Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd'nin izmir konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hopkolik
Üye
Üye
İsim: özen

Mesaj gönderen hopkolik »

arkadaşlarrr konserrr bayraklı rekreasyonn alanındaa olcaktırr bilginizeeeee
minev
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen minev »

arkadaşlar dün ben karşıyaka konserindeydim.çok güzel geçti.hatta çıkşta FD.'nin yolunu kesenler sağolsun belki 20 cm kadar yaklaşabildim yanına.ama fotğraf çekmeye çalışınca dokunamadım.zaten görevliler iktirdi fotoğraf da çekemedim.ama bol bol video resim çektim konserden.mfö,ezginin günlüğünden şarkılar söyledi.inşallah size de birgün bu duyguları yaşamak nasip olur.çok güzel bir geceydi.bu arada çok ağırbaşlı birisi.alkışlayınca bile çok mahçup bir hallere giriyor.bizi eğlendirmek için elinden geleni yaptı.konser 1,5 saat sürdü.arada 5 dk. teknik bir arıza oldu.tüm şarkılarına soluksuz eşlik ettim.ama çoğu insan dün anladıki bu tüm şarkılarını bilmedikleri bu adamı bu zamana kadar tanıyamadıkları için kendilerine yazık ettiler.bunun dışında ben bir NEV fanıyım.böyle insanlar olduğu sürece bu müzik piyasası iyileşecektir üzülmeyin.konser fotoğraflarını sizlere ulaştırmak isterim.ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.site yöneticileri beni özel mesajla bilgilendirirlerse sevinirim size az da olsa FD konserini yaşayamayanlara bu güzel duyguyu az da olsa yaşatmak isterim.bu güzel günden sorularınız olursa yine cevaplarım....
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

ÇOK ŞANSLISIN MİNEV SENİN YERİNDE OLMAYI ÇOK İSTERDİM(KISKANDIM SENİ :D ) İNŞALLAH DENİZLİYE YADA BURSAYA GELİRSE GİTME FIRSATIM OLUR AMA GELMİYOOOO :cry:
hopkolik
Üye
Üye

izmir konseriii tek kelimeyleee muhteşemdiii.aslındaaa feridunn aynıydıı yaaaa.kaçıncıı izleyişimm artıkkk sayamıyorumm amaaa harikaaa ötesiydiii.saolasınn feridun düzağaçç bizee muhteşem bi gece yaşattığın içinnn.amaaa sonn kasedindeennn yürüdümüü sölemedinn yaaa içimdee kaldıı vallaaaa
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Arkadaşlar böyle bir şey yok! :!:

Dün Feridun Beyle görüştüm. İzmir konseri sonrası dedikleri şöyle:

Konser sonunda yüsüğünü veren,kolamdan içer misin diyen,küfür eden,öpmeye çalışan,arabasının önünü kesen,bu muydu yaa diyen,bu albüm güzel değil,diğerleri gibi yapsana diyen. Durum artık öyle bir hal almış ki... Vay Halimize...
Feridun Düzağaç'ı küstürmeyelim arkadaşlar.
Rahat bırakalım. Bu durumdan ben çok rahatsız oldum.
Çok üzgünüm. Dün akşam Bozcaada'daki konser de harikaydı.
Ama konserden sonra bir kişi de yanına gidip rahatsız etmedi. Belki de bozcaada yı sevmesinin bir nedeni de budur. O bizden biri burda. Feridun Abi,feridun düzağaç değil... Elini kolunu sallaya sallaya aldı başını evine gitti adam. AAAAA FEridun Bey bi fotoğraf,aaaa feridun bey yüsüğümü takar mısın? Kolamdan içer misin? Nedir bu yaaa? Yazarken sıkıldım. :twisted: :twisted: :twisted:
Bırakın şu adamı sıkmayın. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Üzmeyin,şarkılarını sevin,şarkılarıyla sevin. Benim bile birlikte fotoğrafım yok feridun abiyle. Onu sıkarım kokusuyla her zaman mesafeli olmuşumdur.
Harcamayalım onu,lütfen.

