Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'ın ilk filmi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

ya bu film isi ne oldu.gosterildimi bi ara gosterime yakinda girecek denildi ama gir memisti.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

GECE 11:45

Mesaj gönderen haldunbar »

Hepimizin sabırsızlıkla beklediği film nihayet Yarın(13 Mayıs 2005) Tüm Türkiye de vizyonda ve bu arada film eleştirmenlerden 2 yıldız almış durumda, göreceğiz artık!!!
requiem

Mesaj gönderen requiem »

gidelim gidelimmmm.. :D
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

Dün Dream tv de fd nin filminden bahsediyolardı.Yönetmen filmde en çok emeği olanın fd olduğunu söylüyordu...
persephone

Mesaj gönderen persephone »

kesinlikle kaçırmayacağım.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

feridun düzağaç'ın filmi çıkacak ve biz kaçıracağız öyle mi?amanın aklımı kaçırırım valla.topluca gidelim arkadaşlar
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Arkadaşlar,
Sevgili Feridun Düzağaç, Yeni Türkü, Nihat Odabaşı, Yelda Reynaud ve Özgü Namal ile birlikte bu akşam ZAGA'da... ilgilenenlere duyurulur! :wink:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

zaga kaçmaz hatta arkadaşıma söleyip programı kaydettireyim bari :D

bende dün dream de fragmanı ve yönetmeni izledim film güzel olmuş
afm yi aradım kız önce hönk oldu sonradan programımızda yok dedi benim sayemde filmin adını örendi :D
dert

Mesaj gönderen dert »

bu zaga haberi hosuma gitti umarim çok geç baslamaz
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ben o adamı sevemedim nedense neyse o önemli değil de arkadaşlar tam olarak kaç ta başlıyor. ? bir de hangi kanalda ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kanal d de yanılmıyorsam 11:45 12 civarı falan olması lazım....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

valla arkadaşlar ben dün şöyle bi göz atıyım dedim nerde oynuyo falan die,hiç birinin programında yoktu :(
requiem

Mesaj gönderen requiem »

zaganın 00:30 diye geçer saati ikiden önce başlamaz.gelin kaynanaları boğazlayasınız geliyo
bilginize..
filmi izleyen yok mu ya ? umutlarım suya düştü.
:)
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

zaga zaga zaga :roll: abim varsa izlenmeye değer
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar filmi izledim.. çok büyük beklentiler içerisinde gitmemiştim, ondan olsa gerek fazlasıyla beğendim. daha fazla birşey yazmayayım yoksa sizler beklenti içerisine girebilir ve filmden zevk alamayabilirsiniz. :wink:
ama gerçekten Feridun Düzağaç'a yakışan harika bir rol... çok da güzel bir film bence..