Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'la Buluşma

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Olursa güzel olacak.Umarım internettede olsa ben heyecandan tuşları karıştırmam.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

inşallah olur... çok süper olur...
murat abi ne zamana kadar belli olur bu?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

anasayfada sohbet linki eklendiği zaman :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mai
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mai »

yaa ama bozcaada çook uzak.tamam siz orada buluşun ama biz gelemeyenleri de düşünün lütfen.internet üzerinden konuşmak da yeter bana.bi chat odası açıp konuşabilsek harika olur!!!! :D
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

böyle bir olayla tanışma fırsatı olursa çok sevinirim ama internet üzerinden olursa daha iyi olur bence :roll:
bide e-mail atabilirsiniz demişsiniz adresi ne??
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

millet mail isteme yok lütfen :shock: çok belirtim bunu
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

arkadaşlar şu Bozcada olursa ne yapar eder gelirim çok güsel olur.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Sonuç itibarıyla gidebilirim diyenler ve gidemem diyenlerde var.Yaz aylarında konserler pek olmayacakmış yoğun olmadığı bir zamanda olması daha iyi olur bence gitme imkanı olanlarla grupça gidilebilir.
dusleRessamı

Mesaj gönderen dusleRessamı »

F.D.nin kabul edeceğini pek sanmıyorum ama insallah olur :lol:
soner_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen soner_ »

arkadaşlar Bozcaada fikri güzel hoş da eğer gerçekleştirilirse sadece bikaç kişi gelebilir ve bu sitedeki bu sohbeti gerçekten isteyen o kadar insan vitrin camının buhusuna ekmek banmış olur. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek bi sohbet ortamı herkesin tatmini açısından daha verimli olacaktır diye düşünüyorum.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ya, arkadaşlar, sakın yanlış anlamayın, kimse de üstüne alınmasın da, delinin biri kuyuya taş attı, hepimiz de onu çıkarmaya çalışıyoruz. bozcaada olayını unutun bence... bununla ilgili de yorum yazmayalım artık.

eğer olursa web üzerinden bir görüşme olur o kadar..
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

scalon yazdı:ya, arkadaşlar, sakın yanlış anlamayın, kimse de üstüne alınmasın da, delinin biri kuyuya taş attı, hepimiz de onu çıkarmaya çalışıyoruz. bozcaada olayını unutun bence... bununla ilgili de yorum yazmayalım artık.

eğer olursa web üzerinden bir görüşme olur o kadar..
yanlış anlaşılmayacak gibi de değil...oraya gelebilecek olanlar fd yle buluşup, hoş bi sohbet gerçekleştirebiliriz..bun da garip olan nedir anlamıyorum..gelemeyen gelmez... :evil:
melissa__tarafından düzeltildi.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

hseven düşüncen güzel ama şöyle bi durumda var herşey organize oldu diyelim feridun la bi buluşma olacak tarih yer hepsi belli kimi gelebilirm diyo kimi gelemem o kadar organizasyon yapılıp millet kenara çekilirse üzücü olabilir özellikle feridun için ayrıca internet ortamında bi buluşma da çok zor bu kadar insan var feridun kime nasıl cevap verebilir böyle büyük bi ilgiye bi buluşma ancak söyleşi şeklinde olabilirse olur gibi geliyo bana öyle birşey düzeneleyebilirsek bi ihtimal tabiki o da olabilirse :roll:
kisacafdben
Yeni Üye
Yeni Üye

fd ile buluşma

Mesaj gönderen kisacafdben »

nasıl ve ne şekilde olacak bilmiyorum ama birileri bişeyler yapsın ve bu buluşmayı ayarlasın.
merttt
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: mert

Mesaj gönderen merttt »

olursa cok güzel our biz kocaelideniz hiç üşenmeden neresi olursa olsun atlar geliriz insallah olur
Kilitli