Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Dream Tv'de

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Re: Feridun Düzağaç Dream Tv'de

Mesaj gönderen destina7 »

ben de genel itabiyle o programa sadece feridun düzağaç için bakanlardanım çok acemi bir program olduğunu düşünüyorum ama feridun abiye niye bu programa katıldı ki sorularını haksız buluyorum onu katılmasın buna katılmasın nerde izleyeceğiz. feridun abiyi tvde görmekten mutluluk duyuyorum şarkılarını dinliyor yeni yeni bilgileri genelde tvden öğreniyorum. Evet program konusunda seçici olması güzel ama çıkamayacağı bir tarzda program olduğunu düşünmüyorum hem feridun abi ve yeni şarkısı programi zaten güzelleştirdi :)
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

seni ben yanıltmadığım için sevindim Gülşah iyi bir haber vereyim dedim onu da beceremedim diye üzülmüştüm :P
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

ya ben kaçırdım da yurtta olduğum için tv izleme lüksüm bile yokken d.smart ta neymiş yahu ? :) ne zaman çıkacakmış yeni albümü ya hiç bilmiyorum!! bilen varsa söylesin lütfen :cry: