Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

"GAREZ" filmini nasıl buldunuz???

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

mantıklı bi yeri var mı ki??
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

hehe

Mesaj gönderen hasta »

:shock: :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:arrow: var mı başka bi eleştrisi olan :twisted:
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

hayatımda izlediğim afedersiniz ama en dandik korku filmiydi...kusura baqmaınnn... :?
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bence bu 6-12 yas grubu na hıtap eden bır fılm ....ınanılmaz derece de sacma ama bırazda komık ....
melissa__

abi boşversene kim kusura bakcak,gördüğüm en berbat filmdi :?
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben gidemedim malesef ama izleyen arkadaşlar psikolojik ögelerin insanı ürperttiğini falan söylüyolardı merak ettim cdsini alıp izlesem ii olcak
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

malesef izleyemedim :(
melissa__

arkadaşlar baya açık bi şekilde de belirttiğim gibi yerinizde olsam hiç gerek duymazdım,ama tani deneme - yanılma yöntemini herszaman şiddetle tavsiye ederim
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

film sırasında film sonrasında p kadar gülüp arkadaşlarımla dalga geçtim ki...
bence bi komedi filmi diye geçse fena olmazdı,ayrıca halkadan bile daha korkunç olduğu yazıyodu afişte ama hiç de öyle değil,çığlıktan bile korkunç değildi.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bu fılm gercekten komık ...halka bıraz urpertıcıydı ....ama garez de bunu alamadım ....nasıl soyleyeyım benı etkılemedı ece ye katılıyorum komedı fılmı olarak daha ıyı ıs yapardı .......ama cocuklar ıcın korkutucu olabılır ....
melissa__

ya nolduğunu anlamıyosun ki,her şey birbirinden o kadar kopuk ve bağlantısız ki ( ben uyudum zaten filmde ) çocukların bişi anlayıp da korkcağını bile sanmıyorum :lol: sadece o yaratık mıdır kız mıdır neyse artık onun biraz mide hazımsızlığı çektiğini düşünebilirler,sadece bu biraz çocukları ürpertebilir...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ıste olayın ozu budur melıssa ...tebrık ederım senı .... :P :P :P :P
nihan

Mesaj gönderen nihan »

bnce iğrençti korkudan çok komediydi güya korkutacak film abuk subuk bi şekilde biterek güldürdü herkesi.......
melissa__

dj_ets yazdı:ıste olayın ozu budur melıssa ...tebrık ederım senı .... :P :P :P :P
rica ederim :wink: