Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAL KAHVESİ - CUBUKLU

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Eklerler merak etme . Fırsatları olmuyordur yoksa neden eklemesinler.
blurred

fotoğraflar

Mesaj gönderen blurred »

merhaba arkadaşlar,
bir başka başlık altında da belirttiğim gibi, 25 haziran'daki konserinde ordaydım :) evet, fotoğraflarını çektim. tam 36 poz .. ama ertesi gün bir sürprizle karşılaştım, fotoğraflar yanmıştı :( ancak 10 tanesi kurtulabilmiş. eğer tarayıcım olsaydı bilgisayara şimdiye dek de aktarırdım. hayal kahvesi'nin sahnesi ile izleyenleri arasında fazla mesafe olmadığındandır ki fotoğraflar tarafımdan gayet de yakından çekinmiş bulunmaktalar. ama sorunumu dile getirdim. sizlerle bu fotoğrafları paylaşabilmeme engel olan tek şey bu .. bunun yanında o konserden 2 tane ve ytu'de verdiği bir konserden de elimde çekmiş olduğum 1 dijital fotoğrafı daha var. onları siteye nasıl eklerim, eğer yardımcı olabilirseniz derhal ekleyeyim. ancak çok yakından değil ytu'daki, çubuklu'daki de pek net değil. bilginize ..
yönlendirmeleriniz doğrultusunda siteye en geç yarın ekleyebilirim.
selamlar
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ok bludred galeri bölüme git feridun düzağaç kategorisine gir yan tarafta yükleyin yazısı var gelen ekran da sadece gözat de sendeki resmi göster birde orda sadece resime bir isim ver altta yukleyin de sadece bu. eğer olmasssa maile yollarsan ben eklerim.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

hayal kahvesi beyoğlu

Mesaj gönderen Bugfixed »

Resim
Her perşembe yazıyor ama bilemiyorum çıkıyormu :roll:
blurred

Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen blurred »

merhaba arkadaşlar,
o broşürü daha önceden görmüştüm ben, sanıyorum eskiye ait, geçen yıllara. şimdilerde,

broşürde yazıldığı üzre her perşembe beyoğlu hayal'de çıkmadığını sanıyorum. (kendimce

eminim)

hep öyledir de.. bu fotoğrafta bir başka gelmişti bana daha ilk gördüğümde..
genelde hep bir başka yere bakıyordur fotoğraflarında.. bir bilinmezliğe.. sen de

bakarsın, dalarsın o yöne.. bir sevgi görürsün gözlerinde, kabullenilmiş bir acı

belki.. ama hep, dingin.. coşkunu bile dingin yaşarsın onunla..
oysa bu fotoğrafta, bana bakıyor! anlamak istemiyorum gözlerini.. anlıyorum, ve unutmak

istediğim bu, bir an evvel.. çünkü bana bakıyor ve ben.. ben de kendime.. kendimi

görüyorum gözlerinde! sorgular var, kıyaslamalar var.. bildiğim bilmediğim, gördüğüm

gözümü yumduğum, koştuğum ve kaçtığım..
göz göze gelmek öyle zor ki bu yüzden..
insanın kendine bakması, ne zordur.. siz hiç gözlerinize baktınız mı? bakabildiniz mi?

sorabildiniz mi kendinize kendinizi? sorulmuş olsa dahi, cevabı beklemek öylesine zor

ki..
sevgiyle..
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bulmaca salonunda satilmisti tum sorular
dumanli gozlerinde bogulmustu tum sozcukleri
dilinde bir sorgu vardi
cevablanmasi gerekirdi
cevablar bitmisti
yarinlar gerekirdi
mevsimler bitmekteydi