Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

hayatta bir kere çok istediğim bişey oldu ama gerçkten çk içten istenmesi gerekiyor ancak o zmn oluyor bnce...
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

ewet ne kadar istediğine we neler yaptığına bağlı herşeyi kuralına göre oynicaksn
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

çok isteyince olsaydı ben şimdi konser biletlerimi almış çarşamba gününü beklerdim.istedim ama olmadı :( sağlık olsun başka sefer istemekten daha farklı şeyler yaparım
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Ne yazık ki istemediğim çoğu güzel şey oldu hayatımda olmasa da olur dediğim,ama çok istediğim bir şey var ki şu an olmuyor... :(
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

s_girl yazdı:herşey sende gizli die bi şiir war bilmem bilirmisinz gerçektnde herşey sizde gizli istediinz herşeye ulaşabilirsinz er yada geç yeterki isteyn
şiiri bilirim doorudur hersey insanın kendisinde gizlidir
ama delı gibi sevmenin sevilmeye yetmedigi gibi
biseyi cok istemeninde hatta istemekle yetinmeyp o istedigimiz sey icin caba harcasak dahi eger olmuyacaksa olmuyor.,kabul etsekde kabul etmesekde bu boyle
yesim

Mesaj gönderen yesim »

çok istedim...çok çok istedim...5sene boyunca hergün 24 saat istedim...olmadı,olmuyo...bi yerde tıkandı...bitti yeniden başladı yine olmadı...olmayınca olmuyo...benim enerjim tükendi...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

"İnsanın istediği her şey olur.Eğer olmazsa arzu yoktur.Ve eğer başka bir şey olursa, hayal kırıklığı sadece grünüştedir.Çünkü insanın asıl istediği odur." Aleksander Blok

Bu kişi hakkında fazla bilgim yok ama güzel söylemiş.İnsan ne ararsa önce kendinde aramalı.Gerçekten ne istiyoruz?
.
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

arkadaslar her istedigimizin ola bilecegi mechul bence cün kü ola bilecek istekler var olamayacak istekler var

ama azim iyi bir şeydir azmetmek istediginin olmasını saglamak vaya calıs mak olmasını istediginiz şeyden daha güzel dir bence.
_kordugum_

Mesaj gönderen _kordugum_ »

olmaz...
olsaydı olurdu...
olmadı...
olmaz...
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

bencede çok isteyince olur.bende bu kanıdayım.bir insan birşeyi yapmak isterse hiç bir engel tanımaz.istersen yaparsın.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet olmazz... bence de haklıı
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ya sanki inatmış gibi bişeyi ne kadar çok istersem olmuyor!neden acaba??? :lol:
arzudem

Mesaj gönderen arzudem »

ya öğle isteyince oluyormuş.Hiçte kader de varsa oluyor.Yoksa nafile :oops:
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

hala olmuyor demiyorum ama yakın zamanda "olabiliyormuş" diyecegimi pek sanmıyorum.
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

çok isteyince asla olmuyo hiç istemeyince oluyo!