Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FİLMİNİ BULAN VARMI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

typhoon yazdı:sude vaLLa uzuLdum senin için. Konser superdi.Her zmnki gibi. :D
Konuyu dağıtmayalım lütfen.
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

ya bana da ... lüütfen gençlik.. ölmeden bu filmi görmem gerek.. geçen yıl tam sinemaya gittim.. bi gün önce kalktığını duydum..
artık o günden sonra ki halimi düşünmeyin isterseniz... ağlamıyorum..:)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ya şey ben bu gün okudum elifelifim buna çok sevindim.çok teşekkürler sağol..
soner_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen soner_ »

arkadaşlar bu şekilde biraz zor sonuca varılır gibi görünüo, dc++ gibi paylaşım programları vasıtasıyla neden bu işi çözmeyi denemiyoruz. Hız konusunda pek verimli olduğunu söliyemicem ama mis gibi indiririz işte, olan arkadaşlar eklesinler, aynı serverdan bağlanıp hallediriz bu işi bence... Hakikaten deli olacam ya film yok yani yok...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar fransızca mı konuşuyorum,siteden bunu yapamayacağız!ayrıca kendisi söyleyemese de ben söyleyim artık,filme sahip olan tek arkadaşımızın da artık filmi yok,bilgisayarı format yedi film de gitti!ok!
soner_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen soner_ »

Anladığım kadarıyla sitede korsancılık yapıldığını düşünüyosun melissa__ . Ancak eğer yapımcı firma filmin vcd lerini piyasaya sürmüş olsaydı burda 5 sayfalık yer işgal etmezdi zaten bu konu. Filmin orjinali olduğu halde bu yollara başvuracak hiç kimsenin bu sitede olduğuna inanmıyorum. Ama haklısın tabi sonuçta yapılan iş tam anlamıyla legal sayılmaz. Bu mesajı yazma sebebim sadece Fransızcayla konuyu bağdaştıramamam. Teşekkür ederim.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

soner lütfen yalnızca sen üstüne alma mesajımı,daha önce de yazmıştım ama kimse deyim yerindeyse beni sallamadı!korsancılık falan olduğunu düşünmemden değil,1.si admin bunun burada olmayacağını söyledi,2.si zaten buraya upload edilebilecek bi film yok!yukarda açıkladım,elinde film olan tek arkadaşımızın bilgisayarı formatlanınca film gitti!şimdi tek iş bi film bulmak,anlatabildim mi?boşa konuşuyoruz yani şuan...
soner_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen soner_ »

Ben de zaten sana hak veriyorum ve adminin de mesajı üzerine bu işin bu sitenin alakasının bulunmadığı bir paylaşım programında yapılmasını önermiştim. Umarım en kısa sürede şu film bulunur, hatta her yerde bulunur da rahat ederiz.
düslerimbiterken

Mesaj gönderen düslerimbiterken »

ya arkadaşlar olanlar rapide yüklesin linki koysun indirelim...çok zor birşey değil...siteyede fazla yükleme yapmaz....hadi yapın şu işi bulamıorum hiçbiryerde dellenecem...
düslerimbiterken

Mesaj gönderen düslerimbiterken »

tamam bende katılıorum bu durumda siteyi kullanmamalıyız..admine katılıyorum sağlık olsun...napalım...ama olurda aramızda eskişehirli arkadaşlar warsa we olurda biyerde görürse haber werirse sewinirim..
saygılar...
punklea
Yeni Üye
Yeni Üye

GECE 11:45

Mesaj gönderen punklea »

herkese slm.ya filmin tek sahibi olupta kaybeden canım arkadasım..filmi nereden aldığını biliyorsan tekrar gidip bi baksan :evil: ..ordaysa alıp tekrar kopyalasan. :twisted: hııı.hadi abicim..korsancılık falan diyenleri ben döwerim demezler bidaha okii?bak kaç f.d ciyi sevindirecen cennete gidersin walla..yap bi bi güzellik..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

düslerimbiterken yazdı:ya arkadaşlar olanlar rapide yüklesin linki koysun indirelim...çok zor birşey değil...siteyede fazla yükleme yapmaz....hadi yapın şu işi bulamıorum hiçbiryerde dellenecem...

Film meselesi burada kapanmıştır.
Kilitli