Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd ne söylese yakışır mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben ce de MFÖ şarkılarını harika sölüyo!!
Ben konserlerde en çok estarabimi seviyorum!!
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

Ewet bencede konserde estarabim çok manyak bişe oluo onada çok yakışıo zaten o şarkıyı çok kıskanırmış feridun konserinde öle sölemişti :)
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

hakikaten konserlerinde o estarabimi süpper sölüyo..
hele 'ESTARABİİİİİİM' diye haykırışı yok mu?? çok yakışıyo o şarkı ona,dinlemekten çok büyük zevk alıyorum ben ya...
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

bence de konserlerinde esterabimi süper söylüyor ayrıca m.f.ö den de mazeretim var ve sakın gelme yide mükemmel yorumluyor...
odysseia

ay evet ben onları unutmuşum,onları da kesinlikle çok iyi sölüyo :lol: feridun abi kendine yakışanı çok iyi biliyo ya..
Bozcaada

O bilir....
Sakın Gelme Sözlerim Kayıp!!!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

peki bulutsuzluk özleminden sözlerimi geri alamam şarkısına ne demeli resmen seyircileriyle bütünleşiyo söylerken
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

evet onuda çok güzel söylüyor bide bir kaç konserinde mazhar alanson dan benim hala umudum var şarkısını söylemişti müthişti yaa...
odysseia

o hiç sözlerimi geri alamam ı söyledi mi konserlerinde? hiç rastlamadım,sadece bi konserinde o şarkıyı arada, galiba klavyecisine söyletmişti..
Bozcaada

Valla ben hiçç duymadım bu şarkıyı ondan ama ata abi çok güzel söylüyor iki kez ondan dinledim konserlerde!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

burdaki konserinde söylemişti daha doğrusu bize söyletmişti şarkının büyük bi kısmını.
serseri-aşık

Mesaj gönderen serseri-aşık »

bence cem karaca dan ' sende başını alıp gitme '
Bozcaada

Mazeretim Var Asabiyim Ben...
odysseia

boş laf bunlar hepsi hikaye halim ne kötü ne şahane :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

fd ne söylese yakışmaz!!
yani şarkı fd ye yakışmaz...
öle her şarkı(bunun kalitelisi var kalitesizi var!! dimi??)gitmez.
ama fd kendine yakıştırır mı derseniz(şarkıyı kaliteli hale getirmek açısından)ondan şüphem yok!!!!!!!!!!1