Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Esaretin Bedeli

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
ayseguney
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ayseguney »

Ne zaman birileriyle sinema üzerine bir sohbet olsa, ilk aklıma gelen filmdir Esaretin Bedeli. Ve yüzyılın filmi seçilmiş. Bileniniz vardır mutlaka. Gerçekten izlenmesi gereken harika bir film. Gecenin ikisinde bile çıksa televizyonda, sonuna kadar izlemeden uyumadığım tek filmdir. Özgürlür, dostluk ve zeka. Muhteşem yaa, başka denilecek bişey yok.
tayfunum85
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: TAYFUN

Re: Esaretin Bedeli

Mesaj gönderen tayfunum85 »

Bu film sadcece bir baş yapıt değil, benim en sevdiğim bir filimde değil, bu filim çok şey, hayata tutunmak istemeyi unutmuş insanlar için bir aspirin hükmündedir.

yani beni ve eminim sizi, hayatın yakasını toplatan bir film. işte bu filmin özü dufreyn den şu şekilde ifade ediliyor: ya yaşamak için uğraşacaksın , yada ölmekle.

ve korktukça tutsağız, ümit ettikçe özgür,

---
Lütfen mesajlarınızı küçük harflerle yazınız.
Duyuruları Okuyunuz...
mole
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: MURAT

Mesaj gönderen mole »

izlenmesi gereken bir film. benim hala favorilerimin arasındadır
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

karakterler ve senaryo çok güzel oturmuş.pes etmeyen birini izlemek keyif verici doğrusu..güzel bir film..