Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

murat abi hoşgeldiin:)
bunun bir çözmü yok mu?:)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

a gerçekten mi??ne sebeple böyle davranıyolar??ne biliyim yanlış anlama ama pek de hoş bi davranışş değil buuu??bence konuşmalısın onlarla güzelim??[/code]
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

knuşmakla cözemedim ben,tek cocuk olmanın bir kötü sonucuda bu sanırım,hep göz önündesin ve tüm ypatıkların inceleniyo,en ufak hatada yorumlar korumalar uyarılar,ben böyle daha cok yıpranıyorum
:cry:
melissa__

bence daha ciddi bi biçimde konuşmalısın??gerçekten pekde sağlıklı bişi gibi gelmiyo bana??biliyorum tek çocuk olmanın zorluklarını?ama bence herşey senin elinde?
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

melissa sen anlat nasıl konuşayım başaka,ne diyeyim mesela,işte he he diyip ardından bildiğimi okuyorum gittiği yere kadar :wink:
melissa__

sebepleri neymiş yani??bu davranışlarına gerekçe olarak ne gösteriyolar??
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

bir insana cok bağlanmamdan korkuyorlar sanırım,sürekli bu konuda incinmemden söz acılıyor,ben bunu birkez daha yaşamıştım,anca toparlanıyorum..ama fd öyle diilki açıklayamıyosun....
melissa__

evet bazen gerçekten bişileri anlatmak ebeveynlere oldukça zor oluyo?aslında onlarda kendi çaplarında haklılar?ama bazen abartıyolar??senin yapman gereken açık açık konuşmak!ve onlardan senin seçimlerine saygı göstermelerini beklediğini söylemek!anlaştık mı??
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

tama melissa :wink:
gidip onlarla konusucam,fd benim secimim artık karışmasınlar 8)
o farklı bir adam,bana her konuda azda olsa bişeyler kattı...şarkılarını seviyorum,ilk onunsarkısını calmaya calıştım ben ,bu yeni konuşan bir cocuğun ilk kelimesi gibi...

teşekkür ederim melissa,başka sorunlardada anlatsam orada olur musun?
:D

---'sen hiç tanımadığın birine güvenp öylece apacık anlattın mı yaşananları,ben anlattım anne,hiçte anlattığınız kadar korkunç değildi,ben
ona güvendim anne,sırf o olduğu ve orada beni dinlemeye,anlamaya calıştığı için,oysa sen anne, sen kimi zaman benim fikirlerimi reddettin,yok saydın,ve anne seni seviyorum,bunu ne kadar daha söylememgerek bilmiyorum ama seni seviyorum,sen benim fikirlerimi kimi zaman incitip kendi doğruların ve benim yanlışlarımı barınamayacakları bir bedene sokmak istesen bile....'---
melissa__

evet bi bağlamda sana karışmamalarını söyle ama unutma sert diil,yumuşak?ne sen onları incitecek şekilde ne onların seni incitmesine izin verecek şekilde??söylemiştim?elimden geldiğince her durumda yanında olmaya hazırım!!!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

tamam,onları incitmeden konuşucam,melissa abla tşk
kendine dikkat et,hayat seni incitmesin... :wink:
melissa__

saol hayatım :wink: aynı şey senin içinde geçerli
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bende abiniz olarak yanınızdayım herhangi bir surununuz olursa elimden geldiğince yardım olmaya çalışırım.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

hakan abi saol,teşekkürler,
düşünmen yeter... 8)
melissa__

:wink:
Kilitli