Yanlışımız varsa affola... :!: :twisted:
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

izmir karşıyaka festivalinden kısa bi özet geçmek gerekirse Feridun d. herkesi eğlendirmek istediği için bir gün ölürsem,yürüdüm tarzı şarkıları istediğimizi duymasına rağmen "herkes kaçar kimse kalmaz, eğlenmeye geldik" diyerekten söylemedi. 1 saat 40dk kadar sahnede kalan f.d kendi deyimiyle 5 "arak" şarkı söyledi "sakın gelme,estarabim,rüzgar,ebruli,mazeretim var" yeni albümünden ise "ağlarsan düşerim,ağlamıyorum,deli,beni unutma" söylendi. Eski albümlerden ise "dipteyim sondayım.., uçak,cumartesi,alev alev,f.d:),senin şarkın,nadas,buralardan gitme,içimden şehirler geçiyor,lavinya" gibi şarkıları söylerken "yanında" yı söylememesi bizi üzdü... Ama yine de herşeye değer bi konserdi "dolunaydan heralde çok güzelsiniz..." demesi ayrı bi olaydı... bu aradaa F.D "alev alev" i söyledikten sonra normal olarak uğultu ve ardından bi daha bi daha çığlıkları (ben atmadım çığlık) F.D nin "bu şarkıyla aram pek ısınmadı bi türlü en son ben giderim siz de orkestrayla söylersiniz" diyerek sabun köpüğü dinleyicilerine "ayar" vermesi ayrı bi güzellikti benim için zaten sevincimi o dumur anında susan kalabalıkta bağırarak belirttim hepinize selmlar saygılar "yeni üye murat"
hopkolik
Üye
Üye

Arkadaşlar böyle bir şey yok!

Dün Feridun Beyle görüştüm. İzmir konseri sonrası dedikleri şöyle:

Konser sonunda yüsüğünü veren,kolamdan içer misin diyen,küfür eden,öpmeye çalışan,arabasının önünü kesen,bu muydu yaa diyen,bu albüm güzel değil,diğerleri gibi yapsana diyen. Durum artık öyle bir hal almış ki... Vay Halimize...
Feridun Düzağaç'ı küstürmeyelim arkadaşlar.
Rahat bırakalım. Bu durumdan ben çok rahatsız oldum.
Çok üzgünüm. Dün akşam Bozcaada'daki konser de harikaydı.
Ama konserden sonra bir kişi de yanına gidip rahatsız etmedi. Belki de bozcaada yı sevmesinin bir nedeni de budur. O bizden biri burda. Feridun Abi,feridun düzağaç değil... Elini kolunu sallaya sallaya aldı başını evine gitti adam. AAAAA FEridun Bey bi fotoğraf,aaaa feridun bey yüsüğümü takar mısın? Kolamdan içer misin? Nedir bu yaaa? Yazarken sıkıldım.
Bırakın şu adamı sıkmayın.
Üzmeyin,şarkılarını sevin,şarkılarıyla sevin. Benim bile birlikte fotoğrafım yok feridun abiyle. Onu sıkarım kokusuyla her zaman mesafeli olmuşumdur.
Harcamayalım onu,lütfen.

Yanlışımız varsa affola...

lanet olsun bu insanlara yaaaaaaa.sevmiyosan gelem kardeşim sanki zorla getirdilerr konsere seniii.nefret ediyorumm bu insanlardan yaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil:
minev
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen minev »

evet konserde çıkıntılık yapan,feridun abimiz bize eğleniyor muyuz diye sorunca "hayıııır" diye cevap verip pişkin pişkin konser alanında bulunmaya devam eden,feridun düzağaç'ın dikkatini çekebilmek için deve güreşi yapıp bizleri rahatsız eden ve garip garip hareketler yapıp sesler çıkaran,ailemle birlikte geldiğim konserde babam yanımdayken bile kalabalığın arasına girmekten korktuğum insanların var olması bizi ve eminim feridun abimizi de çok üzdü.bunları yapan sayılı kişilerdi belki ama çoğu insanın eğlencesini kısıtlayıcı hareketlerde bulundular.feridun abimiz çok haklı.ben olsam bir daha izmir'e konsere gitmezdim(Allah korusun).ki feridun abi ne kadar çok iltifatlarda bulundu.diyorum ya alkışlarken bile sanki o alkışlar ona fazlaymış gibi mahçup hallere girdi.ama inşallah tekrar nasip olur böyle bir konser...herşeye rağmen feridun abi inanılmazdı.hayatta yaşanılası bir gün yaşadım.en büyük dileğim çok geç olmadan sizlerin ve feridun abiyi keşfedemeyenlerin benim yaşadıklarımı tekrar yaşaması...
enis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen enis »

beleş konseri duyunca gelen, feridunu hayatlarında ilk kez dinleyen ,hatta adını bile ilk kez duyan alakasız tiplerdir o taşkınlıkları yapan. zaten konser alanı merkezde değilde biraz daha şehrin dışında olduğundan oraya yakın kenar mahallelerdeki gençler eğşence olsun diye gelmiştir.. Feridun svenlerin öyle tipler olcağına inanmıyorum... ben de o akşam oraya gidicektim ama felç olmuş trafiki görünce vazgeçmek zorunda kaldım.

ertesi akşamki bozccada konserine de tesadüfen orda olan ablamı gönderdim yerime vekaleten. :D konserde şöyle demiş f.d. . "beni sonradan adalı olmuş gibi değilde eskiden beri adalı olan biri gibi kabul ettikleri için teşekkür ederim" demiş. ben ablamın yalancısıyım..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Alıntı enis:beni sonradan adalı olmuş gibi değilde eskiden beri adalı olan biri gibi kabul ettikleri için teşekkür ederim" demiş. ben ablamın yalancısıyım..

Doğru eniscim. beni feridun abileri olarak görenlere bu şarkılar da dedi.

Düşünsene,popüler bir adamsın. Ve kimse sana böyle büyük bir adamsın gibi davranmıyor adada. Herkes Feridun Abi diye hitap eder adada mesela.
Ve o bizden biridir. Her şeyimizi paylaşırız onunla. Çok saygılı çok efendi bir insandır kişilik olarak da.
fd84
Üye
Üye

SLM

Mesaj gönderen fd84 »

ÇOK ŞANSLISINIZ GERÇEKTEN FERİDUN BEY BU SENE ANADOLUYA ÇIKMADI PEK GEÇEN SENE KONYAYA GELMİŞTİ AMA BU SENE GELMEDİ.
BEKLİYORUZ.........
ebuzer
Yeni Üye
Yeni Üye

belki de yaşam bu formuyla devam edecek...

Mesaj gönderen ebuzer »

gecen gece uykuya geçmeye çalışırken feridun abiyi tv de gördüm. konseri yayınlanıyorsu. izledim... izlerkem düşünmemek mümkün değil elbet. sonra bayram geçti üzerinden. allahım hep aynı formda devam ediyor hayat. hiç bulmaz mı beni tesadüfler
INFAZTEAM
Üye
Üye

fd iZMİR kONSERİ

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

Feridun düzağaç bi daha nezaman gelecek izmire. bilgisi olan lütfen söylesin.onun şarkılarını çok özledim. :rock:
elifsencan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen elifsencan »

merhaba bu yazım enisle minev arkadaşlara ben o adı kenar mahalle diye geçen bayraklıda oturuyorum f.d sevmek bazı kesimlerin tekelinde değildir heralde,bu lafı söylediğine göre daha yaşın küçük kemale ermediğin belli herzaman için böyle sınıflandırmalar yapmak büyük yanlıştır.evet taşkınlılar olmuştur bütün oraya gelenlerf.d nin gerçek dinleyicileri değildi muhakkak ama üç beş kişide olsak gerçek dinliyicer vardık ozaman onları boşverip (nasıl olsa f.d yi anlayıp dinlemedikleri için hiç bi şekilde yaranılmıyacaktı oraya tepişmeye gelenlere) bildiği gibi söyleseydi keşke biz çok sıkıldık kendi şarkıları dışında söylediği şarkılardan sanki bi gece klubündeki bi şarkıcı gibi geldi.kasedini dinlemek için ölüyodum ama esterabim,asabiyim dinledik maalesef :( zaten gelenler çoluk çocuktu bu arada 50 yaşındaki annemde f.d hayranı ve biz herzaman dinleme fırsatı bulamıyoruz bu kadar yakına gelmesi bizim için büyüüüük bi nimetti olsun ksk ye gelir inş bi gün ve ertelenmesse gideriz bi gün inşallahhhhh:)
bahar
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: fd'nin izmir konseri

Mesaj gönderen bahar »

feridun düzağaç izmir konseri süperdi emin ol arkadaşım gene gelirse haberin olur kesin :wink: