Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ DREAM TV HAFTASONUNDA

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

'Gözyaşlarımızı bitti mi sandın' adlı şarkının kimin olduğunu ya da sözlerini bilen var mı? :?:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

MFÖ'nün şarkısı 'gözyaşlarımızı bitti mi sandın'
SÖZLERİ:
Günler günlerin ardından
Seni unutmak mecburiyetindeyim
Seni sevmeler cumhuriyetinde

Gözyaşlarım
Gözyaşlarım
Kafiye olsun diye değil

Özleye özleye kavuştuk birbirimize
Birbirimize vitaminler, moraller verdik
İçimizdeki şeytanlara zülfikarlarla saldırdık

Gözyaşlarımızı bitti mi sandın

Günler günlerin ardından
Seni unutmak mecburiyetindeyim
Seni sevmeler cumhuriyetinde

Senin dulluğun benim kulluğum
Kafiye olsun diye değil

Özleye özleye kavuştuk birbirimize
Birbirimize vitaminler, moraller verdik
İçimizdeki şeytanlara zülfikarlarla saldırdık

Gözyaşlarımızı bitti mi sandın
En son kIzIlgece tarafından Pazar, Nisan 16, 2006 20:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

melissa__ yazdı:arkadaşlar dünkü röportajtan birkaç fotoğraf çekmiştim,tvden olduğu için çok iyi değil ama idare eder,galeriye ekledim,haberiniz olsun :wink:
az önce galeriye baktım dediğin fotoğrafları göremedim.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

tekrarı saat 18.00 deydi ondan kaçırmışsın
yukarda bi arkadaşım zaten yazmış neler yaşandığını,ben alıntı yapayım tekrar oku
kızılgece yazdı:' 2. klip büyük ihtimalle 'Ağlamıyorum' veya 'Ağlarsan düşerim'e gelir' dedi.Konserlerin nisan- mayıs aylarında olacağını, yazın pek olmayacağını söyledi.2. bir film çekme konusuyla ilgili olarak da 'Türk sinemasının bana ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum' dedi gülerek.Ama kendi yazdığı, şarkılarını hikaye eden bir film olursa bunu isteyebileceğini söyledi.Dinleyicileriyle olan mesafenin veya yakınlığın düşünülerek planlanarak değil doğal bir şekilde oluştuğunu söyledi.Kendisi hiç bir zaman beğendiği birinin fanı olmadığı için bu fan club toplantıları vs gibi şeylere yabancı olduğunu söyledi...En sevdiği şarkı da 'Gözyaşlarımızı bitti mi sandın', Türkçe sözlü olarak.En sevdiği kendi şarkısı olarak da 'İçimden şehirler geçiyor'u söyledi.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

buarada AND_MAİYESİ bir konuda seni uyarmak istiyorum,anlıyorum bir ricada bulunuyorsun ama zaten bunu görenler gerekeni yapacaktır,lütfen nolur tarzında ibareler kullanmana gerek yok!ayrıca alt tarafı bir röportaj,büyütülecek birşey değil...
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

özür dilerim,bu kadar ciddiye alınacağıma ihtimal vermemiştim,lütfen beni mazur görünüz değerli arkadaşlar :oops:
En son andmaiyesi tarafından Perşembe, Mayıs 11, 2006 21:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

arkadaşlar ben kaçırdım yani dream hafta sonunu
ben açtığımda pink vardı ve sinir oldum feridun varken pink ne oluyor dedim
görüntüleri gönderebilecek arkadaş varmı ?melissa kaydedecğim demişsin ama kaydettiysen verirmisin_?alakasız olacak ama yönetime msj gönderemediğim için buraya yazıyorum özel msjlaşma neden kapalı nezman düzgün bi sisteme girecek ?tşkler
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

spectra yazdı:arkadaşlar ben kaçırdım yani dream hafta sonunu
görüntüleri gönderebilecek arkadaş varmı ?melissa kaydedecğim demişsin ama kaydettiysen verirmisin_?alakasız olacak ama yönetime msj gönderemediğim için buraya yazıyorum özel msjlaşma neden kapalı nezman düzgün bi sisteme girecek ?tşkler

Geçen haftaydı sanırım yada ondan önceki...
Hiç kafa kalmadı kusura bkmayın.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

pink mi?pink feridun dan sonraki hafta yayınlandı diye biliyorum ben.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşım, özel mesajlaşma kötü amaçlar için kullanıldığından dolayı kapalı. yönetime de anasayfadaki iletişim linkinden ulaşabilirsin. ayrıca sistemimiz de gayet düzgün bir sistemdir. kötü niyetli birtakım kişilerin sizleri rahatsız etmemesi için "düzgün bir sisteme" geçilmiyordur...
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

scalon yazdı:
arkadaşım, özel mesajlaşma kötü amaçlar için kullanıldığından dolayı kapalı. yönetime de anasayfadaki iletişim linkinden ulaşabilirsin. ayrıca sistemimiz de gayet düzgün bir sistemdir. kötü niyetli birtakım kişilerin sizleri rahatsız etmemesi için "düzgün bir sisteme" geçilmiyordur...
düzgün bi sistem derken ben daha önceden ö m olayı vardı sonradan kalktı tekrar olduğu için ve anasayfadan da msj gönderemediğim için öyle söyledim neyse kötü bişey demek istemedim sonuçta.görüntüleri kaydeden arkadaşlar paylaşacakmı ?(baya bi geç oldu anca girebildim ondan geç yazdım)
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

merhaba, dreamtv fd haftasonu'nun ben de dvd'si var. (sağolsun ablam bir süpriz yapmış) site yöneticileri uygun görürse ve nasıl paylaşabileceğim konusunda yol gösterirlerse seve seve paylaşırım.
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

Başak dvdyi adrese gönderebilirmisin veya yazın ben ist da olacağım ozaman biyerlerde buluşsak alsam senden olabilirmi ?_
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

merhaba olur tabi, isteyene cogaltirim. hafta sonu da cok tesadufi bir sekilde gece 11:45'in buyuk posterini buldum, onun fotokopisini cekmem zor olur ama :)
bir de feridunun istavritte yazdigi bir not var, bir ara onu da tarayip siteye koyacagim.
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

Basak yazdı:merhaba olur tabi, isteyene cogaltirim. hafta sonu da cok tesadufi bir sekilde gece 11:45'in buyuk posterini buldum, onun fotokopisini cekmem zor olur ama :)
bir de feridunun istavritte yazdigi bir not var, bir ara onu da tarayip siteye koyacagim.
başak dvd için ben msn adresimi profilime ekledim umarım görüp beni eklersin veya mail atarsın.teşekkürler.