Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Yeni Konser Duyuruları

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: Feridun Düzağaç Yeni Konser Duyuruları

Mesaj gönderen sinan »

biletler kalmış mıdır. veya konser günü temin edilebilir mi
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sinan Balans'ın giriş kapısında bilet %100 bulunuyor.
Mekan dolsa bile kapıda kesin bilet satarlar.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar eskişehir konserinde(hayal kahvesi) 18 yaş sınırı var mı bilgisi olan...?
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Gala Konserinde maalesef Balans'ta olamayacağım,orada bulunacak arkadaşlara iyi eğlenceler...
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Üffff balans a gelemiyorum.yine herzamanki mesele bi kız tek başına oralara gidemez.üfff bıktım şu istanbul un çilesinden. 22sinde hayal e gitcem inş.bu arada biletler 20ytl ymiş hayal de.neyse umarım bir aksilik çıkmaz.
adaa
Üye
Üye
İsim: ada

Mesaj gönderen adaa »

Yine bir Feridun Düzağaç konseri ama ben yine gidemiyorum. Bu kez gidebiliyorum ama gitmek istemiyorum. Aslında çok çok istiyorum ama Balans'taki konser benim ilk F.D. konserim olacak ve ilk konserimin çok güzel geçmesini istiyorum. Arkadaşlarımdan hiçbiri benim kadar F.D. sevmediği için(başka sebepleride var tabi ) gelmiyorlar. Adapazarı'ndan gelecektim üstelik. Çok kararsızım :( :(
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

14 şubat ta harika bir fd konseri daha ve ben yine evde mutsuz mutsuz oturucam. off baba offff :evil:
niye kızım ben, niye ya?? :x :x
sarven
Üye
Üye
İsim: Sarven

Mesaj gönderen sarven »

9 Şubat Balans Gala konseri muhteşemdi tadı damağımızda kaldı Feridun Düzağaç ve arkadaşlarının performansı müthişti,resim çeken arkadaşların resimleri siteye eklemesini bekliyorum.Bu arada 15 Mart'ta yine Balans'ta FD konseri var kaçıranlar ve tekrar gelmek isteyenler için yazmak istedim.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Her konserde olduğu gibi ekibin sahneye çıkmasından iki saat önce kapıların açılacağını düşünerek saat 22:30 civarı Balans'a girdik. Fakat salona girince öylece kalıverdik orta yerde. O ne kalabalıktı öyle. İçeri girdiğimiz her vakit en öne kadar ilerler bütün Lavinya.net üyeleriyle ve diğer Feridun Düzağaç severlerle görüşür hasret giderir, birlikte söylerdik şarkıları. Bu defa bu mümkün olmadı. Kimseleri göremedim konser boyunca.

İlk defa Ferdidun Düzağaç konserine gelenler ne bu kardeşim saat 22:00'da girdik hala bekliyoruz. Kaçta çıkacak bu adam, şeklinde söylenmeye başladı. Hatta ıslıklamalar oldu. Sanırım FD ve ekibi bu olağanüstü kalabalığı daha fazla bekletemeyeceğini düşünüp sahneye 23:20'de çıkarak biz eski dinleyicilerini hem sevindirdi hem de şaşırttı.

Hakan Abimiz yine formundaydı. Muhteşem bir çiçekle FD'ye uzandı. Her konserde çiçeğin boyutu büyüyor sanırım. :D Çok samimi içten insanlar Hakan Abi ve Hayriye Hanım. Konser sonunda yanına gitmeyi başarabildim, konser anında kalabalıktan mümkün olmamıştı. Kucaklaştık hasret giderdik. Nerelerdesin, diye kızarak fırçasını da attı ki, haklıydı yani. :)

Emrah'ı, (Bozcaada), Zafer'i (Bigmerlin), Gülşah Hanım'ı (Scalon) aradı gözlerim. Kalabalıktan orada olup olmadıklarını göremedim. Konser sonunda Gülşah Hanım'ı gördüm sadece. Ama biz birlikte söylemeye alışıktık o şarkıları. Yanyana olamasakta eğer orada idiyseler yine aynı çatı altında beraber söyledik şarkılarımızı.

İçimden Şehirler Geçiyor'u ihmal etmedi. Onsuz olmaz. Eski ve yeni şarkılarını karıştırıp söyledi. Ama ben dakikalarca Yüzün'ü bekledim. Ve bir an umudumu kesmiştim. Yoksa söylemeyecek mi derken, FD geçti kenara, oturdu merdivene karanlık bir köşeye, sahne karardı ve YÜZÜN çalmaya başladı. Tabii ben dağıldım ki; hala toparlanabilmiş değilim. Benim en sevdiğim şarkısı İçimden Şehirler Geçiyor adlı parçasıdır, bilenler bilir. Bütün şarkıları bir yana o bir yanadır benim için. Her ne kadar FD onun yerine Yeniköy'ü koyuyorum artık dese de ben başka şarkı tanımam. Ve onun kadar sevdiğim bir şarkı daha var artık: Yüzün.

Konser bitmeden salonu terk edenler oldu onu anlayamadım. Ne bekliyordunuz Teoman'mı? Neden Teoman dediğime gelince; bir çok kişi FD dinleyicisi eğlenmekten anlamıyor bu ne biçim ortam, Teoman dinleyicisi mükemmel eğlenir, diyordu. Zaten çoğu dayanamayıp gitti.

Şunu unutmayın, biz oraya eğlenmeye değil, ruhumuzun dibinden gelen dalgaları dindirmeye ve yeni dalgalar edinmeye gidiyoruz.

Her şeye rağmen FD ve ekibi harikaydı. Ne performanstı ama. İki saat kırk dakika sahnede aralıksız kaldılar. Ara verelim mi, dedi FD arada bir ama seyirci HAYIIIIIR, diye bağırınca sahneden ayrılamadı. Hiç bu kadar uzun bir konserini izlememiştim.

Teşekkürler Feridun Düzağaç ve ekibi. İyi ki varsınız.
Je est un autre
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Konseri izlemeye gelen ünlüler de vardı. Ben Okan Yalabık'la Şebnem Ferah'ı görebildim. Hatta Şebo iki sıra önümdeydi. 8)
Je est un autre
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

heralde gitmediğime en pişman olduğum konser bu :))
~
ansızın gelecek gibisin..
yasyaela
Üye
Üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen yasyaela »

Konser gerçekten muhteşemdi.Her güzel şey gibi konser de çabuk bitti.Diğer konserlerine oranla bu konseri uzun sürdü ama bana yetmedi.Tatlı bir rüyada gibiydim.Konserin sonunda FD şarkı söylerken grubundakilerin ve FD'nin zıplamaları beni çok keyiflendirdi.Çok özel bir konserdi.
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

: Feridun Düzağaç Yeni Konser Duyuruları

Mesaj gönderen Basak »

Selamlar,
Yeni şarkıları canlı dinlemek çok keyifliydi.

Ama herhalde bir daha cumartesi günü Balans konserine gitmem.
Konserle ilgili-ilgisiz aşırı bir kalabalık vardı, rahatsız edici bir kalabalıktı. Konserin bir kısmını arka taraftaki büyük ekranlardan izlemek zorunda kaldık :(

Şarkıları albüme katkısı olan müzisyenlerle söylemesi de konsere ayrı bir renk kattı.
alppp
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alppp »

ah ah diye başlıyorum valla mesajıma aylarca büyük heyecanla beklediğim iki gün öncesinden hazırlıklarına başladığım konsere son dakika golü ile işim yüzünden şehir dışına çıktığım için gidemedim içim o yüzden o kadar buruk kaldı ki anlatamam size hatta saat 10da gözlerim doldu tutamadım kendimi....
bunu kaçırdım ama en yakın tarihte olana kesin gidicem çok uzun zaman sonra gidemediğim tek fd konseri oldu bu...
Artık bir dahaki sefere arkadaşlar bende yine sizinleyim.. :)

------------
Mesajınız yazım kurallarına göre düzenlenmiştir.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

balansda dinlediğim konserlerin en büyüleyicisiydi... orkestra ve feridun düzağaç yine tam formundaydı... gerçi ara verdirmeyerek baya bi zorladık feridun bey'i ama affetsin artık bizi :) onu bulmuşken bırakmak istemiyoruz.. kelimelerle tam olarak ifade edemiyorum içimden geçenleri.. aşırı kalabalık dışında herşey harikaydı... konser bitişinde görüştüğümüz serkan abi ve eşi de çok sevindirdi bizi. özlemiştik kendilerini :) daha nice konserlerde daha çoğalarak görüşmek dileğiyle :)