Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

F. D İLE BİREBİR SÖYLEŞİ .... ( OKUMALISINIZ)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

adresi yazarmisiniz lutfeeen bir sey gondermecem ama bilmek istiyorum :oops:
nova

Mesaj gönderen nova »

yok aslında işin aslı, günah çıkartıyorum
ben hakkaten çok abartmıştım
ama şimdi iyiyim :!:

sakinleştim...
duruldum...
....
:roll:

:arrow:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

aaaa arkadaşlar spam denilen illet var robot lar web sayfalarındaki gözüken email adreslerini çalar milyonlarca reklam içerikli maillerle doldurur mail kotasını bunu hiçbirimiz istemeyiz dimi. isteyen melise özel mesaj atıp alsın eğer melis de tabiki buna izin veriyorsa şimdi ben maili siliyorum ama kesinlikle bu sebepten arkadaşlar. :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

farkında olmadan onlarda sitelerine eklemişler direk yazıyla link şeklind eüstü kapalı verilse sorun olmasdı . Feridun beyin sitesinden bahsediyorum eminim o maili milyonlarca spam mail ile dolmuştur. kitlenmiş kotaları dolmuştur.

yani https://lavinya.net bu açık şekilde link tir . spama açıktır. lakin örneğin : Sitemizi ziyaret edin! şeklinde spama kapalı olmuş olur. yada resim yapip eklendiğinde.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Yıkıldım ya.
Ya ben Feridun Düzağaç'la tanışmayı çok istiyorum.Ama olamaz ya.Abiciğim neden kapadın mail adresini?
Neyse Feridun Düzağaç en iyisini bilir bize susmak düşer karar verilmiştir.
Olsun
Canı sağolsun
İnşallah birgün tanışırız ve inşallah çıkıp da bir gün bir üye "ben Feridun Düzağaç hepiniz sağolun" der (tabi bu üye Feridun Düzağaç olacak yani numara yapmayacak) ve belki de tanışmak için fırsatımız olur...
porroecia

Mesaj gönderen porroecia »

ben de sizler gibi f.d'nin arada sırada bu siteyi ziyaret ettiğine inandırmak istiyorum kendimi,ama nedense içimden bir ses bu konuda fazla ümitlenmemem gerektiğini söylüyor.bir ihtimal aklına esip boş bir vaktinde (yaratırsa) hakkındaki yorumlara göz atmak isteyebilir.ama bunun için mail adresine bakması yeterli oluyordur zaten.tahminimce o boş vakti düşündüğümüz kadar uzun olmayacağından buraya uğraması ihtimali ister istemez azalıyor.maillerini bir başkasının okuduğu/cevapladığı şüphesini taşıyan varsa aklının bir kıyısında köşesinde,sakın bu süphenizden kendisine bahsetmeyin,ben bu hatayı yaptım hem de defalarca,yüzyüze konuşmadan da ikna olmadım:)
şimdi maillerimin şahsı tarafından okunduğundan eminim ama bu sefer de yeni mail adresine ulaşmam gerekiyor :? melissa sanırım sen bu konuda bana yardımcı olabilirsin.bana mesajla f.d.nin yeni mail adresini gönderirsen çok sevineceğim.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ne oldu bu soylesi
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

maça kızı...
öncelikle beni öven cümlelerin için teşekkür ediyorum ama bana millet üye olmaya üşeniyor diyosun..
sen onlara nasıl hak etmedikleri bir şekilde fd hayranı muamelesi yaparsın ki.
onların ki sadece gelip geçici heves...bu arada kendisi gibi kişileri bulamayacağını biliyor...
ben ce FD aramızda...hep bizimle...
o bir anda unutup gidecek biri olsa ben de burada olmazdım...
nova

Mesaj gönderen nova »

"ben ce FD aramızda...hep bizimle... "

ütopyalardan sıkıldım ben
üzgünüm
...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

dipnoisti kurduğun cümlelerin anlamsal içeriğini çözemedim açıkcası???biraz açar mısın....
dipnoisti

oncelikle maca kızına;

utopyadan cok sıkıldın demek haaaaaaa..
utopyadan sıkıldıysan hayattan sıkıldın demektir...bence biraz fd dinlede kendine gel sıkılgan şey...hem hayat çok güzel inan bana....:)

bak melissa:

okuduğun son mesajımdan once yazdığım bir başka mesaj vardı...bu mesaj onun devamı niteliğinde...
anlamsal içeriği anlamadın demek ...
sende biraz fd dinle....pyyy..
nova

Mesaj gönderen nova »

ben sıkılgan bişey degilimmmm.........

:pppppp..........

:))
dipnoisti

sıkılgan şey değilsen,sıkılgan şeymiş gibi davranma..

sıkılgan şey.....:):):)
nova

Mesaj gönderen nova »

arkadaşım,
mesajlarını zevkle okuyorum
sonu gelmeyecek gibi duran umudunda beni mutlu ediyor
ama bu adamın ailesi var, yoğun bir işi var, bizim bilmediğimiz başka şeyleri var..
mantıklı geliyor mu sana ?
..
evet,geliyor ve okuyor muhtemelen ama o kadar..
...
sen yine umudunu kaybetme ya boşver beni
evet ben sıkılgan bişeyim :p :lol: :lol:
dipnoisti

ya sıkılgan şey; sana bişey soracağım...
senin de ilgilenmen gereken işlerin ve çevren var ama sen seninle ilgisi olmayan bir siteye bu kadar vakit ayırıyorsun...
bu fd ile ilgili bir site o niye ayırmasın ki...ben oturup bilgisayarın başına
sabahtan akşama kadar onunla uğraşıyor demedim ki...
en fazla o da bizim gibi birisi gibi görünüp foruma katılıyordur.
ya ne sıkılgan şeysin sen ya...:)
işin şakası bu...alınma sakın maço kızı...
Kilitli