Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Cnn Turk'te

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
spectra
Üye
Üye

Re: Feridun Düzağaç Cnn Turk'te

Mesaj gönderen spectra »

kaydeden arkadaştan nasıl alabiliriz acaba ben de kaçırdım da :/
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

[programı kaçırmıştım ya,baya üzülmüştüm tabi..amaa akşam uyuyamadım bir türlü ve sonunda televizyon izlemeye karar verdim.bir süre sonra bir de ne göreyim??? tekrarını yayınlıyolar.. uykumun kaçması ilk defa bir işe yaradı]ALINTIDIR.

EVET..ANNEM POPSTAR ALATURKANIN FİNALİNİ İZLEDİĞİNDEN RAHATSIZ OLUP UYUYAMADIM..SONRA KANALLARI GEZERKEN.ÖNCE YAŞAR VE HARUNU GÖRDÜM CNNTURKDE.HEMEN AKLIMA FERİDUN GELDİ VE SN.LER SONRA ONUDA GÖRDÜM ÇOK SEVİNDİM.
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

muthıs bır programdı benımde haberım yoktu gece yatmadan once tv de son bı zap yaparken tesadufen gordum ve saat 2 ye kadar buyuk bır zevkle ızledım.cok keyıflı bır programdı fd nın bjk ve futbolla ılgılı oldugunu bılıodum ama bu kadar genıs bılgılere sahıp oldugunu takıp ettıgını hıc tahmın etmezdım .ınanın ben bır futbol hastası olarak fd den daha az sey bıldıgımı gordum o programda. :) ornegın programda cok guzel bı muhabbet gectı fd ben adana demırsporluyum dedı yasar da bende adanasporluyum ne olcak dedı :D baya komedıydı orası. bjk bı tarafa adana demırsporun ve adanasporun durumlarını bıle takıp etmesı gercekten ne kadar futbolu sevdıgını bı kez daha gosterdı.getırdıgı yorumlar falan superdı.ıbrahım altınsay baskanm olursa bjk ya baskan olursa yonetıme gırerım hatta stadda guvenlık gorevlısı bıle olurum dedı yeterkı baskan olsun dedı.buda cok ılgınctı bjk lı arkadaslar artık bır kampanya baslatırl :D :P ar herhal.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

zaten ikisi de adanalı olduğu için çok şaşırtıcı değil adana takımlarını takip etmeleri.. :lol:
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

YA OLAMAZ BEN KAÇIRDIM ARKADAŞALR İÇİNİZDE KAYDEDEN VARSA BANADA ULAŞTIRABİLİR Mİ LÜTFEN LÜTFEN NOLUR..... :?

Edit:B.Ada
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

çok keyifli bi programdı ya gerçi ben burdan değil bi arkadaşım sayesinde öğrendim ama neyse.

edit:sinan
lütfen yazım kurallarına uyunuz. anlamsız dil kullanmayın