Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Cnn Turk'te

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
stabilizeyalnizlik
Üye
Üye

Re: Feridun Düzağaç Cnn Turk'te

Mesaj gönderen stabilizeyalnizlik »

orta dilek bir sohbet oldu işin açıkçası email yazıp soru yollama zahmetine girmiştim fakat üstünde geçirir gibi konular olacağını sanmayıp biraz derin mevzulara dalmıştım. sanırım format gereği görürmez vaka oldum :D

sevgili ortayaşlıçift net üzerinden uzak diyarlardan dost fakiri gömleğimle sizi canı kulaktan izleyip okumaktayım fikir beyanlarınız yürek depremlerime parmak basar cinsten. ki hayran gözlerle sizi benim gibi takibe alan genç yürek nesili varken bence bardak mevzularına çok özenti kokulu cümleler sarf etmeyelim. bakın siz yazınca feridun bile bir anlık hoşluk boyutuna girip eğlenceli profil sundu ..:)

gerçi bu adama fotbol'dan düzgün cümleri kaç soru ile gidersen git gülen yüz ifadesi takılır :) ..
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Çok akıcı bir program oldu ve çok neşeli idiler. Ailecek koptuk :lol: ilk soru olarak benim sorumu okumaları ise ayrı bir zevkti :oops:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

annemle babam program başladığı sıralarda uyuyolardı.babam beni bir futbol programı karşısında görünce oldukça şaşırdı :lol: sonra feridun düzaağacı görünce uykusunu bölüp o da izledi.tabi arada bir televizyona yapışıp cep telefonumla fotoğraf çekmemi de hayretle izledi :lol: ama çok güzel bir program oldu.çok renkli çok neşeliydi.. :)
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

evet bı hıko olayı geçti.çok sevdiğim dostum dedı .kım o adadan mı emrah?? sen de bıldiğine göre :wink:
MoRMoR
Üye
Üye
İsim: mor

Mesaj gönderen MoRMoR »

evet kendimi bir futbol programı izlerken pek düşünmemiştim
ama o da oldu ve çok ta güzel oldu...
sohbet pek akıcıydı....
program neşeliydi....
iyi ki kurs bugün erken bitti =) ve ben bu program izleyebildim
En son MoRMoR tarafından Çarşamba, Ocak 10, 2007 14:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hiko bizim İstanbuL'dan dayımızdır...
Çok severiz iki süper film birden'de vardı.Feridun Abinin yanında uzun saçlı...

Hiko dayı efsanedir benim için valla,tek geçerim. :P Özledim be!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

programı kaydedebilen oldu mu acaba? kaçırdım da...
Kullanıcı avatarı
odysseia
Takımdan
Takımdan
İsim: elif

Mesaj gönderen odysseia »

programı kaçırmıştım ya,baya üzülmüştüm tabi..amaa akşam uyuyamadım bir türlü ve sonunda televizyon izlemeye karar verdim.bir süre sonra bir de ne göreyim??? tekrarını yayınlıyolar.. uykumun kaçması ilk defa bir işe yaradı :lol:
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

ben bır kısmını kaydettım gülşah abla.istersen sana yollayabılırım :idea: ( bı de ampul koyuyorum sankı çok parlak bıi fikir=)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Neşeli idiler genel olarak...
Ntv in acısını cıkardım...
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

STABİLİZE YALNIZLIK hakkımızda sarfetmiş olduğun sözlere teşekkür ediyoruz.Bardak konusunda özeleştiri veriyoruz fakat FERİDUN'un ağdalı bir dili ve deşifre edilerek anlaşılabilecek sözleri var.Yoksa yanlış yorum yapıp ters çıkarsamalar yapabilir insan.Bu da dikkat gerektiriyor.Ozamanda dikkat toplayıcı olarak kullandığımız bir şey olarak düşünüyor ve alıyoruz.Ama gene de belirtmememiz gerekirdi site yaş grubu açısından.Özendirici olabilir,otokontrol noktasında başarısız kalabilirler.Kendi yaşgrubumuz olarak düşünüp bu konuda türbülansa düştüğümüzü söyliyebiliriz. Uyarın biraz kırıcıda olsa yine de teşekkür ederiz, sağolasın.HOŞÇAKAL...
fd84
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd84 »

MERHABALAR BENDE YARISINDAN İTİBAREN İZLEDİM ÇOK GÜZEL PROGRAMDI GERÇEKTEN FERİDUN BEYİ BU KADAR NEŞELİ GÖRDÜM...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

tv programlarında müzikle ilgili olunca pek konuşmayı sevmeyen fd,muhabbet futbol olunca tut tutabilirsen...
ayrıca bi panelde bjknin şimdiki başkanı ve i.altınsay vardı demişti ya o ege üni.de yapılmıştı..
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

gecenin bir yarısı tvde zap yaparken bir de ne göreyim feridun abi tam yatmaya gidecektimki televizyonu kilitli kaldım futbol programlarının çok azını izlemeyi severim ama bu hayatımda izlediğim en neşeli programdı feridun abinin ik defa bu kadar çok konuştuğunu gördüm hatta bir ara programın sunucularından biri benim yerimi almaya geldin galiba gibilerinden espiri bile yaptı radikal yazılarına niye devam etmediğinden konuştular orda güzel günlerdi ah!demesi çok güzeldi :) bencede güzel günlerdi ah devam etmesi için çok ısrarlar oldu canlı olsa devam etmesine bende bir mesajla destek verecektim ama umarım programda bahsettiği kırgınlıkları geçerde tekrar yazmaya başlarzaten kırgınlığı çabuk geçen bir insan olduğumdan da bahsetti.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Feridun Düzağaç ın bu keyifli halini görmek güzeldi. Gerçi görenler, bilenler zaten bilir keyifli olup olmadığını, ama topluma bu derece yansıyan bir keyif seyrini uzun süredir görmemiştik. Bunda diğer konukların da çok keyifli olması etkili oldu tabi. Yaşar 'ı da uzun süredir televizyonda ve bu kadar keyifli görmemiştim. Demek ki biz bu adamlara biraz futbol konuştursak çözülecekler, çözüleceklerr.. Erkek milleti işte, normaldir... :lol: :lol: