Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

her şarkıda bir SEVGİ!..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

bu konuyla alakalı olmayan çok saçma bişi olucak ama kusura bakmayın artık.!
fdfanı kurdular uzaklaştırdıklarım felan die bi cümle gördüm..ben hem buraya hem fdfan'a üyeyim...onu sewen her yerde aynı...onun için cümleler hep ortak...allam bu çocukluktan öte bişi deil bence...gülüyorum sadece....gruplar mı oluştu şimdi..? ne grubu bunlar fd'yi sewenler...allam yarabbim burası da orası da ya da başka bi yerde ne fark eder hepimiz bu adamı sewiyo muyuz..? ona hayatına saygı duyuyo muyuz? yaptığı işe duruşuna bakmıyo muyuz...?
eeee daha ne o zaman bu neyin kavgası????
alla alla yaa..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

fdfan kurdular derken birincisi site ismi yazmadım 6 tane fd fan sitesi var. burası dahil. İkincisi sizin uye olup olmamanız beni ilgilendirmez. Üçüncüsü neden üstünüze aldınız ki ??? :roll:
4.cüsü yazdıklarım doğru yalan değil yani.
5.cisi şahsi ifadelerinizi bir seferlik görmemezlikten geliyorum. Çoçukluk, triplerinizi felan.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

1) ben hiç ni şeyi üstüme alınmadım...fikrimi söledim
2) şahsi fikrim efet çünkü hepimiz şahsi fikirlerimizi sölüyoruz
bence böle ve paylaştım bunu umrunda olsun ya da olmasınn
forum sayfası deil miydi burası... :roll: kimseyi rencide etmeden kimseye sataşmadan yazmanın sakıncası yok bence
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

kendinle çelişkidesin dostum ya :(
nasıl şahsi fikir kullanamaz kimse kişi üzerinde sen aynen şöyle yazmışsın;

allam bu çocukluktan öte bişi deil bence
gülüyorum sadece
alla alla yaa..
kimse kimsenin üzerinde şahsi fikir bu şekilde yürütemez demek istiyorum. bahsettiğin apayrı birşey.
bu üç kelimenden di kastım. kendinle çelişme.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Unutmadan bu sitede her kelime tek tek incelenir emin ol takibi de yapılır. Bir çok kişiye bu kurallar ters geldi ve senin takıldığın nokta bu. evet bunlara uymadılar kurallara yani. he onlarda gitti bir sürü site açtılar. ha giden gider kimseye gitme diyemeyşz bu durumdaki kişilere. İkincisi panolarda 13 gizli toplam 21 yönetici admin var bu gizli kullanıcılar dahil olmak üzere bundan 6-7 ay önce site bayanlarının bir çoğuna sitemizi kullanarak eşya gibi yani, açtıkları sitelere reklam yaptılar. bunlarında farkındayız. Amaaa kalacaksa illaki uymalı bunlara.işte bu yuzden dirki site ismide vermedim zaten gruplaşmalar oldu.ayrıkırıları ayırdım. onlarda kendi gruplarını kurdular tamam mı şimdi umarım anladın. ben de bu durumda illaki ayrımcılık yaparım. görünen köy kılavuz istemez.
Feridun bey sitesini bu tipler yüzünden kapattı emin ol. oranın müdavimlerinden dim. Kurala uyacaksın kardeşim. kim olursa olsun. ve bunu belli ölçüler çerçevesinde site sahibi kor.
.Terazinin Hüznü.
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

ama ben sıkıldım bunun böle uzayıp gitmesinden...fd ile ilgili hiç bi sayfada biriyle tartışmaya girmek istemem ben ve bunu yapanlara da kızarım
ama ben kendimle çelişmiyorum :wink:
ya bu arada siteyi öle bi anlatmışsın ki ürktüm :shock: ne bu gizli mizli gözetim kontrol vs..vs...yok kural uyucaksın çekemezsen gidiceksin gibi şeyler felan amanınnn.!
walla benim bu siteye ve diğer sitelere girmekteki tek amacım fd'yi takip etmek konserleri haberleri öğrenmek...kimseyle polamiğe girmek deil...ok :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Valla artık bilmiyorum. Uyan uyar uymayan gider.
Aksi durumda bu sitede feridun bey'in önceki sitesine döner kapanır. buna müsamağa etmedim 3. yıla giriyoruz. bundan sonra da etmem.
.Terazinin Hüznü.
Kilitli