Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'la Buluşma

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence de en ii fikir yine murat abinin,çünkü herhangi bir il mutlaka birimiz için engel teşkil edicek,ayrıca bu fikir süper onunla sohbet etmek,birşeyler paylaşmak herşeye değer benim için
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

öyle bi ortamda bence çoook karışıklık olur sohbet düşüncesinde,bozcaadaya da gitmeyi hepimiz isteriz ama gerçekleştirebilcek sayısı az;daha başka bi çözüm olsa :roll:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

melissa__ yazdı:öyle bi ortamda bence çoook karışıklık olur sohbet düşüncesinde,bozcaadaya da gitmeyi hepimiz isteriz ama gerçekleştirebilcek sayısı az;daha başka bi çözüm olsa :roll:
o senin fikrin çok büyük konuşma olmasın gene ama benim olduğum yerde karışıklık olmaz 3 yıldır öğrenemedi isen öğren bence ceren. :(
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

senle alakalı olacak bi durum değil benim kasteddiğim murat,alınacak bi durum yok!karışıklıkla anlatamamışım istediğimi,boşver
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence de internet üzerinden daha iyi olur ben görüşebilirsem konserde önümzdeki cuma,bu konuyu açarım. Ama söz vermeyeyim.
Mümkün mü diye sorarım. Biliyorsunuz bu aralar çok konseri var.
:roll:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

arkadaşlar konuyu açabilecek arkadaşlar. Feridun bey'e söyleyebilirseniz diyin.
1. Kesinlikle herkes kafasına göre bişiler yazmayacak.
2. Sırası ile herkes sorusunu soracak
3. bitiyoooommm geberiyiymmm gibi abuk sabuk cümle kuranlar direkt uzaklaştırılacak rahatsızlık veren bir durum la karşılaşmamak için her şey yapılacak. Ayrıca sohbet odasına eğer olursa tabi gelmeden önce konuşan kişiye nick(rümuzunu) öğrenip bizlere bildirsin zahmet olmazsa .
Bizde o günden bir gün önce girilecek sunucunun adını ne ile bağlanılabilinecğini vs diğer şeyleri yazarız.
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Murat abi ben rica edeceğim. Taner abi de aramızda çok sevindim buna.
Ne güzel olur aslında... :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

tamam emrah eyvallah :wink:
.Terazinin Hüznü.
18.rüzgar gülü sezen

Mesaj gönderen 18.rüzgar gülü sezen »

arkadaşlar ben de ancak bozcaada da toplu bi görüşme yaparız diye bu fikri öne sürmüştüm feridun zaten şuan bozcaadada.internet üzerinden görüşmek istıyosanız mail adresini kullanın.EMİN OLUN Kİ OKUYOR.
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

kendisinin mail adresi yokki 18. ruzgar gulu nasıl atacaz mail... radyo programında pasaj muzikten ulasabilirler demisti trabzona kesin gelis tarihini ogrenmek icin mesaj attım pasaj muzige hic ses seda cıkmadı ayrıca onla bulusma olayına gelince, 18. ruzgar gulu arkadasım eger bole bisi ayarlayabiliosan turkiyenin herhangi bi kosesinde ayarlayabilirsin yeterki bi ay onceden haberimiz olsun bulusma gunu hakkında gelebilen gelir bn sahsen trbzondayım ama bi ay onceden haberim olursa hakkaride olsa gelirim...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben kaçırmışım ne oldu adaya mı gidiyoruz :D
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

taner abi de aramızda olduğuna göre ondan rica ederiz aracı olması için.Bizi kırmaz heralde :wink:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

önce chat ortamında görüşelim de sonra bakarız..şu an için açıkçası buluşma işi benim için de zor bir ihtimal ama ileride belli olmaz gelebilenlerle,güzel bir organizasyonla,görüşebiliriz kendisiyle de. :wink:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ne yapalım chate de razıyız ama yazın bi bozcaada kampı olursa harika olur önceden haber verilmesi yeterli bence giden gider en azından. :P
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

internet ortamında olsa çok iyi olacak!inşallah olur...
Kilitli