Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HADİ GİT!

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
blackpearl

Re: HADİ GİT!

Mesaj gönderen blackpearl »

Kim hakettiği gibi yaşıyor ki?? Herkez hakettiğini almak ister ama hakedene hakettiğini vermez!!
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

benim adalet anlayışım farklıdır. haketmişse hakettiğini alır benden. yinede eğer kalbini görbiliyorsam kendimi bulurum ve bakarım gözlerine kalbimle .
şu sıralar beni benden sormayın, giderken hazandı bir usul yağmur , döndüğümde eski ben olamadım affet, artık çok eksiğim benle yaşaman zor .
işte bak haketmiyorum kendimede bunu söylüyorum.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

sana 'ben'i anlatamamışım. üzgünüm.. sen yine aynı halinlesin. bi insan birini nasıl hatırlamak isterse öyle hatırlarmış. kin tutmadım bugüne kadar kimseye. hele sana hiç tutamam korkma.

kendime kızarım sadece. 'ben'i anlatamadığım, yaşatamadığım için..
~
ansızın gelecek gibisin..
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Birine SEN olduğunu anlatmak imkansızdır..Ne kadar çabalarsan çabala SENi kendi gördüğü ( ya da görmek istediği ) gibi görür ve bu SEN aslında SEN değilsindir..O yüzden kızma kendine..SENi anlayanlar çıkar elbet..Ve inan şimdi yorulduğun kadar da yorulmayacaksın..Kendini anlatabilme çabasını bilirim ve karşındakinin SENİ görmezden gelmesinide..Burdayım dercesine çırpınman ve görülememen..O seni sadece görmek istediğinde görür ve sadece istiyorsa SENİ bilir..O yüzden imansızdır SEN olduğunu anlatman..Zaten SEN,SEN olduğunu bil yeter.Bgün SENİN SEN olduğun anlayabilecek riride olucak..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

gitmedin gitmedim hiç ayrılmadık seninle .... karanlıktı sokaklar sadece ve karanlıktayım hala ....