Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

GRUP TINI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

ya bu arada ada müzik battığı için sanırım bulmak neredeyse imkansız.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Özür dilerim murat abi ben de...
Albümlerini bulamıyorum ben de ç.kale de imkansız zaten.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Feridun Bey'e yakınsın madem bozcaada o zaman başka şeyler yerine bu tür sıkıntılarınızı ve onun vereceği nasihat vede bilgilendirmelerini öğrensen bence daha iyi olur....
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ben sadece 8 yıllık bir dinleyicisi olarak üzülürüm şahsıma özür vermenize hiç gerek yok. Özürler Feridun Düzağaç'a .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

tamam abi yalnız benim dershanem başladı kendisi en son cumartesi geldi tekrar adaya çarşamba dönücek gemide ayak üstü konuşabildim.
Bu tür sorunlar hakkında bilgi vereceğim.
Yardımı dokunabilir haklısın.. :idea:
lighttide

Mesaj gönderen lighttide »

bende tını albümü mevcut bol miktarda da şiir derlemesinden de.
ayrıca yazlıkta (soli) 3-5 arkadaş çalıp soledikleri bi akşamın kaydı ,
sonraaaa merdivenden serhanla (ki kendisinden pek hazzatmem) radyo 2 de katıldıkları bi programında kayıtları mevcut.
ama kimseye vermem diyecemm sizde bana kızacaksınız şimdi . . .
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla buralarda çok ararsan ancak köprüden önce son çıkış albümüne kadar bulabiliyosun,bırakın tınıyı beni rahatta dinleyini bulmak bile neredeyse imkansız.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

fd nin zamanında bağlı oldğu tüm müzik şirketleri iflas etti bu yüzden eski albümleri bulmanız pek mümkün değil bulsanız bile o albümden fd nin hiçbir kazancı yok!!!
ama eski albümlerinden köprüden önce son çıkış benim bulabildiğim tek albümü..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

evet buket zaten biraz da bundan önceki albümleri bulunamadığı için uzun uzun feridun düzağaçı yaptı
düşlerdeki aşka

Mesaj gönderen düşlerdeki aşka »

ya rkadaşlar aynı karın ağrılarını bende çektim sonra bi gün samsunda zernes diye bi yer var oraya düş sokağı sakinlerinin kaseteini almya gitmiştim sonra kasetlere bakıyodum bi baktım grup tını yazıyı ya o an dünyadan koptum geri geldim okuduğumu algılayamdm şaka falan oldum sonra daldım kasete doğru kasaya açtım baktım ftoğraflarını görmenz alzım her zaman ki gibi süper şarkılar benm favorim şimdi rehavet mi??süper şarkı umarım bulamyanlarda bulur :P :wink:
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

Allahıma çok şükür bende Tını-Öğrenci İndirimi albümüde dahil feriun'un tüm albümleri var. Bence Feridun'un albümlerini Adana'da arayın kesin bulursunuz.
INTEGRAL

Mesaj gönderen INTEGRAL »

Resim

arkadaşlar bu Grup Tını'nın albüm kapağı. internetteki online alışveriş sitelerinin hepsini dolaştım ama stokta kalmadı,tükendi gibi yazılarla karşılaştım. Alternatif olarak düşündüm ki burası FD funı. Grup Tınıyı müzikmarketlerde bulabilen arkadaşlar varsa eğer adres verebilirler mi? Hangi şehirde varsa gidip alıcam. Ya da sipariş vericem. Lütfen yardım.... :(
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

Adana'da bulabilirsin. Baraj Yolu 7. durak Ora cafe karşısı kasetçilerin adını bilmiyorum. Orada iki üç kasetçi var, onlarda sürekli bulunuyor, bende ordan aldım.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

bende abime ara bul şu albumü dedim.canım benim aramış ama bulamamış.üzüldüm ama yapcak bişey yok.
Kargo

Mesaj gönderen Kargo »

kurtuluş metrosunda çıkın dost kitap eki yanında sıla müzik var her zamanda olacakkk