Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İnsan ne zaman ölür...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

hocam sizin sorduğunuz çok ender olur ben şuana kadar rastlamadım...
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

insan bir layık olmalı bu aşka

sadece istemekte yetmez...

isteki verilsin ...

ancak görenlerin istedigi bir haldir bu:)

istemeye devam:)
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ya karsılıksız sevmek benim tabiyatıma gayet uyumlu,ben aşkı sadece bu olarak yaşamayı seviyorum.bu ölümse o zaman benmezoist biriyim :D
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

sana katılıyorum.
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

"düşlerimin ardına gizlenen beyazları
aramışım durmuşum yorulmuşum
ölmüşüm beyazlardan sorulmuşum"

insan ne zaman mı ölür?tüm uğraşlarına rağmen,düşlerine karşı zaferler kazanmaya başkoymuş bu hayat dediklerinin,amacına ulaştığını en çok hissettiği zaman ölür ve o an farkeder ki hayat aslında onu önüne bir yem gibi koyduğu sahte zaferler ve engellerle oyalamıştır.aslında ona karşı esas zaferi yaşayamadıklarının pişmanlık payının en fazla olduğu bir yaşamın ardından gelen ölümle o "hayat dedikleri" kazanmıştır.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

mavi_tebessum yazdı:"
insan ne zaman mı ölür?tüm uğraşlarına rağmen,düşlerine karşı zaferler kazanmaya başkoymuş bu hayat dediklerinin,amacına ulaştığını en çok hissettiği zaman ölür ve o an farkeder ki hayat aslında onu önüne bir yem gibi koyduğu sahte zaferler ve engellerle oyalamıştır.aslında ona karşı esas zaferi yaşayamadıklarının pişmanlık payının en fazla olduğu bir yaşamın ardından gelen ölümle o "hayat dedikleri" kazanmıştır.
--gercekten ya,haklısın belkide..._ :shock:
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ooooo

arkadaşlara ben ölüyorum hakkınızı helal edin
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

sıradanlıga her yürek katlanamaz...
şöhret yada bilininirlilik daha tatalı kalır,bu sahnede de diger sahnelerde de sadece kendi türküsünden hayata ağıt yakanlara değil lafım...

başkalarına yada başkaları için başkalarının türküsünü anlamaya çalışanlara...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar benim düşüncelerim belki bir çoğunuza saçma yada bencilce gelebilir ama ben düşündüklerimi söylüyorum ve saygı duyacağınızı umut ediyorum.
kuranda bir sure
"ben insanları ve cinleri yalnız bana ibadet etmeleri için yarattım."
yani ne olursa olsun insanın başına ne gelirse gelsin seçeneği asla ölüm değildir Hz. Hüseyin'in hikayesini biliyormusnuz bilmem ama o hikayede taş çatlıyor ölümü seçmek zayıflıktır unutulmamalıdır ki bizlerin dünyadaki bazı görevleri vardır o bakımdan böyle bir soru yanlıştır
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

abi buna hönk diyebilir miyim?
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

saygi duyarim...ama benim demek istedigim ölümün zayiflik olmadigi degildi.evet ölüm belki de zayiflik.zaten her zaman kaybettiginizi anladiginiz bir an sizin öldügünüz an degil midir?ve böyle bir anda ölüm bir zayiflik sayilmaz mi???
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

yaptıgın herhangı bır seyden dolayı wıcdan azabı duyuyorsan ıste o zaman olursun hem de her gun...:(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İnsan Azrail'le ilk buluşmasında ölür!!! :roll:
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

kaderde yazlan tarıhte ... aslında daha genıs yazmak ısterdım ama bozcaada kardes son noktayı koymus ustune soylencek laf kalmamıs::))!!!! eywallah::)
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

böyle devam ederse ölüm günü yakındır... :evil:
Kilitli