Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

o site ye pek güvenmeyin derim :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

peki murat.. dikkate alacağım ;)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yok kimse güvenmesin. ayrıca saol gülşah ama inanın geçen sene bir kitap aldım ilk önce belirtmemişler zaten altında stokta yok diye. sipariş ediyorsun 3 gun diyorlar 10 gün geçmişti yollamamışlardı. Sonra neyse bi baktım o kitabı komple silmişler. ee sipariş ne oldu felan iade edeceğiz dediler 1 yıl oldu :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

ÇILDIRACAĞIM YAAAAAAAA... :oops: böyle bişey olamaz yok yok yok...Artık sabredecek gücüm falan kalmadı.Abartmayayım dedim.Elimde değil ya.Sonuçta işin ucunda feridun var.Olmaz böyle şey.Cumartesiye kadar gelmezse kasetçileri bascam artık
smash

Mesaj gönderen smash »

denizezail yazdı:cok cok cok cok cok cok mutluyum
teşekkürler herkese ve fd ye
...NasıL yani ya... :roll:
Hep_UzaKlarda_666

Mesaj gönderen Hep_UzaKlarda_666 »

YaSlı bİr AgaC Kendısınİ oylE goruyoR AMa yanılıyorsuNNNNNNN FDemmm :))) GenC ve yakısıklısın Album kapagını nıE ole Yaptın Aaavvvv
Hep_UzaKlarda_666

Mesaj gönderen Hep_UzaKlarda_666 »

Ne denirki bu HaberE yEAAAAAAAAAAAAh :))
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Albümün ana depolara ne zaman ulaşacağının belli olmadığı gibi bir istihbarat aldım bugün. Ama iyi mi kötü mü bilemesem de bu hemen bugün de gerçekleşebilir, bir haftayı da bulabilir imiş. Ben söyleyenlerin yalancısıyım. :roll:
nadaas
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Salih

istavrit cafe

Mesaj gönderen nadaas »

Arkadaşlar sabahleyin istavrit cafeyi aradım. öğlenden sonra büyük bi ihtimalle gelir dedi...bilmiyorum ne derece doğru ama bakıcaz artık.feridun bu ya 2 kere istiklale indim albümü alabilmek için ama elim boş döndüm üçüncüde olucak İnşallah... kendinize iyi bakın fedeli kalın :)
smash

Mesaj gönderen smash »

Ne yani şimdi aLbüm eLimize uLaştıında marjinaL faydası çok mu fazLa oLucak :wink:
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

arkadaşlar hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz yaa..ama bu kadar sabrettik az daha sabır..diyorum ama ben de çok sabırsızlanıyorum tabii kii..ben de sorup duruyorum kasetçilere ama yok..sevindirici olan şeyse kasetçilerin bana dediği şöyle ki :arrow: başkası da sormuştu..yani şunu demek istiyorum biz bu azimle albümü getirteceğiz samsun a da..ki ben azimliyim burdan çıkınca devam edeceğim sormaya ve evet ben de şu ana kadar sadece ideefixe te gördüm albümü ve bence de zaten iki gün sonra elimize geçer..ordan almanın alemi yok yani..ki kurucumuz güvenmeyin diyosa vardır bi bildiği ki yazmış bildiğini ..dikkate almak gerek :arrow: açıkçası ben de uyarını okumasaydım şu an bi kitap alacaktım hem de hediye olarak ama vazgeçtim..sağol yanii :wink:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

nedir bu ya
denizlideyim 5inde gelecek dediler 5 oldu yok bugün ay 6 halæ yok kimse de bilmiyo nezman çıkacağını ik önce anadolu sonra ist ve tüm türkiye aynı anda dedi kasetçi ama...:?
nadaas
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Salih

selamlar arkadaşlar albümü aldım

Mesaj gönderen nadaas »

arkadaşlar albümü aldım dinliyorum şu anda istiklal de hemen hemen her müzik markette var.selamlar kendinize dikkat edin 25 ocak taki yeni melek te görüşmek üzre ;)
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben bigün daha sabredicem,adam benim için hususi arayıp sordu,sonra da bana dönüp "yarın gelicek bu kez söz" dedi...
artık bakcazzz
tuanatolia

Mesaj gönderen tuanatolia »

daa haberi yeni aldım
hatta böle bi sitenin varlığından bile habersizdim ..
album kapağını avatarda gördüm çogh ii ya...
umarım hemen sahibi olurum albumun :)