Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Bu olay bir kere başıma geldi. Çok sevdiğim bir arkadaşım bir gün bana aşık olduğunu söyledi. Yaşadığım duygu hayalkırıklığından başka hiçbirşey değildi. En yakınım olan insan kızla erkeğin kesinlikle arkadaş olamayacağını sert bir tavırla bana söylediğinde ben kendi arkadaşlığımı savunmuştum.Hem de hararetle ama gün gelipde arkadaşım bana o sözleri söylediğinde üzüntümden günlerce ağladığımı hatırlıyorum.
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Gerçekten bu durum kötü ancak gönül işi bu nerde ne zaman ne olacağını hiç bir zaman bilemezsin en nefret ettiğn insana dahi aşık olabilirsin bunu unutma?
bardacık

Mesaj gönderen bardacık »

ayy evet bu çok fena bişey , valla ben aşık olana üzülüyorum bu durumda, bir tanıdığım var ve birine aşık o kadar zor durumdaki, hepimiz ona çok üzülüyoruz aman allah kimseye böle bişey yaşatmasın ya
hastakabul

sevgi

Mesaj gönderen hastakabul »

İNSANLAR NEDENSİZ VE KARŞILIKSIZ SEVEMEYECEK KADAR ACİZ YARATIKLARDIR. :!:
sevgiyi tek bir omuzda taşıyamaz insanoğlu....
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Karşılıksız sevdikten sonra bunu tek bir omuzada taşımak sence ne anamı var hasta kabul.... :roll: :roll:
maNga

Mesaj gönderen maNga »

karsılıksız sevilmek mi............. basıma cok geldi buda insana cok koyuyo karsındakini kırmadan ona onu sevmedigini anlatmak cok zor ama bende her zaman böle kişilere bi açık kapı bırakırım ve böle yapılması gerektiğine inanırım
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sevdim...

Çok zor oluyor ama en güzeli karşıklıksız sevmekti
Öyqu

Mesaj gönderen Öyqu »

ya bu çok kötü bişi üstelik sizi sewen hayırdan anlamayan ve sevgisinin karşılıksız olduunu bildiği halde vaz geçmeyip karşısındaki zor durumda bırakan bi tipse...bnce insan karşılıksız bi sewgi yaşıyorsa bunu içinde yaşatmalı.tabi eer sewdii insanı daha fazla incitmek istemiyorsa...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

''sevdiğim başka, sevenim başka''
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

burrcu tanışıyor muyuz acaba ben de ç.kale de oturuyorum kışları...
Tanıdığım çok burcu var da yanlış anlama...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Evet bu çok berbat bir durum. Bir kaç kez oldu ama en çok da sonradan hoşlanmaya başladığım biri oldu. bu defa da ben yanaşamadım.
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

bence aşk bir takım oyunudur,2 takım=kişide istemeli kazanmayı.biri isteyip biri istemezse asla başarılı olunmaz.2 kişide bu maçtan=ilişkiden galip çıkmayı istemesi lazım...
RAHİP

ÖĞRETMENİNE AŞIK OLAN GENCİN HAZİN ÖYKÜSÜ :))

Mesaj gönderen RAHİP »

hep karşılıksız sevmişimdir ve o acı zehri içmek çok güzel şerbet benim için.

ama bir defada beni karşılıksız seven bir bayan olmuştu 2003te.kalbi kırılmasın diye ses çıkarmıyordum sözlerine ama artık günde 70 ve üzerinde sms 4 , 5 kez aramaya başlayınca daralma gelmeye başladı kalbime.ve kalemini kırıp atıp kurtuldum. ben sevdiklerime hiç bir zaman bunaltıcı olmadım. birçoklarına normal bir arkadaş gib davranıp maddi yardımlarda bulunuyor onların dertlerine bile elimden geldiğince yardım ediyordum.

benim için önemli olan bayanın beni sevmesi değil benim onu sevmemdir. bu hep böyle oldu.

lise birde ingilizce öğretmenim vardı bekar ve ona aşıktım.o tarsus ilçesinde oturuyordu ve ben mersinde yatılı bir yurtta kalıyordum.haftada 3 gün tarsusa koşuyordum klopatra kapısında bir marketten sadece bir paket süt alıp içip geri durmadan mersine koşuyordum bu seferde.5 ,6 saat sürüyordu ve bazen yürüyüp bazen koşup bitkin halde yatılı yurda varıyordum.aşkın sarhoşluğundan bu uzun maraton sonucu ıslanmış gibi tüm eşofman takımım terden yaş oluyordu ve üzerimde kuruyordu kış gününe üstelik. bu koşuların 6.ayıydı ve artık bacaklarım romaztizma veya miyalji gibi birşeyler oldu.bir sene heray penadur 2400 igneler yapıla yapıla kurtuldum.

geçen yıllarda msn den kişi eklemek bölümüne ögretmenimin adını soyadını yazdım belki mail kullanıyordur diye.eve kullanıyormuş ve maili bulmuştum yani. birkaç saat uğraşıp mailin şifresini aldım.aşkımın maili benimdi artık 7 yıldır görmediğim sesini duymadığım aşkımın mailinin soru cevap bölümüne mesaj yazdım. ''ben sana aşıktım Ş.......Y'' diye.
ardından bayram geldi be kalbim öyle daralıyorduki yaptığım bu kötü işten dolayı. dayanamadı ev numaraları hala aynıymış netten baktım yine onada.araddım özür diledim bir zamanlar böyle böyleydi ama özür diliyorum sizden çocukluk ettim dedim. ve mailinin şifresini geri verdim.

o mailin soru cevap kısmına o cümleyi yazıp aşkımı ona itiraf etmeseydim ben hala onu seviyor olacaktım. şuan ruhumda hiç bir şey uyanmıyor onu itiraf etmekten dolayı ve iğrenç bir utanma duygusuna kapılıyorum. bazende iyki böyle yapmışım yoksa bir ömür ruhumda ona bunu söyleyemeden kaymetmiş olacaktım yoksa diyorum.

burda belki bir çoğunuz bana gülebilri ama unutmayın içinizden hangisi o güzel yıllarımızda öğretmenlerimizden etkilenmediki.

////yıllar geçti gitti bir başka aşkım içinde bir içinde tam 13000 bin km motosikletle yol yaptım bu seferki aşkın karşılıklı olması için uğraştım tüm samimiyetimle ve şuan karşılıklı ama benim yine tüm bacaklarım sızlıyor karda yağmurda motosiklet sürmekten ve hiç bilmediğim halde almıştım motosikleti düşe düşe her tarafım yara bere izleri olmuştu ilk aylarda.///

ama karşılıksız aşkın zehri başkaydı arkadaşlar.
saadettabak

Mesaj gönderen saadettabak »

eğer duyarlıysanız karşılıksız sevilmek de kötü. hiçbir şey veremeyeceğinizi biliyor anlatamıyorsunuz. anlatmak istiyor kırıyorsunuz karşınızdakini. sonra kibarca olmayacağını söylüyorsunuz arkadaş kalalım diyorsunuz kırmamak için ve herşey tekrar baştan yaşanıyor...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

banada olmuştu ama insan sonradan pişman oluyo seviyosun karşındakinde hiç bi işaret yok bunu kendine saklamak daha ii bence bunu yenebilmek önemli çünkü bi işaret alamıyosun sonradan karşındakide kendini bişey zannediyo aslında karşılık alamyınca bu sevgiden daha çok bi tutkuya dönüşüyo karşındaki istemedikçe ilgi artıyo işte bu daha kötü :?