Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Öyqu

Mesaj gönderen Öyqu »

biraz alakasız kaçacak ama sınavda sorduğu yorum sorularına kendi cümlelerini birebir yazmadıım için 0 puan verip toplamda 53 almamı sağlayan din hocama gıcık oluyorum.ve ayrıca kendini olduğundan farklı gösterip kendini kanıtlamaya çalışan insanlara da gıcık oluyorum.son olarak da her yerde herkesin yanında konuşacak bi şey bulurken O nun yanında dilimin tutulmasına daha da gıcık oluyorum! :?
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

kompleksli insanlara gıcık olurum.birde kendime ait birşeye gıcık oluyorum;hiç kimseye hayır diyemiyorum ve hep ben zararlı çıkıyorum.(ne zaman öğreneceğim hayır demesini yaaaa...)
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Ben en çok birisi ilke konusurken sözümün kesilmesi ve aynen sızın soyledıgınız gıbı ıkendılerını bır sey sanıp bilmişlik taslayanlardan nefret ederım bu gıcıklıgın" dısında bır olay
akasya

Mesaj gönderen akasya »

bosvermişlik bana gore degıl..
konusma esnasında olay bosverılıyorsa yada karsıda kı insan bosverıyorsa işte o an sınırlendıgım anlardan bırı olur...
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

bniiim en gıçık olddum durum konuşup konuşup dinlenmemek
nil...

Mesaj gönderen nil... »

:x Savunmadıkları fikirleri sanki kendi düşüncesiymiş gibi gösterip, sadece bu fikri savunan insanlara yaranmak amacıyla yerli yersiz nutuk atan insanlara gıcık oluyorum.Menfaatleri için bilmedikleri konularda konuşup komik duruma düşüyorlar. Nekadar yapmacıklar
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Benım En Cok Gıcık Oldugum Sey ; Herhangı Bır Konu Yada Olay Sonucunda Suclu Olan Ve Suclulugunu Bıldıgı Halde Kendını Haklı Gostermeye Calısan Bunu Yapmak Icınde Sen Haklıyken Senı Suclayacak Sekılde Konusmalar Yapması ...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

ADSL hız sınırının 512 Kb çıkması sonucu 3 GB limitini göz açıp kapayıncaya kadar doldurmuş olduğumu görmek beni son bir haftadır çok gıcık etti. Hız artınca banamı bir şeyler oldu nedir? 8) :)
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

hangi birini sayim aklıma geldikçe bile gıcık oluyorum hepsine birden :twisted:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Spaaaammm :) ve onu yapan şerefsizlerden :(
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

en gıcık olduğum kişi babam. en gıcık olduğum durum babamın yanında zaman geçirmek. en gıcık olduğum iş babamın bana yüklediği sorumlulukları yerine getirmek. :?
elifelifim
Üye
Üye

gıcccııııkkkkkkkkk

Mesaj gönderen elifelifim »

bende tam herşeyi planlamış onu yapmaya hazırken aksilik çıkmasından gıcıkkkk oluyorum haksız mıyım ama.not:ameliyat hemşiresiyimde
esfahan

Mesaj gönderen esfahan »

sadece beklemek.........
buket

Mesaj gönderen buket »

oo bi sürü ama ben bi kaçını yascam:) erkeklere ii bi kaç kelime söylendiğinde kendilerini bişi sandıkları an( söz meclisten dışarı) ,gizli nodan cebimin çaldığı zaman,kişinin ben farklıyım die söylendiği an,bide ben paso konuştukça karşımdakine kal gelmiş gibi susması ...he bide konu aç konuşalım denildiğinde :D
sv=)

Mesaj gönderen sv=) »

ya arkadaşlar ben çok şeye gıcık oluyom saymakla bitmez ...
zevklerime karışan gıcıklara çok gıcık olurum ,bilmedikleri konu hakında kesin konuşan gıcıklara bide yüzsüz kişilere gıcık olurum :evil:
Kilitli