Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'ın ilk filmi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

yaaaaaa süperrrrrr bu program kaçmaz ama bi sey soracam LÜTFEN CEVAP VERSİN BİLEN BİRİ ya bu film ne zaman gösterime girdi nerelerde gösterimde olacak LÜÜÜTFFFEEEEEENNNNNNNNNNNNNN
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

evet biraz dan başlıyor valla ben izlemeye gittim bile sizde gidin bence
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

valla gerçekten 2 de basladı program ama feridun na deger bence hem dün gece çookkk tatlıydı gerçekten ya film yanlız istanbul izmir ve ankara da gösterime girecekmiş ya bi ne yapacazzzzzzzzzz :cry:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

arkadaşlar idare edin ben pek tv falan seyredemiyorum yurt ortamı anlayan anlar :cry:
neyse fede nerede vizyona girmiş benim her zamanki gibi haberim yooook :cry:
neyse size çok teşekkür ederim sayenizde haberim oluyor canım fededen:)
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

vallahi bekle bekle sıkıntıdan bir hal oldug dışarı çıktım gezdim geldiyimde eve malesef zaga bitmişti. :cry:
sonuç:izleyemedim :cry:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

:D
çok hoşsun yani.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

programı bende izledim hatta aramaya çalıştım ama tam yarım saat beklettiler sonrada feridun gitti zaten.ben çorumdayım ama iki gün sonra ankaraya filmi zlemeye gidicem feridunu gerçekten seviyorsanız imkanları zorlayın ve gidin şu filme...
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar ciddi olamazsiniz.her hafta seyrettigim zagayi o hafta izlemedim ama fd nin cikacagindan haberim olsa sabahlara kadar beklerdim.ya nasil kacirdim inanamiyorum.ben o gecesi bekledim ama tabi haberim yok.baslamayinca yattim.
peki ne oldu.nasildi???
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar bende zagayı aradim ama tam ben baglanıyoken feridun gitti. :( Sinir oldum. Yine de konuşayım dedim ve acayip saçmaladım. Ertesi gün herkese rezil oldum.
irm_cik

Mesaj gönderen irm_cik »

Pazar günü sevgili F.D mizin filmi olan Gece 11:45 e gittim.Film açıkçası pek hoşuma gitmedi.Ama F.D'nin oyunculuğuna bir lafım yok.Gerçekten çok başarılı bir oyunculuk sergilemiş.Rolü çok yakışmış..Sonunda ölmemeliydi bence.Yani çok sebepsiz bir ölümdü.Hayatta böyle değil mi zaten?Sebepsiz yere yaşadığımız birçok şeyle dolu belki de hatıra sepetimiz.
Size iyi bakın F.D severler.F.D sevdiğiniz için sizi seviyorum..
Düşle.. :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ARKADŞLAR HERKESE MERHABA ,UZUN UĞRAŞLAR SONUNDA SİTEYE ÜYE OLABİLDİM,MUTLUYUM.FERİDUNUN FİLMİNİDE SEYRETTİM ,ZAGAYIDA SEYRETTİM İKİSİNDEDE SÜPERDİ..26 MAYISTA İNŞALLAH KONSERİNDE OLUCAM. VE 24 MAYISTA TRT2 DE SAAT23:30 DA YEDİKULE DEKİ KONSERİ YAYINLANICAKMIŞ SEVENLERİNE DUYRULU.
HERKESE FERİDUN DÜZAĞAÇLI MUTLU GÜNLER DİLERİMM
persephone

Mesaj gönderen persephone »

irm_cik film konusunda görüşlerini yansıtmışsın güzel de keşke benim gibi bu filme henüz gidemeyenler olacağınıda düşünüp filmin sonunu söylemeseydin.filmin sonunu bilipte filme gitmek pek hoş bir şey olmuyor açıkçası.kendine dikkat et.izlediğimde bende şu ölüm konusunda bir şeyler yazarım
irm_cik

Mesaj gönderen irm_cik »

çok haklısın persephone.bende yazıyı gönderdikten sonra aklıma geldi bayağa taktım kafama.Herkesden özür diliyorum..
Sende iyi bak sana..
requiem

Mesaj gönderen requiem »

:(
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

FD HAFTASI

Mesaj gönderen hseven359 »

Benim için bu hafta tam Fd haftasıydı.
Cumartesi: Zaga'yı izledim..Böyle mutevazı ve içten bi sanatçı ben hayatımda çok az gördüm..Gerçi ağzımıza bi parmak bal sürüp gitti ama neyse..
Pazartesi: İzmir konak pier de filmine gittim..Feridun bence iyi oynamış ama film bence çok zamansız bi anda bitti..
Çarşamba da: Manisa'ya C.B.Ü şenlikleri için geldi...Bi harikaydı..Yakından doya doya Fd yi dinledim..