Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KADINNASILERKEKİSTER?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
AfresiaB

Mesaj gönderen AfresiaB »

aslında kadınlarıb istediği cok sey degil bence sadece fikirlerine- dusuncelerine-yaptıgı her hangi bir seye saygı gosterilmesidir.ama bu butun kadınlar için aynımıdır tabiki HAYIR.Ama bazı kadınlar vardır onların ne istedigini anlamak veya onu anlamak cok zordur.Kadınlar-Kadınlar-Kadınlar :)
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ne olursa olsun ben hep daha fazlasını istemeyen bir kadın tanımadım
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

bnce erkekler anlaşılması zor yaratıklardır..her an ne yapacakları belli olmaz veya ne istediklerini kolayca annayamazsınız bi koudan dier bi konuya atlamalarda üstlerine yoktur o yüzden kafamda bir erkek yaratamadım neyse o... :wink:
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Bencede çok haklısın romantic_dewil...

Ben en başta güven ararım,sonra karakteri önemlidir yani nerde nasıl davranacağını bilmeli,iyi olmalı.Düşünce yapısı da çok önemli,kafalarımızın uyuşması lazım,ruhlarımızın uyuşması lazım,aşk lazım,lazım da lazım ooo ben çok şey istiyorum be,yok böyle bir adam... :lol:
gİrLs*TeAm

Mesaj gönderen gİrLs*TeAm »

BENCE KADINLAR ERKEKLERDE YANİ EN AZINDAN BU ZAMANDA YAKIŞIKLILIK PARA VE POPÜLLERLİK İSTİYORLAR.....KIIZLAR YALAN SÖYLEMEYİN GÜVENMİŞ ROMANTKLKMŞ..HERKES GÜVEN BİLMEM NE GİBİ ŞEYLER SÖYLESEEDE GEÇERK BU ARKADAŞLARR :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :? :roll: :( :wink:
romantic_dewil
Üye
Üye

Bir kadın bir erkeğe,nesi olursa olsun,içinden yönelmiyorsa bir başkasına ondan yakınıyordur.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ben varfya şunu anladım artık kadınlar kendi istediklerini yapacak erkek istiyor
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

kadınlar dürüstlük ister ya romantizm ama yanında gerçek ister kim ister yapış yapış aşk herşeyi dozunda
ister
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

Scream yazdı:ben varfya şunu anladım artık kadınlar kendi istediklerini yapacak erkek istiyor
kimse bir robotla birlikte olamk istemez bence ve zıt kutuplar birbirini ceker
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

işte her kadın böyle istemiyo keşke bütün kadınlar aynı olsa!! :cry: :cry:
romantic_dewil
Üye
Üye

desireakata yazdı:kadınlar dürüstlük ister ya romantizm ama yanında gerçek ister kim ister yapış yapış aşk herşeyi dozunda
ister
kesinlikleee!!!!
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

peki herkes bişey söylüyor siz hiç erkeklerin istediği gibi oldunuzmu hep istediğiniz gibi olmalarını beklediniz buda hayatınız boyunca olmayacaktır bu dünyada sadece kadınlar yok erkeklerde var onlarında istekleri var... yaşasın erkekle kadının bir adada yaşaması sonuna kadar amaçsızca beklentisiz çıkarsız sonun düşünmeden ...........yaşasın safkan anadolu çocukları......
romantic_dewil
Üye
Üye

kamadullah yazdı:peki herkes bişey söylüyor siz hiç erkeklerin istediği gibi oldunuzmu hep istediğiniz gibi olmalarını beklediniz buda hayatınız boyunca olmayacaktır bu dünyada sadece kadınlar yok erkeklerde var onlarında istekleri var... yaşasın erkekle kadının bir adada yaşaması sonuna kadar amaçsızca beklentisiz çıkarsız sonun düşünmeden ...........yaşasın safkan anadolu çocukları......
bir yerde sende haklısında başlıkta kadınların nasıl erkekler istediklerini sormuşş..eyvallah!
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

dürüst,sadık,akıllı,esprili,anlayışlı,düşünceli,nazik,karizmatik olsun yeter bana :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kızlar aradağınız bütün özelliklere sahibim :)

sirit:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.