Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BURAYA Bİ BAKAR MISINIZ???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

ayrılamanın en kolay yolu

Mesaj gönderen hazan »

her ilişkinin çizgisi başkadır arkadaşım, nasıl başayıp nasıl ilerlediğini ve keza neler hissedip neler paylaştığınızı bilemiyorum. diğer arkadaşlarda standart görüşler sunmuşlar elbette haklılık payları var yöntemler denemiş. her iki taraftan biri ayrılmak isterse numara yapmaya gerek yok, direkte söylememek lazım.
ortasını bulun bi akşam kahve ısmarlayın küçük sorular sorun tepkisini ölçün, bu test onun ne kadar üzülüp üzülmeyeceğini size gösterir. sonra birlikte yaptığınız yada yapmayı planladığınız şeyler varsa teşfik edici olun arkadaşlarıyla sizsiz planlar yapabilsin. sorgulamayın, kendini siz olmadanda mutlu hissetsin. sonra çıkıp karşısına onun dilinde gitmek istediğinizi söylediğinizde tepkileri büyük ve anlaşılmaz olmaz. en acısız yol bu bence tabiki.bunları yaparken kendinide asla kasma, rahat ol. hiç bi ilişkinin bitmeme garantisi olmadığını kadınlarda erkeklerde çok iyi biliyor artık. hoşçakal...
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

nihancım zannımca erkeklerin bir kısmı belkide büyük bir kısmı iki günlük ilişki peşindeler. kız hoş alımlı vs. haliyle hoşlarına gidiyor ve kızla flört etmeye başlayana kadar herşeyi yapıyorlar. sonra bir gün geçiyor iki gün geçiyor ve sıkılıyorlar. gel gelelim bunu nasıl bitirirler. kızın karşısına geçip ya kusura bakma ben seninle vakit geçirmek için flört ettim gibi açıklama yapabilecek kişi yoktur herhalde. bu şekilde olan ilişkilerde genelde eskiye nazaran boşvermişlik, aramamazlık, ilgisizlik, yalanlar ve buna benzer şeyler başgösteriyor. ha bi de ciddi boyutlu ilişkiler var tabi. bu ilişkilerde eğer birşeyler sonlanacaksa iki medeni insan gibi oturup ayrılmayı gerektirecek şey söylenir gerekirse bu konu üzerine uzun tartışmalar dahi yapılır. şu da var karşındaki aramıyo sormuyo ilgisiz vs. olduğunda senden uzak durduğunda sebebini sormak en mantıklısı bence. sorunu varsa seninle paylaşmalı en azından sorununa çözüm getiremesen bile yanında olduğunu bilmek ona güç verir ha bunu da yapmıyosa demek ki saygısı yok sana karşı.
ilişkini önce tart hangi seviyedesiniz, birbirinize sorunlarınızda ya da başka bir şeyde ne kadar dürüstsünüz, iletişiminiz ilk başladığınız günden beri ne kadar sağlam bunların cevabını muhakkak verebilirsin. verdiğin cevaplar doğrultusunda da hareket edersin güzelim. yalnız şunu da unutma eğerki seni sevmişse tüm gerçek duygularıyla bu şekilde davranmamalı derim ben. yine de son karar senin tabikide
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sebepsiz kalkıp gittim ben hep...
Ama başkasına yaptığın hareket mutlaka sana da yapılır...
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

Ben daha önce böyle bir şey yaşamıştım zaten ama direkt bunu söyleyip ayrıldım.Ve bu insanla ben 2 seneye yakın beraberdim.Ama bir şekilde aşk biterse benim için karşımda Dünya Güzeli olsun yapamam..Ve neyse onu söylerim..O zamanda böyle olmuştu..Ama o günleri hatırlıyorum da,,inanılmaz zor günlerdi..Söylemek-bitirmek-ve acı çekmek...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

zaten ben anlamıyorum bu erkekleri...
yani onlara güvenip de nasıl bir aşka başlayabilirsinki?
bence hiç biri gerçekten sevmiyor...
öyle gerçekten sevebilen biri varsa karşıma çıksın!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ben çıkıyorum karşına sinirli:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
son-nefesim
Üye
Üye

allah allah bir gerginlik havası sezdim ama murat abi kaç arkadaşımın canı böyle yandı yani çok ayran gönüllü oluyor bazıları...
yani ben bir kere sevdiğimde tam sevmek istiyorum yani hayatım boyunca sevmek isterim...
(ama öyle cesaretlisi nerdeee...)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kızların geneli geneli diyorum öyle; yakışıklı, kariyer sahibi kişilere genelde aşık olurlar. Yani tanıyıp bazı özelliklerinden dolayı duygularından değilde gördüklerine. Ve bu yüzden bu böyledir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
son-nefesim
Üye
Üye

kötü yaa...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

son-nefesim bende karşına çıkabilirim
bi insanı bi ömür sevebilecek bi insan olarak tanımlayabilirim kendimi ama bununla pek gurur duymuyorum
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

melissa neden gurur duymuyorsun ki kendinle? muratın "geneli" diye bahsettigi grubun içinde degilse kendiyle övünmeli insan.bu demek ki sevmeyi dolayısıyla yaşamayı ögrenmişsin.bunu farketmeden yaşamını yitirenler var...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

anlatmak biraz güç aslında ama yüzeysel olarak ;birini seversin o da seni sever,ama şartlar ilişkinizi zorlamaya başladığında,sevmek sevilmek açısından demiyorum,bi yerde ayrılık en doğrusudur!sen incinme o incinmesin die,ilişki biter ama kalbindeki sevgi bitmez!durum böyle olunca kolay olmuyo!gelen gideni unutturur mantığını çalıştıramazsan acı çekersin,ve ben o mantığı işletmeyi asla becerememişimdir :wink:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

benim de başımdan geçti...genelde monoton ilişkilerde oluyo böyle şeyler..yani heyecan yaratmaya çalış biraz... farklı davran. tabi özünü yitirmeden...zaten o bu durumda ben seni hak etmiyorum durumlarına girecektir...utanacaktır tavrından...yani bende böyle olmuştu..
sv=)

Mesaj gönderen sv=) »

bu erkeklern bizi daha doğrusu beni anlamalrı zor erkeklerin ne zaman ne yapacakları belli olmz bi bakmışnz sizn içn herşeyi yapar bi bakmışnz yanınzda yok :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

neden kaybettikten sonra anlaşılır her şeyin değeri,erkeklere soruyorum :?: