılır kimi zaman kendine söylediğin yalanlar mı daha anlamlıdır yoksa sana söylenenler mi o tartışılır ama yaşadıkça ve yara aldıkça kıymete biner yalanlar...
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

demiş emrepark ve altına imzamı atıyorum.. :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Noktayı koymuş... :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bana katılmanıza sevindim dostlar saolun :wink:
matador

Mesaj gönderen matador »

emrepark yazdı:bana katılmanıza sevindim dostlar saolun :wink:
bende sana katılyorum emre ama bu konu gayet iyi gidiyormuş senden sonra kimse yazmamış. bence devam etsin bu konu farklı farklı yerlere açılabilir, yazılan mesajların hepsi güzeldi konuyu açanın fikrine sağlık.

şarkıya dönersek yalanlara ihtiyaç duyduktan sonra "gayrı yok say" la bitiyor. bu hayata ve kendine inancının tükenmeye yakın olduğu bir zaman da yazılmış bence, inanç,yaşama isteği tamamen bitmeden son bir huzur aryışı, dinginlik arayışı ve yorgunluk belirtisi. yalanlar ise istesekte istemesekte herzaman bizimle birlikte varolacaklar bazen yalanlara ihtiyaç duyarız bazende "yalanlar istiyenlere yalanlar söyleriz. belki bunlar olmasa hayat çok tekdüze olurdu. eğer ilerde hiç ihtiyacımız kalmazsa... açıkçası emin değilim...
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Bazen sakinleşmek için yalanlarla avutulmaya ihtiyaç vardır. :(
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Yalanlar en acı gercekler.......Bana biraz yalan söyle bu gece ihtiyacım var....Yuregim genis yollarım dar....
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

gerçekler canımı çok yakıyo çünkü gerçekler acı...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

bence gerçeklerin acı verdiğini bildiği için yalanda olsa istediği şeyleri duymak ister,tıpkı çoğumuzun olduğu gibi...
ve süper bir parçanın ,süper sözleriii
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

bi sürede olsa onunla avunmak ben kendimi kandırıyorum bazen acı veriyor ama kendimi avutmaya çalışıyorum en kötüsüde bu galiba :cry: :cry:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

beni avutacak kişide şu an çok uzaklarda...
aşk çok uzak...