Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

sevgili serkan,
muratın siteyle çok ilgilenemediği şu günlerde mesajın içeriğinin reklama gireceğini düşündüğümüz için bazı kısımları sansürledik =)
murat geldiği zaman gerekeni yapacaktır.
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

Eywallah Scalon,,SaygılaR...
XaoN

Mesaj gönderen XaoN »

Serkan Melodiniz çıktı inşallah yakında albumunuzde çıkar yolunuz açık olsun unutma her zaman sana destek olacazz....
kosaserkan

Eywallah Xaon çok saol...Bize destek olan ve her zaman yanımızda olan bütün dostlarımıza bu vesileyle tekrar tekrar ve teker teker binlerce kez teşekkür..İnternet Cafedeki ilgi buarada hala devam ediyodur umarım Xaon;) SaygılaR...
kergan77

slmlarr

Mesaj gönderen kergan77 »

arkadaslar son zamanda nette dolasan sarkı dıyosunuz ıyı guselde ben bu sarkıyı yazın ortasında google da bısey ararken bı sıte acıldı ve acılıs ıntrosu olarak sadece bu sarkı vardı sıte yapıım asamasındaymıs ıste bende sırf bu sarkıyı dınlemek ıcın butun gun boyunca o sıteyı acık bırakıyodum. bu kadar mukemmel bı sarkı valla helal olsun arkadaslar sıze. dılerım boyle cok gusel eserler cıkar ortaya zaten bundan sonra album devrı bıttı bılıyosunuzdur hepınız. suanda ınternete surulmek uzere bekleyen 70,000 eser var dılegım onlarında bu sarkı gıbı olması. neyse lafı uzattım bıraz galıba arkadaslar agzınıza saglık. bı de son bısey sızden ıstegım grup korıdoru bılıyosunuzdur. onlarında senın o gozlerın varya dıye bı sarkıları var onuda dınlemenızı tavsıye ederım. sımdı aklımda dıılde ılerleyen zamanlarda lınkını eklerım sızede bı faydam dokunur. kendınıze ıı bakmanız dılegıylee....
ZzeynepP

Mesaj gönderen ZzeynepP »

PARCA GERCEKTEN SUPER. BEN BU PARÇAYI ABİM DİNLERKEN DUYDUM, İLK BAŞTA BÖLE ÜNLÜ BİRİNİN FaLaN DİYE BEKLİyODUM. SORDUM ABİME , YA BU BENİM ARKADAŞIMIN GRUBu DEDİ.
BU ABİMİN DEDİĞİ ARKADAŞ SİZİN BATERİST OLUYO SANIRIM ÖLE DEDİ VALLA ADI ONUR'MUŞ,BİZİM KOŞUYOLU'NA TAKILIyO. NEYSE AMMA UZATTıM BE. KISACA SÜPERSİNİZ VALLA...
hilalyigit

Mesaj gönderen hilalyigit »

bu zamana kadar şarkınızı duymamam büyük kayıp... harikasınız siz yaa..
iki gündür dur duraksız dinliyorum... bana arkadaşım gönderdi.. kimin söylediği ve şarkının adı hakkında bilgim yoktu... sonunda buldum :D

tebrik ediyorum ve yürekten destekliyorum...
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Şarkı çok güzel olmuş gerçekten ellerinize sağlık. Ben tanıdıklarıma yayarım ünlü yaparım sizi :D
AYSEGUL

gökhanın bu maili okumasını istiyorum :)

Mesaj gönderen AYSEGUL »

GÖKHAN LÜTFEN BU MESAJI OKUYUP BANA CEVAP YAZARSAN ÇOK SEVİNİRM öncelikle seni müziğin için tebrik edrim muhteşem bi şarkı. Şimdi aslında ben seni öncden detanıyordum senin lise öğretmenin SABRİ KARALAR yada (karadağ da olabilir) işte o benim şimdi ki edebiyat hocam ve sizin müziğinizi bize dinlettirmişti derste çok hoşumuza gitti hatta cd yi alıp kopyaladık filan öle anlattı bize sizi bizde dedik hocam işte nete versinler filan iremden daha güzel sesi var filan dedik öle hep sölüyoruz yani senin şarkını geçenlerde de MMC de senin resmini gördüm kaldım ben öle :) işte şarkını da gösterdiler bide ayşe var sanırım sizin grupta
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

Ayrıcan dön şarkınızıda dinledim çok güzel olmuş oda ama nie önceki yazdığıma bişey yazmadınınz hala... :(
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

yA NE ZMN BİŞEY YAZICAKSININZYA GİRİN BİR AN ÖNCE HER GÜN BAKMAKTAN ÖÖÖĞ GELDİ..:(:( NESSE HADİ BEN YARIN GENE BAKICAM..
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

BU çoktan mesşhır oldu herkesin cebinde" polofonig"i var.....
nasıl olsa dzüeltirler
kosaserkan

Teşekkürler yorum yazan tüm dostlara...Buarada Ayşegül arkadaşımızın bahsettiği Lise ömeni mevzusu sanırım bi yanlış anlamadan ibaret.Gökhan'ın böyle bir öğretmeni yoktu..
Neyse zaten konumuzla pek ilgisi de yok:) Tekrar yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler.....
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

Ya ama nasıl olur bize bahsetti sizden :roll: ama ben genede bi sorucam hocama yada siz yanlış hatirlıyosunuz nesse ya ama gerçekten sizi çok seviyorum şarkılarınınz SÜPERR...
CyBeRWaRRioR

:(

Mesaj gönderen CyBeRWaRRioR »

ARKADAŞLAR BÜYÜK İNSAN GÖKHANIN LİNKİ BOZUK BU ŞARKI ACİL LAZIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.... :(