Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

itiraf ediyorum

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
cns91
Üye
Üye
İsim: cansu

Re: itiraf ediyorum

Mesaj gönderen cns91 »

itiraf ediyorum. okulun en tatlı çocuğu sayılan çocuk benle tanışmak istedi. tanıştık. çocuğa içimden tam anlamıyla gelmediği için sıcak davranamadım. beni gerçekten tanıyamadı. pazartesi tanıştık cuma benden vazgeçtiğini söyledi. yazıklar oldun ki. şimdi benden gözlerini anlamıo. oh canıma değsin! vazgeçmesinin sebebi sanırım benim çarşamba çektiğim "böyle olcaksa olmasın" lafıydı. o utangaçlık var ya :x neyseki yılışıkmış iyi kurtulmuşum. artık yakışıklı gelmiyor :D
gldnhmn
Üye
Üye
İsim: gülden

Mesaj gönderen gldnhmn »

itiraf ediyorum çok acımasızım..
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

kimsenin sevgisine inanmıyorum...insanların 'aşk' adı altında tabiri caizse fahişe gönüllülük yaptığına inanıyorum..aşkı bile bu sayede kirlettiler helal olsun! aşkı öldürdükleri için kendilerine çok TEŞEKKÜRLER!
(fahişe gönülü yanlış anlamanızı istemem ercan saatçinin bi şarkısında geçiyordu şarkıyı dinlerseniz anlamını daha iyi anlarsınız)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yok anlamıyoruz. Yanlış sadece :)

itiraf ediyorum. 44.000 . mesajı ben yazmışım :D
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.