Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
geceruzgari
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen geceruzgari »

arkadaslar benim henüz cok istediğim bir şeyin gercek olması ilgili bir tecrübem yok ama son zamanlarda sunu farkettim ben belkide hiçbirseyi yeterince istemedim.ama 5 aydır daha önce hiçbirseyi istemediğim kadar istiyorum birseyi ve elimden geldiğince çaba gösteriyorum.istediğimin gercek olacagına yürekten inanıyorum tek bilmediğim sey zamanı ve oluş biçimi.ben elimden geldiğince cabalayıpm sabır gösterip dileğime kavusmayı bekliyorum ve ÇOK İSTEYİNCE VE CABA HARCAYINCA OLACAGINA İNANIYORUM.umarım yanılmıyorumdur cve umarım birgün sizlerle dileğimin gercek oldugu sewincini paylaşmak nasip olur bana...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İnşallah Bu Çabalarının Ve Emeklerinin Karşılığını Görürsün Ve Çok İstenince Oluyormuş Diyebilirsin... :wink:
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence de çok isteyinc olmuyor özelliklede imkansız görünenler. eğer çok istediğimiz olsaydı eminim herkes başka yerde olurdu.ama deiliz. mesela ben beyninden hiçbirşey kaçırmayan bilim aamı olmak isterdim. o muhteşem buluşlardan birini ben bulmuş olmak isterdim. ama süper zekalar bile bunu bazen başaramıyor kaldıki ben..çok zeki bir insan deilim o bakımdan çok isteyince olmuyor demek istedim. :cry:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

yaaa bn bi şeyi çook istersem olmuoooo :x :!:
selda
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen selda »

valla ben çok isteyince oluyor bu birde inata bağlı bence ben çok inatçıyım ve hep olur :lol:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

başıma gelen ve paylaşamayacağım birkaç mucizevi olaydan dolayı şuna inanıyorum:
çok isteyince değil de, gerçekten tüm varlığınla isteyince oluyo.
ama insan kendi kendine bunu "ben herşeyimle istiyorum" diyerek yapamıyo. yani aslında bizi de aşan bi güçle istediğimiz şey gerçekleşiyo, biz istemeden. birkaç kez yaşadım arkadaşlar, buna inanın... olmuyosa da çok zorlamanın bi anlamı yoktur...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

elinde olan şeyler inatla yada azimle başarılabilir. ama bazen öyle şeyler isterizki nekadar uğraşsakda çok istesekte olmaz..şimdi olmasada ilerde daha ii anlıycaksın.. :?
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

KESİNLİKLE OLUYOR..SİZ İNANIN..GERİSİN ALLAH'A BIRAKIN VE İSTEYİN...EĞER HAYIRLIYSA ZATEN OLUR...ALLAH HERŞEYİN EN İYİSİNİ BİLİR.YETERKİ İSTEYIN VE DUA EDİN... :wink:
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

bence birşeyi istemek kazanmak için atılan ilk adım......onu istemek sana inanılmaz bi güç veriyo bence insan gerçekten inanıp isteyince başarabilio....ben başardım galiba umarım sizde başarabilisiniz ama kendizi kandırmadan gerçekten isteyin ve inanın ona.......
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ben her şeyden daha çok istedim ama olmadı
demek ki isteyince olmuyor hep :(
abcd
Üye
Üye

Mesaj gönderen abcd »

hep o ümitle bakarım genelde olmaz ama galiba gerçekten istemek gerekiyo çok istemekten öte...
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

olmuyor olmuyor ne kadar istesekte genelikler icindeyiz özellik görünmüyor..
carpeDlEM
Üye
Üye
İsim: songül

Mesaj gönderen carpeDlEM »

cok isteyince olmuyor..
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Mesaj gönderen rigormortis »

Aslında istemekten öte başka bişiy daha var.Neyin olup neyin olamayacağına karar vermek. Olmayacak şeyleri ıstememek. Çok sevdiğim bir söz vardır:

'Tanrım bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için cesaret
Değiştiremeyeceğim şeyleri kabullenmek için sabır
En önemlisi ikisi arasındaki farkı anlayabilmek için akıl ver!'

Aradaki farkı anladığımız zaman sanırım sorun kendiliğinden çözülecek...
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

bence realist olmak lazım yani olayları akışına bırakmak çok isteyince olmuyor olaylara mantıklı yaklaşmak gerekiyor her ne kadar düş dünyanız geniş olsada