Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD İLE TANIŞMAK NASIL BİR DUYGU

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

ben de çok seviyorum arkadaşım ..ama şarkılarında anlattığı adamı,anlattığı duyguları..samimiyrtine inanıyorum onun.ama sende çok sevilecek bir inansındır eminim,çoğumuzz öyleyiz..bak ben de çok iyiyimdir,benim şiirlerimi okusan benide çok severdin,belki ben falancanınkini,falanca kişi benim şarkılarımı....anlatmak istediğim bu...o size sesini duyurabildiği için,görebildiğiniz için bu kadar heyecanlısınız...ama yazık adamcağıza yaaa...düşünsene sen bir insanı hiç tanımıyorsun..o insan senin için ölebileceğini söylüyor...ve o kişi tek değil senin için ölebilecek....korkunç bir baskı bu...bende deliriyordum onun için ,sonra baktım ve hoş olmadığını farkettim.evet ben gerçekten seviyorum onu ama itiraf edeyim daha konserine bile gitmedim.çünkü feriduuuuunnn!diye bağıran insanların arasında sıkış tepiş dinlemek istemedim onu...yani herkesin sevme biçimi farklı herhalde..ölmeyide düşünmüyorum şimdilik...ne bileyim yaaa ölmeyin sizde bence...sizde güzellik katın hayata ve duygulara onun gibi..bu onu daha çok mutlu edecektir..
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

karşılaşıyım öle yorum yaparım... 8)
eğlenceli_eziyet

Mesaj gönderen eğlenceli_eziyet »

ÇOK KEYİFLİ...TANIŞTIKTAN SONRA üstüne BİR DE KONSERİNİ DİNLEMEK DAHA NE OLSUN.
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

ben her parçasını dinlediğimde tekrar tanışıyorum onunla... birgün içinde belki onlarca kez elini sıkıyor, yüreğine dokunuyorum her kelimesiyle...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

gercekten anlatılamaz...onunla bi konser sonrası tanışmıştım o kadar içtendiki anlatamam.konuşması...gülüşü...sonraki gittiğim altınoluk konserinde de hatırladı beni yemin ederim heyecandan öleceğimi sanmıştım.o çok farklı çok özel biri
green

Mesaj gönderen green »

Çoooooook Güzeeeeelll.....tarif edilemez bi duygu.öyle değilmi burcu :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

:wink: :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Feridunla tanışmak gerçekten güzel bir duygu.. Yapabilen, "utanmayan" :| herkese tavsiye edebilirim.. Çok farklı birisi...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

aslında karşılaşsam süper olur.gerçekten uçarım heralde havalarda felan.ama ben zaten onunla onun sölediği şarkıları dinlerken her defasında tanışıyorum.kalbimin en güzel yerinde zaten.ama yüzyüze gelmeyi çok isterdim gerçekten.umarım karşılaşırım da gelir bu foruma yazarım.tanışanlar da bence çok şanslı darısı bizim başımıza.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Tanışmayı çok istiyordum ve bu fırsata nail oldum gerçekten çok neşeli bir insan ve çok ince düşünceli :P
rapu
Üye
Üye

BENCE....

Mesaj gönderen rapu »

Tanismak yada tanismamak o kadar onemli degil bence,sarkilari guzel,dinlemek guzel, benim icin bu yeterli vede bu onemli....,bide bir insani tabulastirmak ,tapmak yada olmek bitmek bana pek dogru gelmiyo acikcasi sonucta hepimiz insaniz vede ayniyiz...evet iyi bir muzisyen begeniyorum vede dinliyorum ama o kadar....
deniz902
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: BENCE....

Mesaj gönderen deniz902 »

keşke konuşabilseydim ama konuşabilirmiydim heycandan bilmiyorum ay nerde o günler.Benim arkadaşım barda verdiği bir konserine gitmiş konuşma fırsatı bulmuş ama konuşamadan ağlamaya başlamış heycandan fdnin yanında
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

fd ile tanışmak?umarım birgün olur çünkübu benim gerçeklesmesini en çok istediğim hayalim.
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

F.D ile tanismak bi hayal henuz duyguya donusmedi. ama cok isterim tanismak
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

HAYALLERİMDE ONUNLA TANIŞTIM,MÜKEMMEL BİR DUYGU VALLA HERKES TADMALI :lol: SADECE HAYYELLERDE OLSADA :cry: ACABA BU HAYALLERİM BİR İTOPYADAN MI İBARET :cry: BU HAYALİMİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN BİR ÇOK ŞEYİ FEDA EDEBİLİRDİM :P