Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

GRUP TINI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

bu ada müzik ankara da var mıydı???
odysseia

bu adreste albümün tükenmiş olduğu yazıyo....başka bakılabilecek yer var mı???
odysseia

eweet ada müziğe falan gerek kalmadı çünkü dört ayak üzerine düştüm walla...bugün ölesine bi müzik markete girdim,tınıyı sordum ve adam hemen çıkarıp verdi...geçirdiğim şoktan bi süre sonra kasedi aldım ve çıktım..ilgilenenlere;orada 2tane daha öğrenci indirimi albumü var-ankara bu arada-
birisi sipariş vermiş onun için depodan 4 tane getirmişler,haberiniz olsun ikisi şimdiden tükendi :) :)
etüre

Mesaj gönderen etüre »

istanbulda grup tınının albumunu bulabileceğim bir yer arıyorum. bir bilen varmı
etüre

Mesaj gönderen etüre »

yaaaaa bende öğrenci indirimini istiyorum istanbulda arıyorum
lütfen bana bulabileceğim bir yer söyleyin
nerelerde bulma ihtimalim var.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

tını

Mesaj gönderen scalon »

İMÇ'de , TEKEL'in karşısındaki kapıdan girince,sağdaki merdivenlerden bir kat asağıda "ECE MÜZIK" de bulabilirsin Öğrenci İndirimi albümünü...
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

peki ya diğerlerini nasıl bulacağız tını kolay artık
etüre

Mesaj gönderen etüre »

köprüden önce son çıkışın ve orijinal alt yazılının cd sini kadıköy ve beyoğlunda bulabilirsiniz heryerde var..beni rahatta dinleyin e hiç rastlamadım cd olaraktan.... tüm haklarımı ise kadıköyde bulmuştum ki içindeki resimlerin ve yazıların olduğu kağıtlar eksik diye geri verdim.ama uzun uzun da geçici bir süre için serum niyetinde dinlenebilinir.yarın unkapanına gidicem okuldan sonra bulursam tını yı ve diğerlerini sizlere de haber veririm. :wink:
etüre

Mesaj gönderen etüre »

bu arada ada müziğin tüneldeki tükkanında tını yı öğrenci indirimini falan bilmiyorlar. bön bön suratıma baktılar. beyoğlunda tını yooooooook.
yaren kalp fd

Mesaj gönderen yaren kalp fd »

istanbul'da Tını arayanlar Unkapanı'nda bulabilirler.
oguzmania

Mesaj gönderen oguzmania »

Arkadaslar elimde TINI'nın mp3 leri var isteyen herkese gönderebilirim bana msn e-posta ya da özel mesaj yoluyla ulaşmanız mümkün. dosyanın boyutunun biraz fazla olması nedeniyle kapasitesi fazla olan bi e-posta adresi ismini bana bildirebilirsiniz.
fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

oğuzmania mümkünse bana mp3 gönderebilirmisin. lütfen bana ulaş. fnoktagnokta
oguzmania

Mesaj gönderen oguzmania »

sana nasıl ulaşacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum tını mp3 lerini ben site yöneticisine gönderdim ...
En son oguzmania tarafından Salı, Nisan 12, 2005 09:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

siteye eklicez arkadaşlar biraz bekleyin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BENDE DE TININI ORJİNAL ALBÜMÜ VAR.BURADA BİR MÜZİK MARKETE İLK ALBÜMÜNÜ SORDUM,İLK ALBÜM YOK AMA TINI VAR DEDİ,BENDE HİÇ DÜŞÜNMEDEN KAPTIM TABİİ.
NASIL BULDUM HAYRET.AMA O ZAMANLARLA BU ZAMANLARININ ARASINDA BAYAĞI FARK VAR KABUL ETMEK LAZIM.YADA GARİPSEDİM AZZCIK
NEDE OLSA ALIŞKIN DEĞİLİM. O ALBÜM ÇIKTIĞINDA BEN 2 YAŞINDAYDIM ARKADAŞLAR!
DEMEKKİ ÇOK İSTEYİNCE OLUYOMUŞŞ...(ÇOK İSTEYİNCE OLUYORDU HANİ?!!)
AMA BEN FD İLE TANIŞMAYI DA ÇOK İSTİYORUM OLMUYOO
FİLMİN GÖSTERİME GİRMESİNİ DE ÇOK İSTİYORUM OLMUYOOOO
AMA ŞARKIDA FD DE ÇOK İSTEDİĞİ ŞEYE KAVUŞAMAMIŞ GÖRÜNÜYO!