Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FİLMİNİ BULAN VARMI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

yani tabii isteyenlere...
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

evet ya ronal arkadasımızdan rica ediyoruz kargo parası alıcıya ait olmak uzere yollasın bir kac kisiye o bir kac kiside aynı sekilde diger isteyen birkac kisilere yollasın boyle bi saadet zinciri seklinde yayılsın film cok merak ediyorum ya filmi 1 sene oldu hadi site ruhunu gosterelim arkadslar :P:P:P
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

:P Hehe saadet zinciri gibi yollarıs bak buda iyi.Şaka bir yana kargoyla yollayabiliriz arkadaşlar bu iyi fikir.
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

arkadaşlar yapımcı firmayı bulup onlarla görüşsek .belki vcd ni nerde bulabileceğimiz hakkında bilği verirler. bu arada filmin cd sini bulan arkadaş kopyalayıp bizlere de gönderse ,hem hayır işlemiş olur :wink:
bende istanbul da bakındım ama yok malesef.aramaya devam
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ben de izleyemedim ki filmi izmir de sinemalara gelmedi sanırım okadar araştırttım ama... :(
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

film izmire geldi :(
ronal arkadaşımızdan ses çıkmıyo,ee cd onda o bu işe nasıl bakıyo önemli olan bu...
o 3-4 kişiye yollasa fiyat karşı tarafa ait olmak üzere 3-4 kişi de 3-4 kişiye yollar aynı şekilde bu bu şekilde çoğaltılmış olur ama....
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

son-nefesim yazdı:ben de izleyemedim ki filmi izmir de sinemalara gelmedi sanırım okadar araştırttım ama... :(
ben filmi İzmir konak pierre de izlemiştim..ama bir hafta sonra tekrar geldiğimde gösterimden kalkmıştı..zaten benim dışımda filmi izleyen 3-4 kişi vardı. :roll:
bqra

Mesaj gönderen bqra »

ya arkadaslar film elinde olan arkadas vardi... o niye eklemiyo ben onu anlamadim... cok basit bisi... admin neden izin vermiyo bu ise... bu siteyle alakalı bisi olmıcakki.. bi siteye upload yapilip buradada o linki vericek upload i yapan arkadas... cok merak ettim ya filmi... sırf bu msjı yazmak icin üye oldum siteye...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Ya arkadaşlar ben kargoya vermesine veririm de adres işini falan nasıl halledeceğiz?Aslında bi ihtimal daha var ama o biraz uzun bi iş.Ben taner abiyle konuştuğumda 1 ay sonra saklıkent konseri olacağını söylemişti.Konserde de verebilirim.Karar sizin
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

ronal arkadsım eger kargoyla gonderme fikri sana mantıklı geldiyse adres falan onlar kolay isler verirz acık adreslerimizi yollarsın sen isteyen iki uc kisiye yolla o iki uc kiside isteyenlere aynı sekilde gonderir zira ben isteyen hekese kopyalayıp gondermek icin elimden geleni yaparım hadi ronal baslatalım su saadet zincirini...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

tamam ama bana biraz zaman verirseniz sevinirim.Bilgisayardan cd ye aktaramıyorum.birkaç güne kadar cd rom u yenileyeceğim.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ya arkadaşlar şey diyeceğim bu orjinal filmi olan erişebilen kimse varmı eğer var ise yapımcı firmanın tam bilgileri vardır kapakta arar isteriz. siz o bilgiye bakın isterseniz. daha iyi olur.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

tamam ronal sen yenile cd romunu 1 senedir beklioz zaten yeterki izleyelim su filmi ayrıca bug fixed arkadasım yapımcı firma gişede pek iş yapmadığı için filmin cd sini cıkarmaya yanasmıomus afm dn bi cocukla konusmustum acaba cıkacakmı filmin cd si die onunda aldıgı bilgiye gore yapımcı firma palermo ile gorusuomus ama henuz bi sonuc yokmus sanırım orjinalini cıkartmayacaklar...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bugfixed çok doğru söylemiş... :lol:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ya ben birşey daha rica edebilirmiyim ronal hani filmi kiralamıştım ben demiştin ya o yerin tam adresini bana bi verirmisin mümkünse? çok büyük bir iyilik yapmış olursun
adres işi kolay senin aklına yattıysa hepimiz elimizden geleni yaparız
Kilitli