Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

devam filmi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

tepeden bakılmıyor ki. isteyen anlamasın dedik kötü bişey demedik ki :)
~
ansızın gelecek gibisin..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

feridun düzağaç dinlemek ayrıcalık mıdır bilemem böyle bişi iddea da edemem ama feridun düzağaç olmak ayrıcalıktır işte bu yüzden hepimiz onun hayranıyız.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bence kalite yerine basit şeylerin çıktığı ve malesef dinlendiği şu zamanda sanata,kaliteli işlere önem vermek ve dinlemek bir ayrıcalıktır..bu yüzden kendimi şanslı hissediyorum gerçek bir sanatçıyı seviyorum ve dinliyorum..sadece feridun abi için değil tabii bir çok sanatçı var ama piyasada dönen çok ANTİSANAT ve ANTİSANATÇI da var..ayırmak lazım feridun abi ve onun gibi gerçek sanatçı severlerii... :wink:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

umudun rengi beyazdır mavi ise her an yanımdan ayrılmayan dostlarımı hatırlatır bana yani mavi vefadır kardeşlik ve paylaşmaktır