Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

isteklerin yoğunluğu ve cevap mp3 ler hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
tutankamon

Mesaj gönderen tutankamon »

konunun haklılıgından dolayı mp3 için sarkı istenmesını bende pek dogru bulmuyorum.çünkü bu sanat camıasında bole gercek sesler hak ettıgı degeri bulamıyorlar.böyle yaparak onları daha da azaltıyoruz.feridun düzagacında bole kalıte insanlardan bir i olması sebebiyle yaptıgı sanata saygı duyup kaset ya da cd sini almamız gerektiği düşüncesındeyim... :wink:
acbilici

Mesaj gönderen acbilici »

Kesinlikle haklısın... Korsana hayır...
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

Merhabalar arkadaşlar siteye gelen çok kişi feridun düzağaç'ın mp3lerini eklememi istiyolar. Kesinlikle eklenmeyecektir. Bunun çok geçerli sebepleri var. Eğer mp3 amaçlı geldi iseniz lütfen bir daha uğramayın. Kendisi ile bir sohbet odasında bundan 2 yıl önce mp3 konusunda biri soru sormuştu: karşı olduğunu belirtmiş ayrıca "su ile beslenecek diğilim" diyerek çok anlamlı bir yanıt vermiştir. ayrıyeten sanatçıyı seviyorsanız gidin kaset cd sini alın destek verin.
Teşekkürler.DOGRU..biz seni suyla degil balla besleriz FD.sende digerleri gibi ayda bir kaset yapsan bile ve kalitesizde olsa gene gider alırız.seni yaşatmak için sırf..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: isteklerin yoğunluğu ve cevap mp3 ler hakkında

Mesaj gönderen Bugfixed »

Konuyu canlandırıyorum. Lütfen bu başlığa yazılan ilk mesajı unutmayalım. Panolara, ziyaretçi defterine, iletişim bölümüne, galeriye ve diğer ne kadar bölüm varsa bu sitede: ne olursa olsun mp3 paylaşımı vs istemi yasaktır. Paylaşmak da yasaktır. İsteyene de pek hoş bir gözle bakmıyoruz. Lütfen dikkat edelim arkadaşlar. Ben küçücük bir ilçede büyük bir şehirde olmadığım halde her albümüne sahipsem herkes sahip olabilir. :idea:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

katılıyorum murat abi bugüne kadar hiç bir albümünün korsanını almaya ihtiyaç duymadım , duymayacağım da...
aDaLI
Üye
Üye
İsim: Salih

Mesaj gönderen aDaLI »

Bende katılıyorum abicim.Seviyorlarsa gidip orjinal kaset ve cdsini alıp destek vermeleri gerekir. :)
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

kesinlikle orjinal olmalı cd lerimiz sanatçımıza (ki söz konusu feridun abimiz) destek olalım ki devamı gelebilsin bu güzel ezgi ve sözlerin... ayrıca orjinal cd ve mp3 arasındaki kalite farkı da oldukça fazla (bana göre)... korsana yanaşma orjinalden şaşma :D bu da sloganımız olsun...