Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

GRUP TINI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
yavuz

hadiii!!

Mesaj gönderen yavuz »

ya ben albümlerini bile zor buldum,siz tınıyı nasıl buldunuz,
orjinal değil heralde,kopya
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

Tabii ki kopya değil aslını bulmak dediğim gibi biraz zor ama yok da değil
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Arkadaşlar elimizden geldiğince kopya ve korsan cd'lere karşı çıkalım eğer her insan bu konuya duyarlı olursa korsan cd ve kopya cdlerini önüne geçmiş oluruz. Sannatcıların alın terlerine ve haklarına ihanet etmiş oluruz... Hangi sanatcı olursa olsun bir kaç milyon daha fazla verelim orjinallerini allaım hem ses kalitesi yüksek hem bozukluk riski yok...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

sen madem ön ayaklık yapıyorsun :) pc indeki tüm mp3 leri sil git kaset cd leri al serkan. ok :)
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

tabiki kopya diil ben tını'nın çıktığı ada müzik mağazasından aldım! ve dipnot bu mağazalardan ülke genelinde 2 yada 3 şube var.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Ya arkadaşlar ben gittim istanbul Beyoğlu'ndaki Ada Müzik'e ancak yok.Daha basılmıyormuş.Orada bir adam vardı: ben "Grup Tını" deyince "Öğrenci indirimi mi?" diye sordu.
Çok heyecanlandım var sanmıştım ama "yok" dedi.."Peki gelmez mi" diye sordum.."hayır daha basılmıyo" dedi çok üzülmüştüm ve bir soru daha sordum ki bu soruyu sorarken adeta sinir küpü gibiydim "Nası yani ya ben şimdi bu kasedi bulmayacak mıyım?" dedi.Adam da bana "belki bazı kasetçilerde kalmıştır araman gerek" dedi..
Ama nekadar ararsan ara..Yok kardeşim işte yok...
Bulabilen arkadaşlara sesleniyorum.Siz bana gönderin ben tüm kargo masraflarını karşılarım ve karşılığında da size bir kaset gönderirim.İstediğiniz herhangi bir kasedi gönderirim..Lütfen arkadaşlar rica ediyorum..Mail adresim ICQ numaram mesajın altında yazıyo ne olur bana bir şekilde ulaşın yaa...
ya ağlamak istiyorum..Yay gibi gerildim.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

webmaster kendi dükkanım olsa hepsini orjinal cdlerle doldururdum ama kendi pc ve kendi dükkanım değil :evil: :evil:
blurred

Mesaj gönderen blurred »

Grup Hakkında

Feridun Düzağaç , 1988 ' de aynı üniversitede okuduğu dört arkadaşıyla ( Hakan Erken , Emrah Aydoğdu , Gürhan Kartal , Halim Özsoysal ) kendi müziklerini üretmek ve kendi şarkılarını yazmak adına Tını ' yı kurdu .. 1994 Kasım ' ında " Öğrenci İndirimi " adıyla Ada Müzik ' ten yayınlandı Tını demosu ..

" ... konser ve turnelerimizde şarkılarımızı paylaştığımız insanlara , rock severlere , rakı severlere ve kasedimizi alarak bize ilerisi için cesaret veren sizlere sonsuz teşekkürler ...
TINI ' nızın farkına varın ve susmasın şarkılarınız. "
Tını - Öğrenci İndirimi

Not: İstanbulda oturan arkadaşların bu albümü rahatlıkla bulabilecekleri yer ; İMÇ dir. İMÇde, Ada Müzik ya da Ece Müzikten edinebilirler (Bildiğim kadarıyla dağıtımı Ece Müzik tarafından yapılıyor.). Beyoğlundaki Ada Müzikte de bulabileceklerini sanıyorum. Sanırım bu bilgiler bulmanıza yardımcı olur. Aksi durumunda İMÇde açık adresi de vermeye çalışırım.
Sevgilerle,
blurred
cagriaga

Selam blurred;
Bilgiler için teşekkürler.Fakat sanırım (bence gereksiz bir kelime) benim bir iki mesaj üstte yazdıklarımı okumamışsın.
İstan bul Beyoğlu Ada Müzik'de yok.Hatta geçen diyaloğu bile yazdım.
Ancak şu Ece Müzik ve İMÇ nerede bi bilgi verirsen oralara da bakabilirim.
En son cagriaga tarafından Çarşamba, Ekim 6, 2004 22:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
blurred

Tını - Öğrenci İndirimi

Mesaj gönderen blurred »

Tını - Öğrenci İndirimi 'ni edinmek isteyen arkadaşlar,
İMÇ, Unkapanı'nda. İmç 'de Ada Müzik'in adresi : 5.Blok No:5469. Burada bulmanız mümkün.
sevgilerle,
blurred
cagriaga

Çok teşekkürler blurred;
herşey için...
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

BEEEEN DEEEE VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR BUUUUUA ALBÜÜÜÜMMMM,
OLLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYY
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ya inanamıyorum!
ara ara yok tını albümü,ağlıcam ama:(
kocaelidebulunmazmı
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

kumralada yazdı:ya inanamıyorum!
ara ara yok tını albümü,ağlıcam ama:(
kocaelidebulunmazmı
gir bir kaset satışı yapan yere getittir. getirirler eminim.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

bence yardım edemezler öyle,satışı yapanlar kasetin olmadığını sanıyorlar istemeye de hacet yok yani,gidin izmire bence,ben koskoca istanbulda bile bulamadım ama sonun da BULDUM,
kaseti bulmamda emeği geçen,hatta kaseti bulan arakadaşıma teşekkürler